Skocz do zawartości

The Last Dance


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Krause byl zajebisty, Jordan sie dojebal do niego na sile od momentu jak mu nie chcieli pozwolic grac

Kerr w podcascie u Lowea (swoja droga polecam, zajebisty lepszy niz dokument Last Dance) mowi ze nie ma takiej szansy zeby ktos w tych czasach pozwolil Jordanowi grac z ta noga rozjebana

Swietne ruchy po rolesow, swietny draft, Krause byl zajebisty w swojej robocie

a chyba zadna druzyna majac zajebistego gracza na malym kontrakcie nie chciala by mu placic wiecej bo czemu?

Czy Bynum podpisujacy kontrakt na okolo 20 mln jak gral sobie w kregle i ponowil kontuzje kolana pozwolilby 76ers na renegocjacje jego kontraktu?

nie robmy sobie jaj

w Jordan Rules plakanie Pippena jest rozpisane bardziej dobitnie i jak sie to odbijalo na druzynie

z reszta przypomne wam bo w dokumencie oczywiscie o tym nie wspomnieli zeby zrobic z Krause bad guya, Pippen prosil, blagal wrecz przez dlugi czas o tak dluga umowe, bo mial wrecz stany depresyjne z powodu tego ze nie czul sie finansowo bezpieczny

moze obwiniac albo siebie albo swojego agenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krause był zajebisty w swojej robocie i na tym powinno się skończyć. A on chciał na sile więcej niż bycie zajebistym gm-em. Wiec trochę ego tu przeszkadzało, a ze Jordan do najłatwiejszych ludzi tez nie należał, to się zrobiły syfy. Z ta różnica, ze to jednak na koniec dnia Jordan z Pippenem rzucali do kosza.

A Scottie to nigdy do najmądrzejszych nie należał. 5 dzieci z 5 kobietami, czy tam siódemka. Jeśli dobrze kojarzę to teraz jest bankrutem...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w serialu była wypowiedz Pipena ze mu zależało na takiej umowie bo chciał być zabezpieczony finansowo + wypowiedz zdaje się Reinsdorfa ze po upewnieniu się, ze Scottie jest pewny, ze chce to podpisać, ostrzegł go żeby nie nawet nie prosił o renegocjacje. 
 

No nie ma co ukrywać, Pippen to nigdy nie była najostrzejsza strzała w kołczanie, dzisiaj grałby za maksa, ale wtedy czasy były jakie były- szkoda ze już nie wrócą (nie chodzi mi o aspekt sportowy, tylko o kwestie kontraktów). 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto czytal ksiazke Latajacy Byk ten juz od xx lat doskonale wie, ze Jordan i Krause nie byli swoimi fanami. Dzisiaj czytam o Kukocu, ktory krytyluje ten serial dokumentalny, ale jednak prawda jest, ze Jordan mial wiele wojen w Chicago chocby o wzgledy personalne. Wyrzucanie zawodnikow bo tak. Checi sciagania kogos pod swoje dyktando. Tak po czasie mysle, ze James mial sie od kogo uczyc plakania i transferowania zawodnikow z ktorym gral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że 3 i 4 odcinek wciągnął mnie mocniej, niż tydzień temu i czas przeleciał w moment, a ja chętnie obejrzałbym kolejne odcinki już teraz. Tym razem mamy nakreślenie Rodmana oraz Phila, które było ciekawsze od oklepanego już Jordana. Dodatkowo dużo o rywalizacji Bulls - Pistons, gdzie po wypowiedziach widać, że do dzisiaj między nimi iskrzy i pewnie, gdyby Isiah oraz inni z Pistons zobaczyli, co mówi Horace oraz Jordan, to mówiliby jednak inaczej i pewnie o wiele mniej przychylnie Pistons.

Te odcinki też dają do myślenia. Czy pozostając przy Dougu Collinsie - Bulls zdobyliby tyle mistrzostw i stworzyliby taką drużynę? Znowu wychodzi dobry ruch ze strony Krause'a, który chciał Wintera i Jacksona,  a Jordan - Collinsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście odcinek 3 był powiewem świeżości,. Tak jak się spodziewałem był skupiony na osobie Rodmana.  Natomiast 4 to praktycznie  same retrospekcje, choć podane w fajnej formie. Bardziej jednak liczę w następnych odcinkach na więcej zakulisowych nagrań z samego sezonu 1997-1998. Ale ogólnie odcinki 3-4 dla mnie osobiście są ciekawsze niż 1-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już odstawiając na bok to czy pokazują coś nowego czy nie to dla mnie po tych czterech odcinkach to co najbardziej rzuca się w oczy to fakt, że z tego 98 roku to oni materiału za wiele nie mają. 

