Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Grupa B - opisy


BMF

Kto awansuje?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto awansuje?

    • Sylvinho i Mac
    • Sylvinho i Ronnie
    • Sylvinho i Julek
      0
    • Mac i Ronnie
    • Maci i Julek
    • Ronnie i Julek

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 24.05.2020 o 20:00

Rekomendowane odpowiedzi

#10 - Dirk Nowitzki 09/10 - 10/11, #23 - Jason Kidd 01/02 - 02/03, #39 - Shawn Marion 04/05 - 05/06

 #74 - Danny Green 12/13 - 13/14, #87 - Carmelo Anthony 08/09 - 09/10

#138 - Yao Ming 07/08 - 08/09

 

15. @julekstep 

#15 - Nikola Jokic 18/19 - 19/20, #18 - Draymond Green 15/16 - 16/17, #34 - Gary Payton 99/00 - 00/01

#79 - Luol Deng 10/11 - 11/12, #82 - Allen Iverson 99/00 - 00/01

#111 - Joakim Noah 12/13 - 13/14

wasz mecz sprowadzalby sie do takich piatek i nie dalbys rady sie zmatchupowac

on wychodzi small ballem dirk marion melo green kidd gdzie marion z rogow trafia trojki umownie wiec tylko kidd nie rzuca ale to zaden problem

a ty musisz schowac iversona na kiddzie takze tu jest ok masz draymonda na dirku co powiem ci moze byc w sumie najlepszy matchup jaki mogles wybrac takze to jest akurat zajebiste

payton jest za maly na melo czyli musi kryc greena czyli nic nie daje w obronie a w ataku green przykryje paytona, payton lubi post upowac z greenem bedzie mu ciezko

no i deng marion

plus jego druzyna moze zajbeiscie biegac takim skladem

a jak podmieni sobie yao na mariona i dirk zejdzie na pf to nie masz zadnego obroncy na yao

w ogole kto ma obronce na yao, pelny arsenal ataku, dobry ft shooter

ogolnie jokic jest wylaczony z gry przy tych lineupach sylvinho a to byl twoj pierwszy pick jakby nie bylo

przy biegajacym lineupie sylvinho nie ma prawa byc na boisku a przy wysokim nie ma kogo mu dac w obronie

no i atak jest strasznie u ciebie kulawy bo to ty musisz sie tutaj matchupowac bo jestes slabsza druzyna w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w moim gameplanie dałem (+/-) 35 minut Eddiemu, ale Ty w swoich porównaniach szóstek (nazwanych piątkami - whatever) go pomijasz a wymieniasz Noaha, który dostał tych minut najmniej.

O nie wymienieniu centra 1szego wyboru Sylvinho w gadce o spacingu (dziwnym trafem jest nim Big Ben) już nie wspomnę.

Nie pozostaje mi tego skomentować inaczej niż:

Denver Nuggets Lol GIF by NBA - Find & Share on GIPHY

teraz jeszcze doczytałem, że Jokica całkiem wyłącza z gry Dirk (wspierany przez Melo -> żeby nie było!) na zmianę z turbo-Yao. Grubo xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

Fajnie, że w moim gameplanie dałem (+/-) 35 minut Eddiemu, ale Ty w swoich porównaniach szóstek (nazwanych piątkami - whatever) go pomijasz a wymieniasz Noaha, który dostał tych minut najmniej.

O nie wymienieniu centra 1szego wyboru Sylvinho w gadce o spacingu (dziwnym trafem jest nim Big Ben) już nie wspomnę.

Nie pozostaje mi tego skomentować inaczej niż:

Denver Nuggets Lol GIF by NBA - Find & Share on GIPHY

teraz jeszcze doczytałem, że Jokica całkiem wyłącza z gry Dirk (wspierany przez Melo -> żeby nie było!) na zmianę z turbo-Yao. Grubo xD

Dirk Jokica ustoi, a w ataku go bedzie mielil nie ma w ogole dyskusji

jak dales 35 min jonesowi to spoko ale ja chcialem ci pokazac co bedziesz musial robic zeby sie zmatchupowac, zwlaszcza gdyby yao wszedl do gry

troche z tym jokiciem zyjesz w jakiejs alternatywnej rzeczywistosci

dirk robil co chcial z ibaka, perkinsem, boshem i kimkolwiek chcial, jakby szukal obroncy na dirka to nie wiem albo wlasnie draymond co wg mnie by sie nie sprawdzilo dirk by wkorzystal jego agresywny styl bronienia przeciw niemu

albo wlasnie wbrew pozorom jakis yao, sheed, ktos kto moglby swoja dlugoscia jakos wplynac na rzut dirka

 

Wallace nie wyminilem bo chcialem ci pokazac ze nie mozesz sie rownac z najlepszym lineupem sylvinho ofensywnym i defensywnym jaki moze wystawic

ot co

dlatego tez noah wymienilem tylko w kontekscie yao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena oceną, ale dlaczego on nakłada swoje założenia, kiedy Julas podał zupełnie przeciwne a no i Jokić w post-up broni spoko, bo jak przystało na posturę i gabaryty jest kurewsko silny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądając to forum z czasem znacząco zaczęła wzrastać moja pogarda do osoby LeBrona Jamesa, ale muszę przyznać, że obudowany jest naprawdę dobrze, chociaż ten Hibbert gryzie i to strasznie, zresztą Gasol to też wybór średni, ale przyda sie w ustawieniach bez LeBrona, dobre perimeter i help D i całkiem spoko interior, które tutaj nie będzie obnażone

fajnie obudowany jokić, gdzie wady nie powinny być exploitowane, ale troszkę więcej spacingu by się przydało żeby wykorzystać Iversona, no ale piłka powinna dosyć fajnie chodzić tutaj

fajny skład u sylvka, ale ten Yao z Dirkiem boli i brakuje kogoś, kto z piłką w ręku przełamie linię obrony i lub wykorzysta naturalny ciag na kosz, no i spacing to pachnie jakimś Utah, cięzki zespół do oceny, ale miałby sporo problemów

mac bardzo fajne S5, nawet tego O'Neala jestem w stanie kupić na C, ale ta ławka jakaś taka mało fajna, Rose z Currym w ataku spoko, w obronie meh, z Vincem odwrotnie, Oladipo i Porter fajnie łatają obronę na obwodzie, ale nie ma efektu wow i imho to nie jest zespół lepszy niż GSW 16/17 

awans ronnie i mac @Eld proszę zmień

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw dla mnie najdziwniejsze w gameplanie Julka było to ża Payton był PIĄTYM zawodnikiem pod względem ilości minut na parkiecie, po Dengu(!) albo Jonesie(!). Jak to czytałem to nie mogłem uwierzyć, + dopisanie że 'może grać tylko na jednej pozycji' jakby uzasadniające czemu gra tak mało.  Biorąc pod uwagę jak dobrym był cutterem (Jokić!) i  obrońco to ja uważam że powinien nim grać tak z 40min conajmniej. Choć z rugiej storny  z Iversonem to nie był najlepszy fit.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.