Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Temat organizacyjny


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, BMF napisał:

Można zrobić ankietę i po wszystkim wrzucić kto głosy, nie? @Eld 

 

Można. Już dodałem w grupie B. Mało tego, obawy takie jak od @tangiers o tym, że tylko ja będę widział głosy rozwiewam od razu - ankieta jest publiczna.

Dałem do piątku, wtedy się zamknie. Jak uważasz, że zły termin to napisz jaki chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BMF napisał:

Daj do końca tygodnia, zobaczymy jak pójdzie.

Ok, daje do Niedzieli.

5 minut temu, polishllama69 napisał:

c***owa ankieta, nie mogę zmienić głosu 😕 

No to gruba wada tej nowej wersji forum. Tzn ja mogę manualnie odjąć/dodać głosy ale nie chcę być posądzonym o wpływanie na wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Dodałem we wszystkich grupach składy drużyn, żeby chociaż to było w temacie grupy od osób, które nie wrzuciły opisów. Proponuję głosowanie do niedzieli bo sam pewnie poświęcę po 1 dzień na grupę żeby zdecydować :)

Zmienię wkrótce. Dziś mi się już nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wskrzeszamy trupa.

Dwie zasady:

1) oceniamy obiektywnie bez względu na to, czy jest opis, czy nie (co najwyżej jako tiebreaker)

2) wyleciało mi z głowy, no, głosujcie na mnie

@Reikai @rw30 @BiałaCzekolada2.0 @Chytruz@lorak @RappaR + chętni

Nie wiem, czy to się jeszcze uda, ale jakby się Wam chciało, to możecie głosować.

Łajzy bez opisów - też głosujcie, już trudno. :) Tylko nie na swoje grupy xD

MACIE ANKIETY W TYCH TEMATACH.

Grupa A 

 

Grupa B 

 

Grupa C 

Grupa D 

 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle głosów? :D walicie w c***a Panowie, nikt nawet nie czytał opisów, chyba że już wcześniej mieliście notatki spisane i wiedzieliście że temat nie padł :D Tzn widzę, że u mnie akurat to wychodzi na dobre w głosowaniu ale mimo wszystko... przeczytajcie chociaż raz :D

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cvbe napisał:

Już tyle głosów? :D walicie w c***a Panowie, nikt nawet nie czytał opisów, chyba że już wcześniej mieliście notatki spisane i wiedzieliście że temat nie padł :D Tzn widzę, że u mnie akurat to wychodzi na dobre w głosowaniu ale mimo wszystko... przeczytajcie chociaż raz :D

Opisy przeczytalem juz jaki czas temu. Matchupy tez od dawna sa znane. Zastanawiam sie w sumie jeszcze tylko nad para LBS vs BMF. Tu moge jeszcze zmienic glos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.