Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Temat organizacyjny


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.05.2020 o 17:11, rw30 napisał:

 

 

dokładnie, grubsza hujnia, zwłaszcza że niektóre osoby zachowały się z honorem, i napisały że nie dadzą rady / będą miały problemy z wrzuceniem opisu albo że oddadzą drużynę (a taki bodajże @Eld mimo wszystko ten opis dodał), czyli zachowali się bardzo ok a inni nabrali wody w usta i sobie wesoło piszą gdzie indziej jak gdyby nigdy nic

wiadomo, nikt nikomu matki nie gwałci, czasy są dziwne i ludzie majo poważniejsze problemy na głowie niż ATF, a z drugiej strony to po prostu kultura osobista nakazywałaby choćby napisać 'przepraszam' czy coś jak już się sprawa jebła. A podczas draftu wszyscy takie kozaczki byli.

Sorry, ale muszę Cię trochę zjechać, a może nie tyle Ciebie co takie podejście. 

Jak widzę, co się dzieje u niektórych moich znajomych przez covid  ( np . mam za kumpli 2 braci co prowadzą zakład fryzjerski i mówią, że już sprawdzają z której kory drzewnej zupa dobra wychodzi ) i widzę, że tacy @MarcusCamby i @RonnieArtestics piszą, że im się życie zawaliło przez jakiegoś jebanego kitajca któremu się zachciało na przystawke wsunąć niedogotowanego batka to im do jasnej ku*wy po prostu wierzę.

Goście nie pojawili się wczoraj na forum a są uznanymi nickami więc należy oddać wiarę, że jest jak piszą i zrozumieć, że taki ATF to ostatnia rzecz na jaką mają ochotę jak im się ostro powaliło. 

To, że Ciebie covid nie tknął nie oznacza, że u innych jest podobnie. Jeden z moich pracowników już opowiadał historię jak to kumpel kumpla robo stracił, hipo do płacenia, żona nie pracuje i co zrobił? Kupił sznur i znalazł mocną gałąź...

Generalnie to mam ochotę wyjebać tego ATF do jakiegoś archiwum, bo o ile pomysł zajebisty, to momentum tragiczne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami masz Eld dziwną potrzebę pisania emocjonalnych komentarzy kompletnie bez powodu, bo nikt się nie czepia Camby'ego (zawsze komuś coś wypadnie), a faktu, że połowa (?) osób zrezygnowała, regularnie komentując na forum/biorąc (sic) udział w podobnych zabawach.

Mi to jest już trochę obojętne - do osób z beGM raczej nic nie mam, reszta jest mi obojętna - ale tej logiki szczerze nie rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, BMF napisał:

Czasami masz Eld dziwną potrzebę pisania emocjonalnych komentarzy kompletnie bez powodu,

Być może. Nie mnie to oceniać. Ale tu akurat powód sobie znalazłem/był*. Czyt. niżej.

* - niewłaściwe skreślić

40 minut temu, BMF napisał:

bo nikt się nie czepia Camby'ego (zawsze komuś coś wypadnie), a faktu, że połowa (?) osób zrezygnowała, regularnie komentując na forum/biorąc (sic) udział w podobnych zabawach.

Mi to jest już trochę obojętne - do osób z beGM raczej nic nie mam, reszta jest mi obojętna - ale tej logiki szczerze nie rozumiem. 

Nie no, nie bardzo. Jak padły słowa, że powinien tam ktoś coś za coś przeprosić, po czym wyobraziłem sobie że u takiego Cambiego dzieje się to samo co o w/w fryzjerów to mi trochę gula skoczyła. 

Drugi typ uczestników o których wspominasz - no cóż. Jak olali ten ATF, a tam się dobrze bawią i są obecni jak gdyby nigdy nic to sami sobie wystawiają zajebiste świadectwo. Slowly clapping hands....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Dajmy grze jeszcze szanse i niech organizator wstawi twarde terminy. Mimo obietnicy wczorajszej opis nieskończony i twardy termin sprawiłby ze tym co zależy pomoze w dokończeniu gry tylko potrzeba twardych terminów. 

Organizator też może napisać mi, abym dodał ankiety do tematów każdej grupy z jakimś tam deadline.

