Skocz do zawartości

SimBasketTyper 30/31


eMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Finały niby nie zaskakujące, a jednak nikt 4:0 nie obstawił! Dziękuję wszystkim za zabawę, myślę że ciekawie było sprawdzić swoje umiejętności oceny siły drużyn (ja się np. nauczyłem że moja nie jest zbyt dobra :P )

1 Miejsce @Krzemo

2 Miejsce: @BMF i @january

3 Miejsce: @cvbe

Gratuluję zwycięzcom! :)

 

Poniżej wyniki finałów (osoby niegłosujące dostały -2 pkt czyli najniższy wynik spośród osób głosujących) i końcowa punktacja:

cvbe    22 +2 =24

szulcu  8,5 + 1 = 9,5

Pablo81 18,5 + 1 = 19,5

kolader   17,5 + 1 = 18,5 

Ashigaru  9,5 -2 = 7,5

Roger  1,5 -2 = -0,5

Krzemo  29,5 + 1 = 30,5

Geniuz  9 -2 = 7

piotreksuper  18 -2 = 16

january  23,5 + 2 = 25,5

Qcin  10 + 1 = 11

julekstep 12,5 + 2 = 14,5

Ignazz 14 - 2 = 12

SlaKB  21+1 = 22

Sylvinho 16 -2 = 14

Tecu 14,5 + 2 = 16,5

BMF  24,5 + 1 = 25,5

gimmie  12,5 -2 = 10,5

matiwrona  12 -2 = 10

eMeS  14 -2 = 12 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eMeS napisał:

Finały niby nie zaskakujące, a jednak nikt 4:0 nie obstawił! Dziękuję wszystkim za zabawę, myślę że ciekawie było sprawdzić swoje umiejętności oceny siły drużyn (ja się np. nauczyłem że moja nie jest zbyt dobra :P )

1 Miejsce @Krzemo

2 Miejsce: @BMF i @january

3 Miejsce: @cvbe

Gratuluję zwycięzcom! :)

 

Poniżej wyniki finałów (osoby niegłosujące dostały -2 pkt czyli najniższy wynik spośród osób głosujących) i końcowa punktacja:

cvbe    22 +2 =24

szulcu  8,5 + 1 = 9,5

Pablo81 18,5 + 1 = 19,5

kolader   17,5 + 1 = 18,5 

Ashigaru  9,5 -2 = 7,5

Roger  1,5 -2 = -0,5

Krzemo  29,5 + 1 = 30,5

Geniuz  9 -2 = 7

piotreksuper  18 -2 = 16

january  23,5 + 2 = 25,5

Qcin  10 + 1 = 11

julekstep 12,5 + 2 = 14,5

Ignazz 14 - 2 = 12

SlaKB  21+1 = 22

Sylvinho 16 -2 = 14

Tecu 14,5 + 2 = 16,5

BMF  24,5 + 1 = 25,5

gimmie  12,5 -2 = 10,5

matiwrona  12 -2 = 10

eMeS  14 -2 = 12 

Dzięki za organizację! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, january napisał:

W typerku :( ? Przecież ostatnio nieźle mi poszło :P 

W RS raczej tak :P, chociaż niejacy Bulls i ze 2 inne ekipy też wyraźnie idą w stronę przegrywania ^.^

Ale wynikami Pacers, Heat i Grizzlies się będę emocjonował :D 

Lepiej pochwal się jak tam twój Durant "gwiazdor"? 

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Troszkę śmiesznie brzmi to od GMa, który +-4 sezony temu dwukrotnie z rzędu wybierał z #1 i buduje się wokół LeBrona i Howarda teraz :P 

Nie krytykuję tanku tylko wskazuje inne sposoby prowadzenia drużyny.

Nie masz pojęcia w jakiej sytuacji byli Grizzlies gdy ich przejmowałem. Więc po krótce. Posiadanie Birda to była zajebista sprawa, ale reszta to była zbieranina słabych/przeciętnych zawodników, mocno post prime z brzydkimi kontraktami takich jak Wall czy RW0 to było słabe. Z resztą Bird w sezonie 24/25 wypadł mi w sumie na 69 dni to co miałem zrobić? Z resztą któryś z komiszy wspominał że nim przejąłem Memphis to mój poprzednik kompletnie przesypiał okres FA dla nas. Nie pamiętam abym miał kogokolwiek na rookie kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Kiedyś będzie:) Ale nie zamierzam przyspieszać nic -> zmiana długofalowej strategii to zazwyczaj jednak kłopoty ^.^

Hmm, nie rozumiem w sumie Twojej sekwencji postów w tym temacie dziś do mnie szczerze mówiąc (od pierwszej zaczepki, aż do obecnego opisu Grizzlies). Takie trochę zaczepne teksty, ale ciężko na nie odpowiadać, bo nie ma właściwie na co.

Podobno będziesz się mobilizować na Grizzlies (bo Lebron) więc chciałem się dowiedzieć jak tam twój wymarzony Gasol się miewa. Czyś z niego zadowolony czy nie. Polowałeś na gwiazdora jakim od początku jawił się KD a zostałeś z fajnym prospektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, january napisał:

Hmm to  zacytowałeś mój post troszeczkę od czapy (dlatego nie rozumiałem sekwencji postów). Napisałem w tym poście, który cytowałeś iż będę się emocjonował również wynikami Pacers, Heat i Grizzlies, a nie tylko swoim (co było odpowiedzią na post Teca, że i tak będę ostatni w lidze, co faktycznie jest prawdopodobne). Nie muszę chyba tego tłumaczyć - mając czyjś pick chce się by był jak najlepszy, więc będę żywotnie zainteresowany wynikami IND, MIA i MEM w sezonie 31/32.

Co do mobilizowania się na te ekipy - właśnie z wzmiankowanego powodu jak wspomniałem w innym temacie kiedyś, będę na nich wychodził tym swoim "najmocniejszym" (nie bez przypadku w cudzysłowie :) ) składem. Jednocześnie wspomniałem, że efekty tego najprawdopodobniej będą zerowe, co również jest zrozumiałe...

Co do ironicznych tekstów o Gasolu. Pewnie, że wolałbym Duranta, ale wiem jak działa loteria NBA, swoim hardtankiem nie polowałem na zasadzie "Durant albo śmierć" , tylko maksymalizowałem szansę na jak najwyższy pick, a finalnie dostanie #2, a nie na przykład 4-6 picku pozwoliło mi na jednoczesne wybranie zawodnika, którego miałem jako #2 BPA po próbnych simkach jak i dostanie dodatkowych dwóch 1st rounderów. Więc umiarkowanie zadowolony jestem. Może w loteriach '32 i '33 będzie lepiej. A może nie - ale zawsze lepiej mieć najwięcej procent przed losowaniem.

Jak się Marc rozwinie? Nie wiem, wariacje są duże. Było kilka simek, gdzie kończył jako najlepszy gracz draftu, były i takie gdzie kończył jako 5-6 gracz tego draftu. Nie mam wpływu na rzuty kostką podczas campow :) 

A to nie zwróciłem uwagi na to, że masz mój pick, tylko zrozumiałem że mobilizujesz się na mnie bo nie lubisz LBJa. Więc przepraszam za niepotrzebnych kilka słów. Próbowałem się odgryźć i przy okazji dowiedzieć się jak oceniasz swojego wybranka, czy jesteś zadowolony. Mea culpa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.