Masa retrospekcji czy wywiadów z dzisiaj zajmujących większość czasu antenowego, sam materiał z 98 póki co zdecydowanie w tyle. 

Nie żebym wybrzydzał, zwłaszcza teraz kiedy wiadomo jak jest z każdym sportem, ale nie jest to póki co tym co reklamowali,co nie znaczy nawet, że gorsze po prostu mało tego materiału z tytulowego last dance. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Van napisał:

Tak już odstawiając na bok to czy pokazują coś nowego czy nie to dla mnie po tych czterech odcinkach to co najbardziej rzuca się w oczy to fakt, że z tego 98 roku to oni materiału za wiele nie mają. 

Masa retrospekcji czy wywiadów z dzisiaj zajmujących większość czasu antenowego, sam materiał z 98 póki co zdecydowanie w tyle. 

Nie żebym wybrzydzał, zwłaszcza teraz kiedy wiadomo jak jest z każdym sportem, ale nie jest to póki co tym co reklamowali,co nie znaczy nawet, że gorsze po prostu mało tego materiału z tytulowego last dance. 

Ja myślę, że to nie tyle kwestia wielkości posiadanego materiału z 1998, ale na ile Jordan i jego ekipa pozwolili się "obnażyć". Tak w ogóle to podpisuje się pod tym postem. I faktycznie teraz wszędzie o tym dokumencie piszą, co akurat, według mnie jest  pozytywne. 

Swoją droga to zastanawiam się czy te archiwalne materiały nie mogli trochę podrasować cyfrowo. Bo niektóre fragmenty to normalnie prawie, że pikseloza.

Edytowane przez czoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, RappaR napisał:

Ciekawe czy gdyby nie trade Oakleya byłoby więcej niż 3peat ale ogółem mega robota

Oakley dublował się z Grantem. Więc może 1 by był jakby dobrze poszło. No ale trzeba by być mało rozgarniętym żeby nie widzieć że się ma dwóch PFów a żadnego rozsądnego centra.

 

btw. ile odcinków poszło wczoraj w internety w ogóle? na zatoce piratów widzę niby łącznie do 8. odcinka, ale zastanawiam się czy to nie są jakieś fejki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rw30 napisał:

Oakley dublował się z Grantem. Więc może 1 by był jakby dobrze poszło. No ale trzeba by być mało rozgarniętym żeby nie widzieć że się ma dwóch PFów a żadnego rozsądnego centra.

 

btw. ile odcinków poszło wczoraj w internety w ogóle? na zatoce piratów widzę niby łącznie do 8. odcinka, ale zastanawiam się czy to nie są jakieś fejki? 

Pirate bay obecnie bez vpn to insta karma o pozew, nawet w PL.

No i strona ma mniej s/l niz powinna i miala kiedys. Zassij jeden odcinek, bo najpewniej przy torrencie bedzie co na stanie i mozesz wtedy wybrac np amv ep1 i zobaczyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KeepItDirty napisał:

Pirate bay obecnie bez vpn to insta karma o pozew, nawet w PL.

ja uzywam caly czas bez vpn od zawsze i nigdy nie mialem zadnych problemow

wlasnie teraz zobaczylem ze sa wszystkie odcinki na tpb i mialem wam pisac', juz oczywiscie sciagam wszedlem po 3 i 4 zeby zobaczyc a tu wszystkie sa

1 godzinę temu, rw30 napisał:

Oakley dublował się z Grantem. Więc może 1 by był jakby dobrze poszło. No ale trzeba by być mało rozgarniętym żeby nie widzieć że się ma dwóch PFów a żadnego rozsądnego centra.

 

btw. ile odcinków poszło wczoraj w internety w ogóle? na zatoce piratów widzę niby łącznie do 8. odcinka, ale zastanawiam się czy to nie są jakieś fejki? 

wydaja sie byc legitne, zero zlych komentarzy, duzo seedow, zaraz bede mial to dam znac

ja zawsze jak sciagam z torrentow zeby nie kusic losu jak prawdziwa pijawka sciagam uploadujac do 10kb/s tylko bo glownie mozna legalnie miec przejebane za udostepnianie i jak juz sciagne odrazu usuwam nie seeduje

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.