Skocz do zawartości

The Last Dance


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Ten serial z każdym odcinkiem jest coraz lepszy. Jordan był jaki był, ale to jest GOAT. 6/6.

Ja z kolei z przyjemnością mogę polecić książkę o pierwszym tytule dla Bulls, którą czyta się doskonale, a w niej nie przedstawia się MJ'a jako nieskazitelnego bohatera. Bardziej jako człowieka, który nie dość, że ma obsesję na punkcie zwycięstw, to przy tym też nie do końca szanuje kolegów. Właściwie momentami Jordan wypada w niej jak psychopata, hehe. Btw - Horace Grant to w sumie też niezłe ziółko. Lubi pi*****ić za plecami (w tejże książce też kozaczył, ale 'za plecami'), not cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial jest zajedwabisty.

Stary w chacie rozstawia matkę od niedzieli wieczor ale i mama i siorka oglądają to i im się podoba tylko stary za dużo pierdoli ...

Dla takich ekspertów jak my to może mało nowości i zakulisowosci jednak dla zwyklaków serial jest mega zjadliwy

Moja bejb też to ogląda bo ja zachęciłem i mi na wa pytanka zadaje jara się itd

Ziomki nie narzekajcie bo nie o jest produkt dla mas a nie dla chorych głów krejzoli na punkcie NBA z forum

Stety i niestety

Mi tam miło czas leci a jak widzę jak stary tańczy i dziewuchy co nie mają nic wspólnego Ze sportem się wpatrują 2 godziny co poniedziałek bez mrugnięcia okiem to mnie to cieszy i tyle

 

 

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały 4 odcinki, 50 minut każdy, a do omówienia zostały takie rzeczy jak

-baseballowa emerytuta MJ

-powrót w 95

-72/10 sezon

-5 tytuł

Zgadzam się z użytkownikiem eF, że serial z odcinka na odcinek coraz lepszy, dodatkowo dobrze wyważone proporcje w ostatnim odcinku między Last Dance(z którego coraz więcej tych zakulisowych materiałów), a innymi wydarzeniami z kariery. Ta ostatnia scena 6 odcinka w samochodzie też mocna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu coś w kontekście The Last Dance. W każdym razie tak jak przypuszczałem, osobiste zaangażowanie samego Jordana w ten dokument, nie pokazuje niestety wszystkich odcieni (tych negatywnych) jego osobowości.

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/881192/nba-michael-jordan-karal-horacea-granta-nie-pozwalal-mu-jesc-po-zlych-meczach

Dla mnie osobiście odcinki 5 i 6 były niezłe. Kulisy ASG 1998 i rozmowy w szatni czy na ławce były ciekawe. Więcej tego typu zakulisowych rozmów  oczekuję osobiście, po szumnych zapowiedziach, od tego dokumentu. Choć rozumiem, że dla ludzi nieobytych zbytnio z NBA, ten serial może się bardzo podobać. I to pewnie jest główny "target".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, czoko napisał:

nie pozwalał mu jeść???

What the side eye meme girl looks like now

seriously Horace? 

 

ja nie wiem kto tu jest głupi, czy Horace Grant, czy Sam Smith czy sportoweFuckty że piszą o czymś takim

Steve Kerr, śmieszny jaki by nie był, ale jak był problem, to wyjebał MJowi bombę (choć chyba na ciało z tego co mówił), MJ wyjebał mu w ryja i sprawa się zakończyła, szacun i respekt z obu stron. A Horace nie mógł spokojnie zjeść, no ja pierd-olę. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rw30 napisał:

nie pozwalał mu jeść???

seriously Horace? 

 

ja nie wiem kto tu jest głupi, czy Horace Grant, czy Sam Smith czy sportoweFuckty że piszą o czymś takim

Steve Kerr, śmieszny jaki by nie był, ale jak był problem, to wyjebał MJowi bombę (choć chyba na ciało z tego co mówił), MJ wyjebał mu w ryja i sprawa się zakończyła, szacun i respekt z obu stron. A Horace nie mógł spokojnie zjeść, no ja pierd-olę. 

Zrobił się boom na ten dokument, (dodatkowo posucha meczowa) to non stop coś piszą :) Odnośnie Horace'a to bardzo często słyszałem czy czytałem, że miał miękki charakter, więc wcale by mnie to nie zdziwiło ;)

Jestem ciekaw co by MJ zrobił takiemu Smithowi po gm 1 2018. Pewnie miałby zafundowaną miesięczną głodówkę xD 

Edytowane przez czoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, TheMatrix napisał:

Czy coś ciekawszego poza bzdurnym wzdychaniem za starymi latami można tam zobaczyć?

Nie, chyba, że "wybielanie" MJ i reklama Air Jordanów w fajnej wizualnie i muzycznie stylówce (mam sentyment, nie powiem) Cię interesuje. Niby w 7 ma coś "więcej" być, ale nie nastawiajmy się na jakieś "smaczki", o których nie wiadomo od dawna.

 

PS. Chociaż wypowiedź Jordana na pytanie czy jest uzależniony...  od hazardu i odpowiedź w ciemnych okularach - chyba nawet jego samego rozbawiła wtedy. ;)

Za to można wrzucić #GameOfZones - pierwszy odcinek przeciętny, natomiast drugi jest mega ;)

 

 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lorak napisał:

trochę zakulisowych materiałów z "first dance" (samolot robi wrażenie, a Buchler to zawsze miał dobrą stylówę):

 

więcej tu insiderstwa przez te 7 minut niż w 8 epizodach last dance które do tej pory widziałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.