Skocz do zawartości

The Last Dance


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

on na razie ma krok do tyłu zrobiony a z zeszłego draftu się wycofał aby podnieść swoją pozycję

z tego co mi mignęło a i wrzuciłem staty ogólne to nic nie poprawił w grze a tragicznie na razie wygląda atak z nim o spadku asyst nie wspominając 

najbardziej niepokojący jest jego gorszy rzut gdzie notuje wszędzie spadki w tym tragiczny wręcz upadek FT%

ile on ma 6'0? 6'1 w butach?

dodatkowo nie za bardzo z kim ma grać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Godzinę temu, matek napisał:

Wg jakiego mocku? 

U Chada Forda była podjarka na tt po ostatnim występie. Podobno ma szansę na late 1st round/ early 2nd.

Prawda to czy wątpliwe?

39 minut temu, matek napisał:

Jeśli ktoś go wybierze, to gdzieś w drugiej połowie drugiej rundy, za nazwisko. 

Za nazwisko :) Czyli to nie jest NBA prospect?

53 minuty temu, ignazz napisał:

on na razie ma krok do tyłu zrobiony a z zeszłego draftu się wycofał aby podnieść swoją pozycję

z tego co mi mignęło a i wrzuciłem staty ogólne to nic nie poprawił w grze a tragicznie na razie wygląda atak z nim o spadku asyst nie wspominając 

najbardziej niepokojący jest jego gorszy rzut gdzie notuje wszędzie spadki w tym tragiczny wręcz upadek FT%

ile on ma 6'0? 6'1 w butach?

dodatkowo nie za bardzo z kim ma grać 

Nie śledzę jego rozwoju więc nie będę ściemniać. Jego dropoff statystyczny ma takie se znaczenie chyba, a w większości źródeł widziałem, że ma 6ft3 więc chyba jakieś nieaktualne sprawdzałeś.

11 godzin temu, Pepis21 napisał:

Tak? To ciekawe czemu nie napisałeś tego wtedy gdy dostałeś pytanie na temat tych książek wokół których toczyła się w listopadzie dyskusja (przypominam, że były przywołane tylko: "Jordan Rules" Smitha, "Krew na Rogach" Lazenbiego i " Chicago Bulls -Gdyby ściany mogły mówić" McDilla) tylko pisałeś posty sugerującego, że były pisane pod dyktando MJ-a i Pippen nie miał szans się w nich wypowiedzieć (co jest bzdurą).

Bo już kiedyś na tym forum w wątku piłkarskim robiłeś fikołki i trochę manipulowałeś, a ja jestem pamiętliwy. Jak ktoś odbiega od meritum, albo przypisuje mi jakieś tezy to ignoruje. Proste.

No widzisz. Wg Ciebie dyskusja się toczyła wokół jakiś tam książek z lat 90 xD Bo ktoś sobie ujebał, że ja wszystkich autorów wrzuciłem do kościółka Majkela. No nie. Nie ukrywam, Jordanoza to straszna rzecz, z radykałami w tym temacie trzeba walczyć, ale z każdym open-minded gościem mogę kulturalnie podyskutować. Tylko zawsze zlecą się bombonierkarze Jordana z wypranym mózgiem i robi się syf w temacie.

11 godzin temu, Pepis21 napisał:

To coś źle czytałeś, bo Air Jordan nadal będzie współpracować z PSG za to LeBron będzie miał kolekcję z Liverpoolem. Zresztą po kiego grzyba Nike miałaby się sama z rynku wypierać skoro mogą zarobić dwa razy więcej?

Nie no dobrze czytałem. Przepowiadają, że ta nowa linia wyprze kolekcje Jordana/PSG, ale zobaczymy jak to się sprawdzi za jakiś czas.

Dzięki za linka z tym materiałem o Kukocu. Nadrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ttr napisał:

Nie no dobrze czytałem. Przepowiadają, że ta nowa linia wyprze kolekcje Jordana/PSG, ale zobaczymy jak to się sprawdzi za jakiś czas.

