Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Losowanie grup


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, polishllama69 napisał:

Joel to był także DPOTY poziom obrońca tak żeby Ci przypomnieć :) poza ilość rzutów to jedno a drugie to ilość wymuszanych fauli o czym się mało mówi trochę a o dziwo Ibaka (niektórzy byli gotowi się gotować jak pisałem, że Ibaka słabo bronił i nawet rzucali w moją stronę epitety) i Mareczek popełnili ich najwięcej w tej serii, średnio prawie 4 na mecz. DPOTY to jedno, ale tutaj trzeba będzie naprawdę od wuja energii włożyć w to żeby Joela bronić i nie wylecieć z gry z 2 faulami na ławkę po 2' gry a spacing jakby to powiedzieć jest lepszy 

wieczorem do zrobienia jak się komputer ogarnie

Joel jest bardzo dobrym obrońcą ale na pewno to nie level DPOTY. Ale próba wyfaulowania Marca też Ci spali na panewce. Właśnie sprawdziłem all time leadboard w personal fauls. Marc Gasol mimo 14 sezonów na karku jest na...240 miejscu. Za to Ticket na 29 więc wielkie dzięki za niezły pomysł :)Precyzując, Marc w swojej karierze fauluje 2,9 raza ale na mecz w RS i 3,46 raza na mecz w PO. Nie widzę tu podstaw ku temu aby sądzić, że ten chodzący kryptonit na Embiida miał by wylecieć po 2' gry. 

To nie Drummond :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

Joel jest bardzo dobrym obrońcą ale na pewno to nie level DPOTY

jest to poziom DPOTY i myslałem, ze to dyskusji nigdy nie podlegało, ale widzę skrajny fanatyzm wchodzi w grę

Co do porównań, to sprawdź dokładnie jeszcze minuty jakie grali :) bo jak przyrównasz do 100 posiadań to Ticket fauluje mniej niż 2 razy na 100 posiadań, natomiast Marc prawie 2,4 raza na 100 posiadań :) a kryptonit to jedno a czysta gra ze słabą pomocą to drugie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

jest to poziom DPOTY i myslałem, ze to dyskusji nigdy nie podlegało, ale widzę skrajny fanatyzm wchodzi w grę

Co do porównań, to sprawdź dokładnie jeszcze minuty jakie grali :) bo jak przyrównasz do 100 posiadań to Ticket fauluje mniej niż 2 razy na 100 posiadań, natomiast Marc prawie 2,4 raza na 100 posiadań :) a kryptonit to jedno a czysta gra ze słabą pomocą to drugie ;) 

Ticket biedak będzie musiał gonić na 7,24 za Siakamem i tyle z help D dla Embiida :).

A wychodząc duo Embiid - Kevin po prostu zagęszczę środek i pozwolę Ticketowi oddawać jego najbardziej useless rzuty na świecie, czyli long 2, radując jednocześnie oczy jak Embiida szlag trafia bo ma obok siebie DPOTY ( nie all D temamate ) Marca Gasola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ticket biedak będzie musiał gonić na 7,24 za Siakamem i tyle z help D dla Embiida :).

nawet jak wyciągniesz średnie dla Siakama to ja go chętnie odpuszczę :) ile to było ? 28% w PO 33% w sezonie ? toż to Joel rzuca lepiej a też umie drive na kosz zrobić :) zresztą robił to nawet często i efektywnie, więc nie szalej i nie rób ze Siakama kogoś kim, nie jest :) poza tym bardziej martwiłbym sie tym na niebiesko palącym się shotchartem Walla czy innego Parkera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, polishllama69 napisał:

nawet jak wyciągniesz średnie dla Siakama to ja go chętnie odpuszczę :) ile to było ? 28% w PO 33% w sezonie ? toż to Joel rzuca lepiej a też umie drive na kosz zrobić :) zresztą robił to nawet często i efektywnie, więc nie szalej i nie rób ze Siakama kogoś kim, nie jest :) poza tym bardziej martwiłbym sie tym na niebiesko palącym się shotchartem Walla czy innego Parkera

Dokończymy jak przyjdzie nasz temat. Na dziś mi wystarczy cyferek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@BMF nie wiem gdzie Wam to wrzucić ale jak coś to pisz, przeniosę.

