Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Losowanie grup


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, BMF napisał:

Tzn? Jak wysłaliście z cvbe, to Eld wrzuci Waszą grupę, @Regisa nie ma od piątku na forum, więc nie ma co wyciągać konsekwencji i szczerze nie wiem, kiedy będzie deadline na koniec głosowania 1/4. 

pytałem bardziej o opisy żeby za jednym zamachem zrobić, ale w sumie masz rację 

3 minuty temu, cvbe napisał:

Ja wysłałem - to na pewno najgorszy opis ćwierćfinału, ale przynajmniej nie będzie go trudno całego przeczytać (pozdro @mac) :) Nie mam czasu na więcej niestety - za dużo rzeczy mam na głowie na raz :) a deadline max do niedzieli dawajcie, po co to tak przeciągać?

tyle na głowie

co wolisz wersja anime 3 tylko pytanie nie tylko z anime tylko ze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Regis nie wrzucił czy mojego nie dostales @Eld ?

To pierwsze.

------------------------------

To tak:

Turniej pełną gęba a tu mamy dwie kompletne pary:

W dniu 25.05.2020 o 20:14, Eld napisał:

nie wiem gdzie Wam to wrzucić ale jak coś to pisz, przeniosę.

@polishllama69 vs @cvbe

@BMF vs @mac - CHECK

@RonnieArtestics vs @Regis

@karpik vs @tangiers - CHECK

 

 

Lama leń, spręż poślady, Regis to tam nie wiem do kiedy BMF dał mu czas, a od reszty mam ale nie mogę wrzucić jak oponent nie ma swego jeszcze. cvbe, Ronnie no i dwie zamknięte pary wjechały z terminem. Szacuken Panowie. Ale reszta to se grilla chyba robi i nas nie zaprosiła!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT: Lama właśnie wjechał z opisem ale pytam Nepalczyków w jakim formacie to otworzyć....

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak opisu, ale nie miałem na to w ogóle czasu ani głowy. Dalej raczej ciężko mi będzie coś stworzyć wcześniej niż w piątkowy wieczór. Więc jeśli do tego czasu można poczekać to na pewno w piątek przed północą opis wrzucę. Jeśli nie - trudno, nic nie poradzę. Będę starał się odnieść do wszystkich pytań (ale to też od piątku dopiero). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

Jak wrzucisz do piątku i Ronnie się zgodzi, to spoko. 

Jak się nie zgodzę to bedzie ze się boje a się nie boje 😛  Najwyżej w tym czasie swoj opis będę mógł rozbudować nieco bo widziałem ze pozostali się bardziej ode mnie przyłożyli 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho jak regis pisze piątek do północy to zróbcie tak żeby pojawiło się w sobotę do południa i tyle a ja wtedy się ucieszę, bo usiądę na spokojnie do wszystkich par

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o głosowaniu, jest dla wszystkich chętnych jakby co, ostatnio było jakoś więcej głosów aniżeli teraz po kilku dniach. 

A, i co robimy tiebreakerem przy tej samej liczbie głosów na oba teamy?

Średnia głosów (4-1, 4-2, itd)? Mam na razie remis z maciem i przy takim tiebreakeru (który wydaje mi się bardzo sprawiedliwy) bym awansował na ten moment, więc nie chcę, żeby wyszło, że piszę to pod siebie, ale jak wyżej - wydaje mi się to uczciwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał:

Przypominam o głosowaniu, jest dla wszystkich chętnych jakby co, ostatnio było jakoś więcej głosów aniżeli teraz po kilku dniach. 

A, i co robimy tiebreakerem przy tej samej liczbie głosów na oba teamy?

Średnia głosów (4-1, 4-2, itd)? Mam na razie remis z maciem i przy takim tiebreakeru (który wydaje mi się bardzo sprawiedliwy) bym awansował na ten moment, więc nie chcę, żeby wyszło, że piszę to pod siebie, ale jak wyżej - wydaje mi się to uczciwe.

Moja propozycja - Tie Break liczba postów z uzasadnieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.