Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jack napisał:

Tyle, że PIS ma ludzi i narzędzia by to zrobić. A czego się nie robi dla dobra Polski bo przecież Polska to PIS. 

PIS miał ludzi i narzędzia również wtedy, kiedy zabrakło kilkuset głosów do zdobycia Senatu. Nie ma powodów, żeby wierzyć, że unieważnią wybory, które przegrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wolne media grilują Pawełka

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27443606,kukiz-mial-przyjsc-do-porannego-programu-wyslal-zastepstwo.html#s=BoxOpImg6

Jeszcze tylko Kinga Rusin i Borys Szyc wydadzą wyrok i po facecie

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,27443761,malgorzata-rozenek-i-radoslaw-majdan-miazdza-pawla-kukiza-tylko.html#s=BoxOpImg8

Róznice widze taka ze jak TVP po kim jedzie to sie go nie oglada i koniec, ale jak opozycja sie dobiera komuś do d...y to gdzie sie nie obrócić to rózne "wolne media" gadaja to samo, nie da sie tego wręcz uniknąc

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, darkonza napisał:

Pięknie wolne media grilują Pawełka

Chyba problem polega na tym, że inaczej pojmujemy słowo wolność. 

Nie wiem, czy to kwestia uwielbienia socjalizmu/komunizmu w Twoim wykonaniu, ale dla mnie wolne media to znaczy, że mogą pisać/mówić co chcą w granicach prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Chyba problem polega na tym, że inaczej pojmujemy słowo wolność. 

Nie wiem, czy to kwestia uwielbienia socjalizmu/komunizmu w Twoim wykonaniu, ale dla mnie wolne media to znaczy, że mogą pisać/mówić co chcą w granicach prawa. 

No to komunisci w mediach podobno kłamali, a mi się kłamstwa w mediach nie podobają. Widać jesteś kryptokomunistą skoro kłamiące media Ci nie przeszkadzają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Poseł Jarosław Sachajko od Kukiza, który pomógł wczoraj PiS bezprawnie forsować lexTVN

2 godziny temu, julekstep napisał:

UE raczej w tej kwestii nie będzie specjalnie krzyczeć bo trochę przypał jakby próbowali blokować wprowadzenie ustaw jakie sami mają od dawna :))

 

Warto jeszcze dodać, jakie mają "pokrzywdzeni" jankesi :) 

2 godziny temu, fluber napisał:

Wiesz co, nie będę płakać o to lex TVN w takim sensie ze ma to zerowy wpływ na cokolwiek, ale te ruchy są szalone.

Powtórka głosowania była słaba. Fakt.

Ale ustawa, to raczej standard i tutaj należy się dziwić, że do tej pory nie było ustawodawstwa które sprowadza media, a w zasadzie właścicieli spoza przepisów UE.

Do dzisiaj google nie płaci podatków, zarabiając krocie.

 

Skoro ustawa uderza w wolne media i demokrację, to nic nie stoi na przeszkodzie aby zmienić przepisy w USA i krajach UE, aby nie było jak po uchwalonej ustawie :) 

 

Oczywiście wszem i wobec wiadomo, że w USA nawet autochtoni są bici od 500 lat w duchu demokratycznym.

 

To jest właśnie zabawne, że po oddaniu kraju samopas, teraz robi się ambaras, że będzie tak jak od 50 lat jest wszędzie, a nawet dużo lżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, starYfaN napisał:

 

Ale ustawa, to raczej standard i tutaj należy się dziwić, że do tej pory nie było ustawodawstwa które sprowadza media, a w zasadzie właścicieli spoza przepisów UE.

Do dzisiaj google nie płaci podatków, zarabiając krocie.

 

Skoro ustawa uderza w wolne media i demokrację, to nic nie stoi na przeszkodzie aby zmienić przepisy w USA i krajach UE, aby nie było jak po uchwalonej ustawie :) 

 

Oczywiście wszem i wobec wiadomo, że w USA nawet autochtoni są bici od 500 lat w duchu demokratycznym.