Samo nike zapowiada, że mają one konkurować, ale nie tak aby się wygryźć, nike głupie nie jest i skoro może ciągnąć dwie sroki za ogon to będzie tak robić.

39 minut temu, ttr napisał:

No widzisz. Wg Ciebie dyskusja się toczyła wokół jakiś tam książek z lat 90 xD Bo ktoś sobie ujebał, że ja wszystkich autorów wrzuciłem do kościółka Majkela.

To trzeba było wymienić tych innych autorów w momencie gdy były podawane przykłady z konkretnymi pozycjami literatury.

40 minut temu, ttr napisał:

Bo już kiedyś na tym forum w wątku piłkarskim robiłeś fikołki i trochę manipulowałeś, a ja jestem pamiętliwy. Jak ktoś odbiega od meritum, albo przypisuje mi jakieś tezy to ignoruje. Proste.

Nie kojarzę sobie abym tam robił fikołki, ale czekaj, czekaj czy to Ty nie byłeś tym gościem co w momencie gdy pisałem coś o Barcelonie to od razu zakwalifikował mnie do kibiców Realu i robił jakieś uwagi nt. Ramosa i śmieszki z występów Realu w CdR, które były totalnie nie trafione, gdyż nie kibicuje Realowi? Tak to byłeś Ty, więc kto komu coś przypisuje. Przy okazji Superpuchar pojechał do Madrytu ;)

49 minut temu, ttr napisał:

  Dzięki za linka z tym materiałem o Kukocu. Nadrobię :)

Your Welcome :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pepis21 napisał:

Nie kojarzę sobie abym tam robił fikołki, ale czekaj, czekaj czy to Ty nie byłeś tym gościem co w momencie gdy pisałem coś o Barcelonie to od razu zakwalifikował mnie do kibiców Realu i robił jakieś uwagi nt. Ramosa i śmieszki z występów Realu w CdR, które były totalnie nie trafione, gdyż nie kibicuje Realowi? Tak to byłeś Ty, więc kto komu coś przypisuje. Przy okazji Superpuchar pojechał do Madrytu ;)

Przecież Cie tam znukowałem, że ja pi****le. O czym ty piszesz. Robiłeś tam z Messiego brutala, który chciał zrobić krzywdę rywalowi i tylko to go interesowało. Nie no merytoryczna i kulturalna wartościowa orka się tam odbyła na temat twoich głupot, a czy jesteś fanem Realu czy nie to średnio mnie interesuje. Uwagi nt Ramosa też chyba powinieneś zrozumieć. Byłeś oburzony karami od federacji ESP/LL więc przywołałem największego brutala tamtego okresu w hiszpańskiej piłce i jakie zawieszenia otrzymywał. No, ale może przeceniam. Może za trudna to była analogia żebyś ogarnął wielowątkowość. My bad.

  Chociaż sporo jest wskazówek, że zbyt neutralny to ty nie jesteś :)

W dniu 19.09.2021 o 17:04, Pepis21 napisał:

Ronaldo to jest kocur, wszedł z buta po 12 latach do najlepszej ligi świata i strzela bramki jak gdyby nigdy nic. Tymczasem na przeciwległym biegunie Messi zaginął w akcji. Chyba wiadomo już kto jest Goat.

This you? 

 

W dniu 19.01.2021 o 18:36, Pepis21 napisał:

Kara? 2 mecze zawiasów plus 780 euro grzywny z czego sam Messi ma zapłacić tylko 600 euro. Porównajcie to sobie teraz z karą za nic dla Cavaniego. To jest k**** żart a jeszcze Barca chce się odwoływać od tego. Grozi im widmo odejścia Leosia (a tym samym kasy) to teraz będą mu laskę robić byleby został.

 

This also you?

