Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Temat organizacyjny


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, MarcusCamby napisał:

@BMF

Będzie jakiś model jak ten opis ma wyglądać? Zacząłbym już stopniowe przygotowania.

Patrząc na to, że już powstają dwa kolejne atf to jestem sceptycznie nastawiony do przebiegu dalszej części tej zabawy.

Lineupy (position charty) + max 10 linijek opisu i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

Patrząc na to, że już powstają dwa kolejne atf to jestem sceptycznie nastawiony do przebiegu dalszej części tej zabawy.

Lineupy (position charty) + max 10 linijek opisu i jazda.

Ja bym nie był taki sceptyczny póki @BMF tym rządzi. Po prostu wygląda na to, że słucha się głosu innych że weekend po świętach będzie optymalny. Sam gdyby któryś z Was nie napisał "święta" to nawet bym nie skojarzył, że właśnie wielki tydzień mamy. Chcąc nie chcąc mimo faktu, że większość ma labę przez covid, to jednak trzeba mieć na uwadze tych co wciąż mają zapierdol. Ja z racji faktu, że jestem raz w tygodniu w biurze to chętnie pomogę ale trzeba mnie poinstruować. 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Eld napisał:

Chcąc nie chcąc mimo faktu, że większość ma labę przez covid, to jednak trzeba mieć na uwadze tych co wciąż mają zapierdol. Ja z racji faktu, że jestem raz w tygodniu w biurze to chętnie pomogę ale trzeba mnie poinstruować. 

w sensie, że chcesz za mnie porobić?

będzie problem z dostępami, ale jakoś sobie poradzimy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

w sensie, że chcesz za mnie porobić?

będzie problem z dostępami, ale jakoś sobie poradzimy xD

Nie lubię marnować czasu, a lubię dutkii więc jak mam wolne i nie będzie to wymagało ode mnie ruszania dupska z okolic łóżka, wyjebanego fotela biurkowego, czy leżaka na balkonie to czemu nie!

Tylko oczywiście za stosowne wynagrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie lubię marnować czasu, a lubię dutkii więc jak mam wolne i nie będzie to wymagało ode mnie ruszania dupska z okolic łóżka, wyjebanego fotela biurkowego, czy leżaka na balkonie to czemu nie!

Tylko oczywiście za stosowne wynagrodzenie.

ueee to bo co sie oferujesz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

              Opisy:

@MarcusCamby – mniej więcej rotacja/jak grasz w ataku/jak grasz w obronie/jakie są mocne części Twojego teamu – jak chcesz dodać coś więcej, to Twoja sprawa, ale to powinno się znaleźć, nie musisz pisać elaboratu i przedstawiać, kim jest Dwyane Wade. 

Kilka osób napisało, że chce następny weekend, więc zróbmy deadline wieczorem (20.00) – 18 IV 2020.

              Gameplany do meczów:

@julekstep– kilka razy pisałeś, że nie chcesz żadnych opisów do konkretnych meczów, ale to jest abstrakcja – bo w zależności od tego, czy np. gram z Regisem, albo z januarym – inaczej ustawiam lineupy. Żeby poszło dużo szybciej: w opisie do meczów (tym drugim) wrzucamy: rotację/lineupy (np. w D) – jakie są nasze mocne strony w danym meczu – kto będzie X-Factorem danej serii – czym zaskoczymy rywala; i to zabrzmi sztucznie, ale z limitem znaków (ok. 2,5 tysiące znaków bez spacji – każdy może sprawdzić w Wordzie), jak ktoś chce potem dyskutować – można. Napisanie kilka razy krótkiego gameplanu na stronę albo 2/3 strony Worda nie jest jakimś dużym wyzwaniem, a bez tego ciężko wyobrazić sobie taką grę. Jak coś takiego nie wyjdzie nawet teraz, to już trudno, wtedy to znak, że ta formuła generalnie nie ma sensu.

Na razie jesteś chyba jedyną osobą, która napisała, że czegoś takiego nie chce.

            Terminarz:

Założę tematy dla każdej grupy – spoko byłoby fazę grupową zakończyć po ~dwóch tygodniach, terminarz to: 1-2, 3-4 -> 1-3, 2-4 -> 1-4, 2-3.

Dajcie znać czy 21 IV możemy zacząć tę pierwszą rundę fazy grupowej.

            Głosowanie:

Tu muszę jeszcze pomyśleć, ale nie wiem czy z tymi ankietami to jest dobry pomysł (chyba, że można ustawić widok, kto jak głosował/zmieniać głosy).

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Jesli jakies glosowanie to ja tez nie chce rozleglych opisow w zaleznosci na konkretny matchup tylko ogolny i przedstawienie opcji jakie sie posiada, a nie zgadywanie jaki lineup akurat spodoba sie glosujacym na inny lineup.

Tzn?

Wersja pierwotna: opis + krótkie gameplany - Ty chcesz tylko opis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Tzn?

Wersja pierwotna: opis + krótkie gameplany - Ty chcesz tylko opis?

Gameplan nie odnosnie konkretnego teamu a konkretnego stylu jak juz.

Stad mozna by jeden post na kazda ekipe i potem juz tylko glosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale jak wyżej - w playoffowych seriach kluczowe są matchupy, a czegoś takiego nie zawrzesz w opisie. Czy Lillard broni Kembę, czy jednak chowam go na Covingtonie? Kto biega za Korverem? Giannis broni Duranta, czy gra help D od jakiegoś Prince'a? I tak dalej.

Ale niech się wypowie więcej osób, jak więcej osób napisze, że nie chce żadnych gameplanów, to ich nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tylko gameplany dają szanse potencjalnie słabszym/mniej marketingowym zespołom coś ugrać tutaj a z drugiej strony jakby głosować na wszystko na raz (bo do tego sprowadziłoby się pozbycie tego) to przecież pierdolca idzie dostać od mnogości opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Też sądzę, że gameplany są kluczowe. I podobał mi się pomysł, by wysyłać je do slaKB, a potem dopiero upubliczniać.

Gameplany będą wstawiane o tej samej godzinie (np. 20.00)/wysyłane do osoby trzeciej i wstawiane.

Dla mnie gameplany w skrótowej formie to optymalne wyjście (adjustments + najważniejsze rzeczy), ale jak większość osób będzie chciało bez - to będzie bez, więc wypowiedzcie się, na razie przeciwko są julekstep i mac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.