Wybaczcie, że dopiero teraz losowanie ale dzisiejszy poniedziałek był okazją do napełnienia sakwy więc sami wiecie jak jest.

Do brzegu.

Pary rozlosowane. Nie pozabijajcie się.

‐----------------------

Spoiler - jedna para to rzeżnia :)

@polishllama69 vs @cvbe

@BMF vs @mac

@RonnieArtestics vs @Regis

@karpik vs @tangiers

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się, że do soboty do 20. - prawie cały tydzień na napisanie, a w weekendy siedzi najwięcej osób na forum, więc mam nadzieje, że znowu relatywnie szybko uda się zebrać dużą liczbę głosów i tematy nie zginą w zalewie wszystkich fantasy.

Wysyłamy je Eldowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i co do formy:

W dniu 9.04.2020 o 13:20, BMF napisał:

Żeby poszło dużo szybciej: w opisie do meczów (tym drugim) wrzucamy: rotację/lineupy (np. w D) – jakie są nasze mocne strony w danym meczu – kto będzie X-Factorem danej serii – czym zaskoczymy rywala; i to zabrzmi sztucznie, ale z limitem znaków (ok. 2,5 tysiące znaków bez spacji – każdy może sprawdzić w Wordzie), jak ktoś chce potem dyskutować – można. Napisanie kilka razy krótkiego gameplanu na stronę albo 2/3 strony Worda nie jest jakimś dużym wyzwaniem, a bez tego ciężko wyobrazić sobie taką grę.

Mogłoby to zostać, IMHO, w zarysie. Mac chyba nie wstawił opisu, więc w sumie nie jestem w stanie napisać wiele więcej, bo nie wiem co on tam chciał grać. Z tym limitem znaków, wiadomo, z przymrużeniem oka, chodzi o to, żeby się przesadnie nie rozpisywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Regis napisał:

Nie robi mnie różnicy z kim będę wygrywał w kolejnych rundach, choć Ronniego trochę szkoda, że akurat na niego padło już w 1/4:) 

rozumiem, że zwycięstwo z pozycji underdoga lepiej smakuje, ale myślę, że po finałowym wpierdolu od moich bulldogów ta ślinka Ci wystarczy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to czy wjedzie gameplan zależy od pogody w sobotę, bo jak będzie ładna to będę stawiał płot a jak brzydka to coś skrobnę, ale możecie być pewni Horforda na Embiidzie (bilans 10-3 winów ich drużyn i szalone 44% fg [tak,wiem że nie uznajecie fg% ale teraz mi się nie chce sprawdzać ts i efg] Biida) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, cvbe napisał:

U mnie to czy wjedzie gameplan zależy od pogody w sobotę, bo jak będzie ładna to będę stawiał płot a jak brzydka to coś skrobnę, ale możecie być pewni Horforda na Embiidzie (bilans 10-3 winów ich drużyn i szalone 44% fg [tak,wiem że nie uznajecie fg% ale teraz mi się nie chce sprawdzać ts i efg] Biida) :)

ja tam wolę poczytać o umiejętnościach iso Artesta :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj do 20. jest deadline na opisy.

Jak dwie osoby wyślą @Eld gameplany, to Eld założy temat z ankietą i opisami - jak nie, możemy przedłużyć deadline max o dzień-dwa, ale jak komuś się nie chciało napisać, to już tego nie zrobi, nie oszukujmy się, zwłaszcza, że wszyscy byli na forum przez ostatnie 24h, a napisanie gameplanu na stronę to godzina mniej snu, raczej idzie przeżyć w perspektywie tygodnia. ;] 

Jak ktoś nie wyśle, to traktujcie to sobie jak chcecie, ale myślę, że odpadnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.