Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Deltuś napisał:

Komplet szczepień? Na pewno na gruźlicę nie ma, bo to pozostałość po Sowietach. Szczepią chyba tylko w PL, Rosji i na Ukrainie. Tak więc moje dzieci są potencjalnymi super roznosicielami gruźlicy. 

W Niemczech do przyjęcia do przedszkola jest wymagane jedyne szczepienie na Odrę. Sporo osób nie szczepienia swoich dzieci.

Dlaczego Twoje dzieci posiadają komplet szczepień (oprócz gruzlicy)? Czy nie kłóci się to z Twoimi przekonaniami?

Btw - w De też szczepią na gruźlicę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Mam dwa psy, mam psy od zawsze i żaden z nich nie był w 10% tak wymagającym wyzwaniem jak wychowanie syna.

Taki wniosek może wysnuć tylko osoba bezdzietna

 

Jakbyś dzieciaka przypiął na łańcuch i przynosił resztki dwa razy dziennie to też by urósł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pepis21 napisał:

Beka, opozycyjny gej jest dobry ale rządzący gej jest be. Czy to aby nie jest homofobia w wykonaniu tego pana? 

no przeciez to od dawna wiadomo ze idelogia LGBT promuje tylko czesc osob homoseksualnych :)

a Bart to chyba aktualnie topka kasztanow w kraju (to ten kolo co sam naklejal naklejki 'strefa wolna od LGBT' zeby moc sie na ich tle fotografowac i pisac jaka to homofobia w PL - 10/10 imho)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

Gdyby Szanowny przestał usiłować żartować z rzeczy, których nie rozumie, albo sprawia takie wrażenie, niechybnie mógłby zrobić karierę jako model do kwintesencji ponuractwa

https://strefywolneodlgbt.pl/

A wieszanie tabliczek ze "Strefami wolnymi od LGBT" było działaniem analogicznym do występującego w poniższym fragmencie filmowym :

 

 

Serio wierzysz że poświęcę 3,5 minuty na obejrzenie filmiku w celu poszukiwania sensu Twojego posta?

grubo xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pepis21 napisał:

Beka, opozycyjny gej jest dobry ale rządzący gej jest be

To tak jak ze stanem nadzwyczajnym w Polsce. Jak nie wprowadzili stanu w związku z covidem to źle. Gdy wprowadzili teraz to też źle. Gdyby zrobili to odwrotnie to też byłoby wszystko źle, bo to nie ważne czego dotyczy tylko kto go wprowadza.

Edytowane przez Kepler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, quevas napisał:

serio wierzysz, że Twoje poszukiwania skończyłyby się po zaledwie 3,5 minutach ?

nie - lat by nie starczyło na znalezienie sensu w Twoich postach :)

dlatego pisałem o szukaniu nie znajdywaniu

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Jakbyś dzieciaka przypiął na łańcuch i przynosił resztki dwa razy dziennie to też by urósł

Biorąc pod uwagę ze psa wyprowadza sie ze 3 razy dziennie co moze dawac z 1,5h dzień w dzień przez kilkanascie lat, to możesz mieć rację ze względu na sumaryczny czas. Nikt nie potraktuje tego poważnie bo dziecko wzbudza w krótszym czasie więcej emocji (szczególnie negatywnych typu irytacja, złośc, niezadowlenie) i to te emocje daja wrażenie większego wysiłku, ale to faktycznie moze byc tylko wrażenie.

W sumie to dobrze Ci tak, do tej pory to Ty atakowałeś kontrowersyjne tezy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy te koncerty za darmo poniżej:

https://www.pepper.pl/promocje/koncert-zespolu-kult-za-darmo-brwinow-pod-warszawa-0409-godz-2000-432680#comments

https://www.pepper.pl/promocje/darmowy-koncert-ostr-i-keke-w-ostrolece-432681

 

To Ci muzycy nic nie dostają kasy?

Ci co przygotowują koncert etc też za darmo to robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pepis21 napisał:

Beka, opozycyjny gej jest dobry ale rządzący gej jest be. Czy to aby nie jest homofobia w wykonaniu tego pana? 

Ale rozumiesz czym jest ironia? 

Rozumiesz że wyśmiewanie tej sytuacji jest uwarunkowane ruchami PiSu w poprzednich miesiącach/latach?

To taki sam absurd jak dekomunizacja PiSu czy ustawa przeciw nepotyzmowi 

 

Koleś obśmiał sytuację i wytknął rządzącym niekonsekwencję a czołowy prawicowy nurt z e-bba robi mu koło dupy 

 

Zaznaczam, że nie posiadam tweetera, nie kojarzę typa i jego twórczości w internecie, może też właśnie dlatego rozumiem ten wpis jako bekę z hipokryzji rządu 

8 godzin temu, fluber napisał:

Bzdury:) 

Tak samo jak z psem, to nie jest reguła:) 

Bzdury? Piszesz to do osoby mającej psy od dziecka w domu i jednocześnie do osoby mającej dziecko 

Mam porównanie i wydaje mi się, że każdy kto żyje w domu z dziećmi i psem ma więcej racjonalnych argumentów niż twoje "bzdura" 

Nie masz porównania a robisz z siebie eksperta 

Ja to porównanie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

 

Bzdury? Piszesz to do osoby mającej psy od dziecka w domu i jednocześnie do osoby mającej dziecko 

Mam porównanie i wydaje mi się, że każdy kto żyje w domu z dziećmi i psem ma więcej racjonalnych argumentów niż twoje "bzdura" 

Nie masz porównania a robisz z siebie eksperta 

Ja to porównanie mam

Majacej jedno dziecko. A na tej podstawie możesz jedynie stwierdzić że to jedno dziecko się nie slucha. 

Jako nauczyciel mam dużo większe porównanie i wiem że są dzieci które się słuchają i takie które się nie słuchają. To nie jest regula

Podobnie jest z psami. Są rasy niezwykle wymagające których nigdy nie możesz być pewien. Wilczak czechoslowacki, owczarek kaukaski, dog argentyński itd. Miałem psa który biegał bez smyczy i psa który nie wychodził bez kagańca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.