Jak bym to widział? Kto awansuje:

A i B

A i C

A i D

B i C

B i D

C i D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eld napisał:

Sorry

spoko, nie musimy się we wszystkim zgadzać

 

10 godzin temu, Eld napisał:

Jak widzę, co się dzieje u niektórych moich znajomych przez covid  ( np . mam za kumpli 2 braci co prowadzą zakład fryzjerski i mówią, że już sprawdzają z której kory drzewnej zupa dobra wychodzi ) i widzę, że tacy @MarcusCamby i @RonnieArtestics piszą, że im się życie zawaliło przez jakiegoś jebanego kitajca któremu się zachciało na przystawke wsunąć niedogotowanego batka to im do jasnej ku*wy po prostu wierzę.

ale oczywiście. Dlatego też przypomnę jeszcze raz co napisałem, bo mam wrażenie że nie doczytałeś:

 

W dniu 6.05.2020 o 17:11, rw30 napisał:

wiadomo, nikt nikomu matki nie gwałci, czasy są dziwne i ludzie majo poważniejsze problemy na głowie niż ATF

Więc jak ktoś się znalazł w jakiejś poważnej sytuacji to kurde, życzę pokonania problemów, zapomnijcie o jakichś ATFach  i kolesiach z PJTuckerem w avatarze.

poza tym ja nie śledzę tego aż tak blisko, nie wiem, może te osoby które wymieniłeś wyżej i / lub jakieś inne dały komuś (organizatorom? czyli chyba Tobie i @BMF jeśli się nie mylę ) znać i mój post się do nich nie odnosi.   Ale jeśli nie, i ktoś po postach moich czy kogokolwiek innego może jednak wejść na forum i coś tam napisać to może mógł i bez tego? 

no a już grubszym LoLem i głównym targetem tych postów są te osoby które pisza gdzie indziej a tutaj nic, a chyba takie są. Ale ja tego aż tak dokładnie nie śledzę, więc już uciekam, i mam wrażenie że cały ten mój post to trochę takie overreaction. Ale uważam że Twój wcześniejszy też.

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Możemy zrobić deadline na następną niedzielę. 

Jak wstawi te 13-14 osób opisy, możemy zrobić (bez gameplanów) głosowanie grup, potem faza pucharowa.

Jak nie, to mam wyjebane.

Tzn. już mam, ale jak nabierzecie potrzeby zakończenia tej zabawy, tak chyba będzie najrozsądniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2020 o 22:27, BMF napisał:

Ok.

Możemy zrobić deadline na następną niedzielę. 

Jak wstawi te 13-14 osób opisy, możemy zrobić (bez gameplanów) głosowanie grup, potem faza pucharowa.

Jak nie, to mam wyjebane.

Tzn. już mam, ale jak nabierzecie potrzeby zakończenia tej zabawy, tak chyba będzie najrozsądniej.

W sumie już miałem napisać do Ciebie, czy mam "przejąć organizatorstwo ( chyba nawet nie ma takiego słowa ale c*** ), ale wtedy przypomniał mi się @Qcin_69 i jego 18 way transfer w beGM który wprowadzałem dwa dni z ostatniego okienka i jakoś mi się dziwnie odechciało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2020 o 23:48, BiałaCzekolada2.0 napisał:

głosujmy od razu przez Power Ranking i głosy (punkty) się zsumują i najwyższa średnia wygrywa

To jest bardzo dobry pomysł. 

Tylko losowania szkoda. ;] 

Ale tak zrobimy.

Ale i tak spoko byłoby, gdyby ludzie wstawili opisy, bo ignorowanie opisów bedzie niefair wobec ludzi, którzy je wstawili, a nieignorowanie opisów i  karanie ludzi bez opisów wypaczy power rankingi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym dokonczyc gre. Jestem za glosowaniem, dalsze deadliny w niczym juz raczej nie pomoga. 
 