 

Nie no ptysiu bostoński. Ty tam pisałeś też w tym wątku, że ZP 2010 to robo na Sneijderze jak Messi wykręcił 77 g+a w kanadyjce w skali roku i ogólnie indywidualnie miażdżył.  Sneijder fajny grajcar, ale gdzie on tam do ZP czy bycia najlepszym piłkarzem w skali całego roku wtedy. Tam możesz zbić piątala z matkiem czy innymi co piszą per karzeł o Messim natomiast case był wtedy głupi i nadal jest.

maxresdefault.jpg

 

Ooo tu widzisz kolega @Rodman91 wpadł. Neutralny obserwator tak samo. Kocha Majkela miłością bezwarunkową, ale udaje, że jest inaczej. Argumentów też za wiele nie ma jak przyjdzie podyskutować.

Już nie robię offtopu.

Chciałem tylko ustalić na początku czy recenzenci przeczytali książkę. Niestety nie. In touch.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ttr napisał:

Przecież Cie tam znukowałem, że ja pi****le. O czym ty piszesz. Robiłeś tam z Messiego brutala, który chciał zrobić krzywdę rywalowi i tylko to go interesowało. Nie no merytoryczna i kulturalna wartościowa orka się tam odbyła na temat twoich głupot, a czy jesteś fanem Realu czy nie to średnio mnie interesuje. Uwagi nt Ramosa też chyba powinieneś zrozumieć. Byłeś oburzony karami od federacji ESP/LL więc przywołałem największego brutala tamtego okresu w hiszpańskiej piłce i jakie zawieszenia otrzymywał. No, ale może przeceniam. Może za trudna to była analogia żebyś ogarnął wielowątkowość. My bad.

  Chociaż sporo jest wskazówek, że zbyt neutralny to ty nie jesteś :)

This you? 

This also you?

 

Nie no ptysiu bostoński. Ty tam pisałeś też w tym wątku, że ZP 2010 to robo na Sneijderze jak Messi wykręcił 77 g+a w kanadyjce w skali roku i ogólnie indywidualnie miażdżył.  Sneijder fajny grajcar, ale gdzie on tam do ZP czy bycia najlepszym piłkarzem w skali całego roku wtedy. Tam możesz zbić piątala z matkiem czy innymi co piszą per karzeł o Messim natomiast case był wtedy głupi i nadal jest.

maxresdefault.jpg

 

Ooo tu widzisz kolega @Rodman91 wpadł. Neutralny obserwator tak samo. Kocha Majkela miłością bezwarunkową, ale udaje, że jest inaczej. Argumentów też za wiele nie ma jak przyjdzie podyskutować.

Już nie robię offtopu.

Chciałem tylko ustalić na początku czy recenzenci przeczytali książkę. Niestety nie. In touch.


Niczego nie udaję. Osobami sławnymi brzydzę się odkąd pamiętam, a nie ich kocham. Pomyliłeś adresy, ale skoro takie żywisz uczucia do nich to zrób laskę Jordanowi lub Lebronowi. Bo mnie poza aspektami czysto zawodowymi w ogóle ci ludzie nie obchodzą.
I oczywiście, że Jordan jest zdecydowanie nr 1 jako koszykarz ostatnich kilku dekad. Nic na to nie poradzimy. Póki co tak jest i złożyło się na to kilka czynników, że to on jest tak postrzegany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rodman91 napisał:

Osobami sławnymi brzydzę się odkąd pamiętam, a nie ich kocham.

A czemu tak? Przecież wielu z nich to naprawdę wartościowi ludzie. Są na świeczniku więc łatwo ich oceniać i wyciągać wszystkie brudy i wynosić je ponad skalę. Każdy ponad każdym.

3 minuty temu, Rodman91 napisał:

Pomyliłeś adresy, ale skoro takie żywisz uczucia do nich to zrób laskę Jordanowi lub Lebronowi. Bo mnie poza aspektami czysto zawodowymi w ogóle ci ludzie nie obchodzą.

