Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Random Shit


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Eld napisał:

Wiecie co, głupia sprawa wyszła ale chyba nie będę miał tyle czasu po świętach na ATF ile myślałem, że miał będę. Stąd jeśli kogoś interesuje przejęcie drużyny o stricte defensywnym nastawieniu

no bez jaj, nikt tego nie przejmie, bo niby po co to komu, żadna zabawa

stało się trudno, nie pierwszy raz ktoś opuszcza drużynę po drafcie, takie życie, mi też się zdażyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no bez jaj, nikt tego nie przejmie, bo niby po co to komu, żadna zabawa

stało się trudno, nie pierwszy raz ktoś opuszcza drużynę po drafcie, takie życie, mi też się zdażyło

Tzn nie chciał bym opuszczać jak się nikt nie znajdzie, ale żal by było aby się to zmarnowało. Może ktoś się zgłosi i mi pomoże, a jak nie to postaram się to jakoś posklecać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, ignazz napisał:

Siatka na Krety jest. 
wczoraj przyszło 1,5 tony kamienia i podjazd skończony. Został płot z malowaniem na biało. Ostatni etap aby 15 maja przyjechała teściowa na grilla. Po co się pytam ;) ?

Po co co się pytasz? Po co malujesz płot na biało, czy po co teściowa przyjeżdża? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miło, że pchacie to dalej pomimo gorszej konkurencji w tym dziale, która wyrosła z dnia na dzień :D 

Oddałem głosy w ankiecie i nawet chciałem coś napisać i uzasadnić swoje wybory, ale po przeczytaniu kilku postów dyskusji w pewnej grupie, mam obrzydzenie do klawiatury.

Pomimo postrzegania grupy "D" jako grupy śmierci, to większy problem był z wybraniem drugiej osoby w grupie "A".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.