Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Random Shit


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet chciałem się zgłosić jako juror do głosowania, bo kilka osób biorących udział w zabawie mnie do tego namawiało, ale nie wiem, czy umiałbym tak wielu osobom sprawić przykrość.

Rzuciłem okiem na składy i patrzę np. jaki @january sobie dotychczas zebrał. Pracuje z domu. Musiałem wstać od laptopa, podejść do okna, otworzyć je, aby przewietrzyć pokój oraz umysł. Zamknąłem oczy. Wiosenne słońce smagało mnie po zarośniętej twarzy swoimi delikatnymi promieniami. Frywolny, kwietniowy wiatr orzeźwiał mnie swoją niewinną bryzą. Chwila relaksu. Otworzyłem oczy. Pełna harmonia. Ja stojący na czwartym piętrze versus wszechświat. Myśl o składzie Jasia powraca jak zły koszmar. Patrzę w dół, na betonowy chodnik i zieloną trawę. A gdybym tak otworzył okno? Chwila strachu i wieczność zapomnienia, aby nigdy już nie pamiętać tego, co on skompletował? 

Za dużo emocji.

Ale ciesze się, że wróciły moje ulubione gołe kostki vel @BiałaCzekolada2.0. Mareczku, skąd taki nick? Czyżby nawiązanie do "Book of Basketball 2.0" Simmonsa? Bo jeżeli tak i Twoja aktywność ma iść w parze z  jakością jego podcastów, to lepiej, aby kult pozostał nietknięty, a pomnika tak skrupulatnie budowanego przez lata aktywności nie rozbijały płaczliwe posty o niewybraniu Westbrooka. Shame...
 

I gratulacje dla @Sylvinho. Kiedy inni wybierają Ryśków Lewisów tej ligi (tak pluje ci do zupy @kucio) Ty miałeś jaja i wziąłeś najlepszego dzika w tej lidze. I nie ważne, jaki dasz rocznik. Czy ten z Denver, gdzie stał się najlepszym graczem tej organizacji, czy późniejsze lata w Knicks, gdzie ocierał się o MVP, mając w składzie geriatrię i upalonego J.R Smitha  #StayMe7o 

A co do oznaczenia mnie przez @kucio w sprawie @polishllama69, który wyśmiał #ŁotyszaMVP, to nie mam nic od powiedzenia, bo nic to nie da. Jednostka nie do uratowania. Jeżeli przez całe życie siurek stał na baczność do Steve'a Nasha, i nagle zobaczysz trochę obrony, to styki w mózgu mogły się przepalić. 

I gdzie jest wielki GM @człowiek...morza? Czemu nie bierze udziału w zabawie? Żądam odpowiedzi! 

Całuję gdzie lubicie 😘 

xo xo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informuję Pana Przemysława, że Steve Nash nie jest nawet w top 5 moich ulubionych graczy i wątpliwe, by znalazł się w top 10, więc chyba riposta nie siadła. A Gwałtek Łotysz, no cóż, atakować może potrafi, ale chyba nie na boisku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

 

I gdzie jest wielki GM @człowiek...morza? Czemu nie bierze udziału w zabawie? Żądam odpowiedzi! 

Ja chcę głosować. 

Od czynnego udziału w grach póki co urlop 😝 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

OK.

Jeżeli głosowanie nie będzie się opierać tylko i wyłącznie na wyborze X albo Y, tylko do swojego typu będzie trzeba dodać krótki opis "dlaczego", to jestem za, jeżeli będziecie chcieli mnie w jury :) 

po tym co mi napisałeś na msg, to ja nie chcę

do widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Przemek_Orliński napisał:

Przeprasza szanownego Królewicza. Kłaniam się nisko i wypierdalam w podskokach...

jeszcze posprzątaj

mówiłem Ci, ze jak wybieramy wśród allstarów i madafakerów to coś takiego jak patrzenie na chemie nie ma tu sensu, ale oczywiście nie dotarło i musiałeś się pochwalić konkluzją

a wystarczyło przemilczeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, głupia sprawa wyszła ale chyba nie będę miał tyle czasu po świętach na ATF ile myślałem, że miał będę. Stąd jeśli kogoś interesuje przejęcie drużyny o stricte defensywnym nastawieniu z bardzo przyzwoitą trójką, która jest spuścizną grit&grind w wersji na sterydach, to zapraszam. Oddam w dobre ręce. Dla zachęty suma ich wyróżnień.

  • 3 Finals MVP
  • 9 Mistrzostw
  • 3 DPOTY 
  • 9 all Defense team
  • 10 All NBA team 
  • 22 all star 
  • 3 MIP

Kilka pomysłów mogę sprzedać na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.