Oj oj trzymamy ciśnienie. Ja tylko oceniam produkcję sportową graczy. Dlatego uderzam w skrajne fanbojstwo. Miałeś przecież tego przykład jak pisałeś o pojedynkowaniu Majka Majkela z GSW. Zebrany feedback z naszej dyskusji jasno pokazał przecież kto jest bardziej neutralny i wie o czym piszę, a kto się tuli do idola

 

9 minut temu, Rodman91 napisał:

I oczywiście, że Jordan jest zdecydowanie nr 1 jako koszykarz ostatnich kilku dekad. Nic na to nie poradzimy. Póki co tak jest i złożyło się na to kilka czynników, że to on jest tak postrzegany.

Zdecydowanie to robimy offtopic.

Pozdrawiam fajny avcio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ttr napisał:

A czemu tak? Przecież wielu z nich to naprawdę wartościowi ludzie. Są na świeczniku więc łatwo ich oceniać i wyciągać wszystkie brudy i wynosić je ponad skalę. Każdy ponad każdym.

Oj oj trzymamy ciśnienie. Ja tylko oceniam produkcję sportową graczy. Dlatego uderzam w skrajne fanbojstwo. Miałeś przecież tego przykład jak pisałeś o pojedynkowaniu Majka Majkela z GSW. Zebrany feedback z naszej dyskusji jasno pokazał przecież kto jest bardziej neutralny i wie o czym piszę, a kto się tuli do idola

 

Zdecydowanie to robimy offtopic.

Pozdrawiam fajny avcio.

Zwolennicy Lebrona robili przecież dokładnie tak samo i byli często skrajnie zaślepieni na jego wady, przegrane i okoliczności wygranych. Ślepo patrzą na cyferki, które nie mają żadnego większego przełożenia porównując zawodników grających w innych czasach na całkowicie innych przepisach. A nawet rzucają za argument regular season, gdy w sporcie liczą się tylko laury, a pamięta się jedynie zwycięzców. Więc trzymam równowagę. Porównywać znacznie łatwiej skalę dominacji nad ligą. Tu jest znacznie szersze pole do popisu. Zarówno zwolennicy i przeciwnicy tezy, że Jordan jest nr 1 jednak znają w większości tu na forum te kilka powodów, dlaczego to Jordan jest postrzegany za najlepszego.  

Prawdziwy fanboj dla mnie to ktoś kto na samo zdanie porównajmy Jordana do Jamesa wyśmiałby nas czy szydził. A tu przecież nikt tak nie robi.

Poza tym ja też przekonałem się do Lebrona dopiero po latach. Konkretnie w play-off 2012 po tym co zrobił przeciw Pacers i Celtics. 

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znokautowałeś? Dobre sobie xD

Teraz próbujesz mnie (i innych) zaliczać do MJ-loverów (samemu będąc naczelnym hejterem) gdzie znów trafiasz kulą w płot, ale próbuj dalej wszak do trzech razy sztuka (taka podpowiedź jak spróbujesz iść w tony Bostońskie to też nie trafisz ;)) .

Jesteś Visca el Łebkiem co dodatkowo w połączeniu z kibicowaniem Lakers czyni najgorsze combo do merytorycznej rozmowy, choć powinienem napisać jakiejkolwiek.

Co do książki to już pisałem, będzie wydana w kraju to sobie ogarnę i przeczytam. Z ciekawości tylko, sam czytałeś Pippena, bo w sumie to się nie pochwaliłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pepis21 napisał:

Znokautowałeś? Dobre sobie xD

Teraz próbujesz mnie (i innych) zaliczać do MJ-loverów (samemu będąc naczelnym hejterem) gdzie znów trafiasz kulą w płot, ale próbuj dalej wszak do trzech razy sztuka (taka podpowiedź jak spróbujesz iść w tony Bostońskie to też nie trafisz ;)) .

Jesteś Visca el Łebkiem co dodatkowo w połączeniu z kibicowaniem Lakers czyni najgorsze combo do merytorycznej rozmowy, choć powinienem napisać jakiejkolwiek.

