Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Grupa A - opisy


BMF

Kto awansuje?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto awansuje?

    • Ignazz i Regis
    • Ignazz i Lama
    • Ignazz i Eld
      0
    • Regis i Lama
    • Regis i Eld
    • Eld i Lama

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 24.05.2020 o 20:00

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam składy wszystkich drużyn z grupy, żeby było łatwiej głosować:

 

1. @ignazz

#1 - Tim Duncan 01/02 - 02/03#32 - Reggie Miller 99/00 - 00/01, #48 - Deron Williams 08/09 - 09/10

#64 - Jayson Tatum 18/19 - 19/20, #65 - Rudy Gobert 18/19 - 19/20, #96 - Bruce Bowen 04/05 - 05/06

#97 - Robert Horry 00/01 - 01/02, #128 - Danilo Gallinari 15/16 - 16/17, #129 - Mike Bibby 04/05 - 05/06

 

5. @Regis

#5 - Shaquille O'Neal 99/00 - 00/01, #28 - Paul Pierce 01/02 - 02/03, #44 - Karl Malone 98/99 - 99/00

#60 - Peja Stojakovic 02/03 - 03/04, #69 - Sam Cassell 02/03 - 03/04, #92 - Serge Ibaka 12/13 - 13/14

#101 - Doug Christie 01/02 - 02/03, #124 - Allan Houston 98/99 - 99/00, #133 - John Stockton 98/99 - 99/00

 

7. @polishllama69 

#7 - Kevin Garnett 02/03 - 03/04, #26 - Joel Embiid 17/18 - 18/19, #42 - Brandon Roy 08/09 - 09/10

#58 - Mike Conley 15/16 - 16/17, #71 - Gilbert Arenas 05/06 - 06/07, #90 - Elton Brand 05/06 - 06/07

#103 - Joe Ingles 16/17 - 17/18, #122 - Bojan Bogdanovic 18/19 - 19/20, #135 - Anfernee Hardaway 98/99 - 99/00

 

8. @Eld

#8 - Kawhi Leonard  18/19 - 19/20, #25 - Marc Gasol 11/12 - 12/13, #41 - Tony Parker 05/06 - 06/07

#57 - Pascal Siakam 18/19 - 19/20, #72 - Raja Bell 05/06 - 06/07, #89 - John Wall 15/16 - 16/17

#104 - Brook Lopez 18/19 - 19/20, #121 - Danny Granger 08/09 - 09/10, #136 - Michael Finley 99/00 - 00/01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regis ma Stocktona, który jeszcze wtedy ogarniał, czym uratował ten draft. 

Ale owszem, teraz patrzę i polishlama raczej awansowałby z tej grupy, bo ignazz wpadł pułapkę przesadnego budowania teamu wzgledem fitu i zapominając o talencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blackmagic napisał:

Wall jako kreator w hco na tym poziomie jest slaby, rzut slaby, pod obrrcza slaby. Bell ogolnie jest slaby i nie ma zadnego skilla na poziomie atf do grania w s5

Raja Bell był 2x all D team, grał świetnie bez piłki a w ataku nie był dziurą tylko miotał ponad 40% za trzy. Jak średnia 42,5% z dwóch lat i nominacja do all D team "nie ma żadnego skilla do ATF" są dla Ciebie niczym to nie świadczy to słabo o moich wyborach, a o Twojej wiedzy. 

Wall za to w wybranym sezonie otarł się o all D, cudownie kreował ( gdzie u mnie mam jeszcze Gasola który może przejąć część obowiązków ), a moja gwiazda, Kahwi Leonard ogromnie by na nim skorzystała.

 

Szkoda, że patrzycie na nazwiska, a nie na konkretne dwulatki a jeszcze większa szkoda, że nazwiska Was zrażają. Fit i obrona też meh. Kto w mojej s5 jest choć by średnim obrońcą? Każdy jest przynajmniej above avarage. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dylemat:

 

@Regis

całkiem dobrze obudowany Shaq, któremu jednak ten Karl Malone potrzebny jak łysemu żel do włosów. Ibaka powinien grać tu więcej minut, bo bardziej łata dziury po Shaqu w teamD. Stockton dostarcza tam piłkę do Grubego kiedy chce, Pierce z Peją czekają na podwojenie Shaqa i nie jest to najbardziej skomplikowany atak i najciaśniejsza obrona, ale Shaq jest na tyle dominujący, że póki się nie spierdoli jego supportu - to na wyjście z grupy wystarczy.

