Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jack napisał:

no na zjeździe kadry narodowej juniorów w szachy to jej Łukasz nie poznał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

 

nie raz na tym forum beton pisowy (np Deltuś) krytykował PiS, za to nie kojarzę żeby ktoś z betonu antypisowego (np jack) napisał tu kiedykolwiek o nich dobrze :) 

ale to PiS rządzi . jak rządziło PO to był hejt na nich ( dopalacze , kibole, VAT, OFE, szogun itp itd ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

sęk w tym że antypis to aktualnie 3x większy beton

nie raz na tym forum beton pisowy (np Deltuś) krytykował PiS, za to nie kojarzę żeby ktoś z betonu antypisowego (np jack) napisał tu kiedykolwiek o nich dobrze :) 

krytykować a nie zagłosować to daleka droga. 

Krytykować PIS jest łatwo bo jest za co. A za to co sami zarzucali PO to nawet trzeba.

I to nie jest tak, że nie napiszę o PIS dobrze. Ale nigdy nie zagłosuję na PIS bo z częścią ich stałych poglądów mi zbyt nie po drodze i nawet ruchy, które mi odpowiadają nie przekonają mnie do nich.

Szybkością działania w budowie awaryjnego kolektora do Czajki to mi wręcz PIS zaimponował. Zajebisty pomysł by w kryzysie wrzucić sprawę wojsku, które ma "inne procedury" i nie pierdoli się w tańcu. 

500+ od momentu, gdy dotyczy każdego dziecka popieram. 

System szczepień covidowych stworzyli zaskakująco sprawny. 

Cyfryzację urzędów, trochę z powodu pandemii ale też pchnęli do przodu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

W Twoim samorządzie też? :)

pytasz o Płażyńskiego ? 

 

8 minut temu, Deltuś napisał:

Hejt w TVP i TVN i na okładkach wszystkich tygodników? 

Eeeeeeeee? Pisz zrozumialej , wiemy że żyjesz w jakimś swoim alternatywnym świecie ale mało kto to rozumie . 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Deltuś napisał:

Dla 90% elektoratu PO w Warszawie ważniejsze są seansy wzburzenia w TVN z powodu represji wobec Margot aniżeli jakieś gówna w rzece.

To akurat zrozumiałe bo zrzut jest już za Warszawą 😉

A tak na poważnie to tobie się wydaje, że tak jest. Za dużo oglądasz TVNu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Deltuś napisał:

Dla 90% elektoratu PO w Warszawie ważniejsze są seansy wzburzenia w TVN z powodu represji wobec Margot aniżeli jakieś gówna w rzece. 

Przytakuję ci, bo doskonale pamiętam ten ówczesny hejt na PO w TVN i TVP i 90% mediów. 

Jak wyliczasz te 90%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Deltuś napisał:

Ochronę granic - nazywanej jakąś "wariacją Błaszczaka". Bronienie sprawy beznadziejnej w imię bycia zawsze na nie. Wychodzą upiory Jachiry i Frasyniuka i ich narrację na forach do upadłego bronisz ty, ely i vasq (ten to akurat przypadek beznadziejny ). 

Poproszę o cytat. 

Moje stanowisko od początku w sprawie cyrku na granicy jest niezmienne. Granica to nie miejsce na przedstawienia, pokazy i happeningi. A to PIS do spółki z Białorusinami ustawili tam scenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.