 

To jest właśnie zabawne, że po oddaniu kraju samopas, teraz robi się ambaras, że będzie tak jak od 50 lat jest wszędzie, a nawet dużo lżej.

Tvn w lutym 2020 roku złożyło wniosek o przedłużenie koncesji na która od półtora roku nie dostali żadnej odpowiedzi a w tej chwili przez Sejm przechodzi ustawa która ma jej zablokować możliwość nadawania. Rozumiem że wcale nie chodzi o TVN Twoim zdaniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Tvn w lutym 2020 roku złożyło wniosek o przedłużenie koncesji na która od półtora roku nie dostali żadnej odpowiedzi a w tej chwili przez Sejm przechodzi ustawa która ma jej zablokować możliwość nadawania. Rozumiem że wcale nie chodzi o TVN Twoim zdaniem? 

Chodzi :) między innymi.

Ale clue jest inne. Zakładając, że dysponujesz funduszami, spróbuj zdobyć koncesje w USA. Skoro Amerykanie mogą nadawać u nas, Ty możesz tam.

Do dzieła. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Na czym polega korzyśc z tego co się dzieje? :)

Na tym, że jakikolwiek kacyk spora wspólnoty, nie założy kombajnu medialnego, który będzie uprawiał jego politykę a nawet wojnę informacyjną lub dezinformację.

 

Ze szczerym szacunkiem do TVNu, ale wybieranie prezydentów nie jest zadaniem wolnych mediów ani grupy Discovery.

Z jedną ze spółek sądziłem się swego czasu ponad 4 lata. Od tamtej pory nie mogą zmieniać umów samodzielnie, proponować upustów 3 i 6 miesięcznych i naliczać ponadnormatywnych kosztów po zakończeniu umowy.

Kompletnie mi ich nie szkoda. Wydoili/oszukali całą masę klientów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

korzyścią jest wprowadzenie ustawy ograniczającej zagraniczną obecność na polskim rynku mediów :)

Reprezentowanej przez jedną stacje telewizyjna która i tak może nadal nadawać na terenie naszego kraju z koncesją dowolnego państwa UE. 

A teraz jakie są koszty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Reprezentowanej przez jedną stacje telewizyjna która i tak może nadal nadawać na terenie naszego kraju z koncesją dowolnego państwa UE. 

RMF jest niemieckie :)

5 minut temu, fluber napisał:

A teraz jakie są koszty? :)

moje póki co żadne

taki Kukiz ma przejebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, darkonza napisał:

 

To nie jest bezideowość, to chęć przeforsowania postulatów które obiecywał wyborcom. To jest "ideowośc" na całego

Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato. Paweł Kukiz 2015r. :)

6 minut temu, julekstep napisał:

RMF jest niemieckie :)

Ale ustawa RMF nie dotyczy . 

6 minut temu, julekstep napisał:

 

moje póki co żadne

taki Kukiz ma przejebane

Discovery jest największym amerykańskim inwestorem w Polsce a my właśnie próbujemy w tempie ekspresowym kazać im spierdalac, dla inwestorów zza granicy nasza wiarygodność biznesowa leci na pysk z powodu sposobu stanowienia prawa. Złotówka jest chyba najsłabsza w stosunku do dolara od lat, przecież to wszystko ma że sobą związek a potem odczuwasz to w kieszeni. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato. Paweł Kukiz 2015r. :)

No tak nienawidził polityków, nie wierzył ze sam kiedykolwiek wejdzie w to bagno, ale zmienił zdanie, wszedł i teraz plują wystarczająco nawet bez tej deklaracji.

10 minut temu, fluber napisał:

Discovery jest największym amerykańskim inwestorem w Polsce a my właśnie próbujemy w tempie ekspresowym kazać im spierdalac,

i bardzo dobrze, amerykańskie inwestycje to te najgorsze ze wszystkich. W meksyku jest dużo amerykańskich inwestorów plus niskie podatki, no i tam jest Meksyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.