 

@Eld @polishllama69

średnio lubię te składy. Wersja Raptors 2019 po delikatnym remoncie i dziwny zespół praktycznie bez wingmanów., a już na pewno atletycznych obrońców na obwodzie.

@ignazz

po prostu "fajny" skład. Elementy pasują do siebie, brakuje może second kicka na miarę Manu, który pociągnie atak na barkach, nie pchając piłki w post, ale praktycznie każdy w swojej roli będzie się sprawdzał. Wygrać zabawy, nie wygra, ale awans jest.

 

awans: @ignazz @Regis

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Eld napisał:

Raja Bell był 2x all D team, grał świetnie bez piłki a w ataku nie był dziurą tylko miotał ponad 40% za trzy. Jak średnia 42,5% z dwóch lat i nominacja do all D team "nie ma żadnego skilla do ATF" są dla Ciebie niczym to nie świadczy to słabo o moich wyborach, a o Twojej wiedzy. 

Wall za to w wybranym sezonie otarł się o all D, cudownie kreował ( gdzie u mnie mam jeszcze Gasola który może przejąć część obowiązków ), a moja gwiazda, Kahwi Leonard ogromnie by na nim skorzystała.

 

Szkoda, że patrzycie na nazwiska, a nie na konkretne dwulatki a jeszcze większa szkoda, że nazwiska Was zrażają. Fit i obrona też meh. Kto w mojej s5 jest choć by średnim obrońcą? Każdy jest przynajmniej above avarage. 

Raja bell byl jednym z dzieci steve nash (jedyne sezony z efg>50) a ty nie masz steve nasha as simple as that. Zatem w ataku jest non factorem. W obronie raja bell ktorego sie naogladalem jako broniacego kobego byl moim zdaniem zawsze przereklamowany.

Wall w hco przez swoje ograniczenia ktore Ci opisalem jest slabym pg na tym poziomie. Poza tym o jego obronie nic nie pisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Wall jest nie do obronienia na tym forum ( mimo, że tamten sezon miał naprawdę kozacki ) to mi się już odechciało jakiejkolwiek polemiki. 

Gasol DPOTY i Kawhi z takim playoff run to busty przy reszcie.

Zresztą. Odpaść w takiej grupie to nie wstyd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Że Wall jest nie do obronienia na tym forum ( mimo, że tamten sezon miał naprawdę kozacki ) to mi się już odechciało jakiejkolwiek polemiki. 

Gasol DPOTY i Kawhi z takim playoff run to busty przy reszcie.

Zresztą. Odpaść w takiej grupie to nie wstyd. 

Eld twoj sklad nie jest slaby a moj glos nie jest wyrocznia :)

po prostu mamy odmienna percepcje postrzegania tych zawodnikow. Albo inaczej - wall jest takim sobie kreatorem w hco (na tym poziomie bo dobry w nba ~ sredni w atf) a tu s5 mu zbytnio nie ulatwia tego (siakam + gasol zanim wyrobil sobie 3pt range + raja bell ktory nawet przy top2 pg ever trafial 2 trojki wiec raczej zagrozeniem wielkim nie jest).

reasumując - twoj zespol bylby pewnie faworytem do mistrzostwa w nba ale tu jest polka wyzej plus przeciwnicy maja mocne sklady i stad mój glos. Moze inni widza to odmiennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że ignazz i Regis wyjdą z tej grupy, ale ciężko było gorzej obudować Duncana:

- wybrany bez powodu Gobert

- jedyni sensowni ballhandlerzy to Deron Williams i Mike Bibby

- masa niesprawdzonych grajków

- przeładowanie rolesami

Główny minus polishllamy to obrona na obwodzie, ale tutaj Ignazz nie jest w stanie tego wykorzystać.

Eld się zakopał tym Parkerem, bo on był overall mocny, ale w tym formacie ma tyle wad, że ciężko to naprawić, a John Wall to takie sobie panaceum. 

Komfortowo Regis i Polishllama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytałem to wszystko, dzięki chłopaki (zwłaszcza Elf) za trochę fajnego trash talku w opisach, w innych grupach było chyba tego mniej albo wcale jeśli dobrze kojarzę. 

Zacięta grupa i naprawdę trudno wybrać, każdy bez wyjątku ma swoje minusy (hujowe fity do Shaqa, brak możliwości grania  small ballu przez llamę, brak PG z rzutem / sensownej drugiej opcji u Elfa, (prawie) bezużyteczni Tatum i Gobert u Ignazza), i im dłużej tu siedzę tym ciężej mi wybrać

 

ale ostatecznie, o włos, @Regis @polishllama69 awansujo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.