Co do książki to już pisałem, będzie wydana w kraju to sobie ogarnę i przeczytam. Z ciekawości tylko, sam czytałeś Pippena, bo w sumie to się nie pochwaliłeś?

No, ale mistrzuniu kochaniutki.

Ja w tamtym komentarzu to merytorycznie wyjaśniłem te twoje głupotki i fanbojskie płacze w sposób konkretny, a pisząc bardziej przyjaźnie i mniej cynicznie to zwyczajnie wytłumaczyłem Ci, że nie znasz przepisów w hiszpańskiej piłce, płaczesz coś o skandalu i wysokich karach i generalnie wyolbrzymiasz całe to wydarzenie.

Oczywiście możesz się odkleić, podsumować to tak, że skoro założyłem, że nie lubisz Messiego (pewnie błędnie c'nie? te inne twoje komentarze to też przypadek) i zarzuciłem CI brak obiektywizmu to dalsza treść się nie liczy natomiast to wierutna bzdura.

1 godzinę temu, Pepis21 napisał:

Jesteś Visca el Łebkiem co dodatkowo w połączeniu z kibicowaniem Lakers czyni najgorsze combo do merytorycznej rozmowy, choć powinienem napisać jakiejkolwiek.

 

No i spójrz co się okazuje po czasie. No jednak trafiony zatopiony. Dzięki za potwierdzenie. Bez kitu trafiam kulą w płot :D 

No twoja merytoryczna rozmowa to "Muszą robić laskę leosiowi dlatego się odwołują" albo " ZP2010 to największa kradzież w historii tego plebiscytu". To jest bycie wartościowym rozmówcą bez bycia biased w jakimś temacie. Właśnie tak koniczynko.

@julekstep Czy ty to widzisz przyjacielu? 

1 godzinę temu, Pepis21 napisał:

Co do książki to już pisałem, będzie wydana w kraju to sobie ogarnę i przeczytam. Z ciekawości tylko, sam czytałeś Pippena, bo w sumie to się nie pochwaliłeś?

Bystrzaku. Jak pytam o wymianę opinii to jak myślisz? 

 

P.S Ze mnie żaden hejter, mam problem z radykalnym fanbojstwem, a na tym forum czynie samo dobro.

Zobacz. Taki 

 

Ignazzz

 

 

Już                      Nie 

 

Pisze                                                    postów                                            w                                 ten 


Sposób.

a kolega @january już nie piszę o żadnym graczu, że jest niegrywalnym kasztanem po finałach 2020 bo mu się pomyliło fantasy basketball z realnym światem :) 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ttr napisał:

No twoja merytoryczna rozmowa to "Muszą robić laskę leosiowi dlatego się odwołują" albo " ZP2010 to największa kradzież w historii tego plebiscytu". To jest bycie wartościowym rozmówcą bez bycia biased w jakimś temacie. Właśnie tak koniczynko.

@julekstep Czy ty to widzisz przyjacielu? 

Nie wiem co to znaczy Visca el Łebek, ale kto w tej dyskusji kibicuje Barcelonie ten nie ma racji.

Udowodnione naukowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ttr napisał:

Bystrzaku. Jak pytam o wymianę opinii to jak myślisz?

Pytam, bo wkleiłeś cytat o książce z jakieś zagranicznej strony a niezbyt coś od siebie.

6 godzin temu, julekstep napisał:

Nie wiem co to znaczy Visca el Łebek

Przeciwieństwo Hala Dziecka ;)

Wracając do tematów książek i Byków to ja prawdę mówiąc najchętniej bym przeczytał książkę Horace'a Granta jeśli ten kiedykolwiek zdecydowałby się takową napisać. Chłop grał w pierwszym Three Peacie, który zakulisowo był wg mnie o wiele bardziej ciekawszy niż drugi, był w Magic gdy ci wznosili się na szczyty a potem szybko opadli i koniec końców rozpadli a także był w Lakers gdy animozje na linii Shaq-Kobe doprowadziły do odejścia tego pierwszego. Mógłby więc mieć sporo ciekawych historii do opowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.