Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Temat organizacyjny


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, którzy nie wrzucili opisów - dla mnie jako obserwatora to bardzo słabe, zwłaszcza, że pewnie było kilka osób którym zajęliście miejsce a które stanęłyby na wysokości zadania. 

Szkoda, bo zapowiadała się świetna zabawa i pewnie nie tylko ja bym chętnie poczytał, śledził, głosował.

Shame on you. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Tecu napisał:

Panowie, którzy nie wrzucili opisów - dla mnie jako obserwatora to bardzo słabe, zwłaszcza, że pewnie było kilka osób którym zajęliście miejsce a które stanęłyby na wysokości zadania. 

To marnowanie czasu przede wszystkim tym, którzy wzięli udział w drafcie i wstawili opisy, a zabawa nie ruszy. Każdy mógł sprawdzić sobie na przykładzie minionych ATFów, jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Panowie, którzy nie wrzucili opisów - dla mnie jako obserwatora to bardzo słabe, zwłaszcza, że pewnie było kilka osób którym zajęliście miejsce a które stanęłyby na wysokości zadania. 

Szkoda, bo zapowiadała się świetna zabawa i pewnie nie tylko ja bym chętnie poczytał, śledził, głosował.

Shame on you. 

 

 

dokładnie, grubsza hujnia, zwłaszcza że niektóre osoby zachowały się z honorem, i napisały że nie dadzą rady / będą miały problemy z wrzuceniem opisu albo że oddadzą drużynę (a taki bodajże @Eld mimo wszystko ten opis dodał), czyli zachowali się bardzo ok a inni nabrali wody w usta i sobie wesoło piszą gdzie indziej jak gdyby nigdy nic

wiadomo, nikt nikomu matki nie gwałci, czasy są dziwne i ludzie majo poważniejsze problemy na głowie niż ATF, a z drugiej strony to po prostu kultura osobista nakazywałaby choćby napisać 'przepraszam' czy coś jak już się sprawa jebła. A podczas draftu wszyscy takie kozaczki byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

U mnie życie się posypało z dnia na dzień, więc nie sądzę bym po za słowem przepraszam bym Wam był coś winien.

@Qcin_69 zna temat, przed resztą nie muszę się spowiadać.

luźno, ale Ty dałeś znać, więc nikt nie ma za złe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tecu napisał:

Panowie, którzy nie wrzucili opisów - dla mnie jako obserwatora to bardzo słabe, zwłaszcza, że pewnie było kilka osób którym zajęliście miejsce a które stanęłyby na wysokości zadania. 

Szkoda, bo zapowiadała się świetna zabawa i pewnie nie tylko ja bym chętnie poczytał, śledził, głosował.

Shame on you. 

hmm w sumie patrzyłem po swoim temacie i myślałem że wszyscy olali 

wrzucę dziś coś w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie wrzucam bo raz ze tez mi się życie popierdolilo i zniknąłem trochę z forum, a dwa ze jak widziałem ile osób nie dodało to nie wiedziałem czy jest sens na to czas poświęcać. W niedziele mogę przysiąść do tego skoro się wszyscy deklarują, ale ustalmy może po prostu jakiś terminarz bo w takiej formie jak teraz to nigdy nie ruszy moim zdaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem za taką opcją:

1. Deadline np jeszcze tydzień
2. Jeśli ktoś nie da rady wrzucić opisu (Camby, Ronnie) to pisze po prostu w temacie swojej grupy "nie dam rady wrzucić opisu, oto mój skład" i wypisuje 8 graczy swojej drużyny
3. Jeśli ktoś chce wrzucić opis to wrzuca do tego czasu, jeśli nie wrzuci to jest traktowany jak grupa powyższa
4. Jedziemy głosowania bo i tak wiadomo, że ta dyskusja to z reguły nikogo nie przekonuje więc damy radę zagłosować od razu po opisach.

Ja już więcej do swojego opisu dopisywać nie będę, mimo że mam już więcej czasu, ale po prostu jak widzę, że temat poważnie potraktowało 30% grających to nie ma to sensu, więc chętnie pogłosuję i opuszczamy ciepły kurwidołek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.