Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Temat organizacyjny


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, lorak napisał:

co wy na to, aby każdy zrobił power ranking (uwzględniając swoją ekipę) jeszcze przed opisami? tylko drużyny wymienione od 1 do 16, bez żadnych uzasadnień. podesłałoby się to komuś, kto nie gra, a na koniec można by porównać te oceny z faktycznymi wynikami.

zdobedziesz  łatwo sympatie i antypatie na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Raczej nie będę zdziwiony:)

Niemniej gry by nie było nie olałem, ba - opis wrzuciłem jako pierwszy i mam teraz już spokój, tylko od Was zależy czy docenicie siekacze moich Bobrów.

Jak opisy mają polegać na tym co zrobiłeś ze swoim to ja się wypisuje z tej zabawy chyba ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lorak napisał:

co wy na to, aby każdy zrobił power ranking (uwzględniając swoją ekipę) jeszcze przed opisami? tylko drużyny wymienione od 1 do 16, bez żadnych uzasadnień. podesłałoby się to komuś, kto nie gra, a na koniec można by porównać te oceny z faktycznymi wynikami.

Przydalby sie do tego jednak ogolny zapis druzyny, albo chociaz glowne lineupy.

Np u mnie mniej wiecej:

Pg - sg, glownie:

Curry - carter

Curry - dipo

Rose  - carter

Rose - dipo.

Sf - pf

Mideltown - kirilenko

Carter - kirilenko

Porter - midletown

Porter - midletown

 

C

Oneal lub tyson chandler (czyli nie zamierzam docelowo grac nimi razem za duzo, a wierze ze najlepiej w ogole)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, P_M napisał:

Może znajdzie się druga szestnastka chętna? jak coś to count me in! :)

Dzisiaj dostałem info z roboty, że wracamy do pracy i w 3 tygodnie musimy wyrobić 2 miesiące, więc jeśli chcesz się powykłócać o mój team to proszę bardzo - chętnie go oddam w dobre ręce bo nie będę miał na to czasu :) Gorzej, że skład masz ustalony a draft jest najfajniejszą częścią :P może by Ci reszta pozwoliła ewentualnie wymienić kogoś na jakiegoś FAsa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.