Uwazam, ze lepiej glosowac kazdy match up osobno, wylonic najlepsze 2 zespoly z danych grup i dokonczyc to w formie PO. Byc moze wtedy to kogos jeszcze skloni do napisania kilka slow(zakladam, ze jakby np. Karpik wyszedl z grupy i powiedzmy Lama to sadzac po ich aktywnosci jeszcze jakas merytoryczna dyskusje mogliby wywolac. Power rankingi z kolei moga ograniczyc mozliwosci teamow, ktore nie maja klasycznego top doga i licza na korzystny matchup
 

Jak widac w tym dziale samo wybieranie idzie sprawnie, wiec odlikanie zwyciezy serii mysle ze nie bedzie wielkim problemem. Moze byc poprzez wpis w  temacie, czy przez ankiete(choc tam chyba tylko @Eld bedzie widzial kto glosowal, a ja musze wiedziec jak bardzo @MarcusCamby skrzywdzil moj zespol) Glosujmy we wlasnym gronie plus osoby, ktore wczesniej zglaszaly takie zainteresowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić ankietę i po wszystkim wrzucić kto głosy, nie? @Eld 

Możemy ruszyć alej i zrobić głosowania, ale proponuję bez karania za brak opisów. Wiem, że to niesprawiedliwe względem osób z opisami, ale wyjdzie słabo jeśli np. LeBron czy Shaq nie wyjdą z grupy przez ''brak opisów'', wtedy wyniki będą bezwartościowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tangiers napisał:

Uwazam, ze lepiej glosowac kazdy match up osobno, wylonic najlepsze 2 zespoly z danych grup i dokonczyc to w formie PO. Byc moze wtedy to kogos jeszcze skloni do napisania kilka slow(zakladam, ze jakby np. Karpik wyszedl z grupy i powiedzmy Lama to sadzac po ich aktywnosci jeszcze jakas merytoryczna dyskusje mogliby wywolac. Power rankingi z kolei moga ograniczyc mozliwosci teamow, ktore nie maja klasycznego top doga i licza na korzystny matchup

ja bym się poprzepychał chętnie, ALE patrząc po nastawieniu ludzi może być różnie a Ignazz brakiem opisu sobie pomaga, bo taki lej atomowy na pozycji drugiego bigmana jest, że to aż boli a akurat trafił z konfiguracją do najgorszej możliwej grupy. Regisowi się podobno komputer rozjechał przed majówką i coś długo naprawiają a to jego duo Shaq Malone jest cholernie podejrzane. Poza tym dalej mam problemy z uczelnią i w sumie jestem uwiązany a planowałem, że w maju już mnie nie bedzie w tym zasranym mieście. serio jebać prądem politechnikę gdańską 

czyt jak ustalimy termin jaokś po następnej niedzieli a przy okazji dostanę termin to nie ma mnie na tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Możemy ruszyć alej i zrobić głosowania, ale proponuję bez karania za brak opisów. Wiem, że to niesprawiedliwe względem osób z opisami, ale wyjdzie słabo jeśli np. LeBron czy Shaq nie wyjdą z grupy przez ''brak opisów'', wtedy wyniki będą bezwartościowe.

Z moich doswiadczen w BeGM im wiecej ktos pisze tym gorzej dla zespolu, wiec mysle ze nikt nie bedzie specjalnie krzywdzil zespolu bez opisu. Predzej w druga strone ;)

7 minut temu, polishllama69 napisał:

czyt jak ustalimy termin jaokś po następnej niedzieli a przy okazji dostanę termin to nie ma mnie na tydzień

Myslalem, ze powiedzmy 18.05 - 31.05 czas na glosowanie matchupow w grupie. Pozniej w head2head juz jest mniej meczow i ewentualnie w tydzien mozna sie uwinac do final4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tangiers napisał:

Myslalem, ze powiedzmy 18.05 - 31.05 czas na glosowanie matchupow w grupie. Pozniej w head2head juz jest mniej meczow i ewentualnie w tydzien mozna sie uwinac do final4

imho może być, ale nie wiem jak reszta na to, chociaż im to pewnie lotto a szkoda, bo poziom przez długi czas był naprawdę wysoki a szkoda to stracić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tangiers napisał:

Z moich doswiadczen w BeGM im wiecej ktos pisze tym gorzej dla zespolu, wiec mysle ze nikt nie bedzie specjalnie krzywdzil zespolu bez opisu. Predzej w druga strone ;)

Alonzo i Oubre intensifies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.