Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Pije 3 dziennie bo lubię. A wy tu jakieś banialuki wypisujecie. Problem jest w jakości. W zwykłym sklepie we Włoszech na stacji są lepsze niż u nas w tych wymyślnych miejscach. Podobno ( moze to Urban legend) Włosi maja inne zamówienia kaw specjalnie selekcjonowane oraz Express ciśnieniowe są ustawione na mocniejszych parametrach 

Paru ludkow mi to mówiło ale nie weryfikowałem naukowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Pije 3 dziennie bo lubię. A wy tu jakieś banialuki wypisujecie. Problem jest w jakości. W zwykłym sklepie we Włoszech na stacji są lepsze niż u nas w tych wymyślnych miejscach. Podobno ( moze to Urban legend) Włosi maja inne zamówienia kaw specjalnie selekcjonowane oraz Express ciśnieniowe są ustawione na mocniejszych parametrach 

Paru ludkow mi to mówiło ale nie weryfikowałem naukowo 

no

a ponoć największy rarytas wśród wprawionych kawoszy to kawa z gówna

smacznego zatem ja zostanę przy wodzie, coli, czymkolwiek zimnym :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Pije 3 dziennie bo lubię. A wy tu jakieś banialuki wypisujecie. 

Pijesz 3 dziennie bo prawdopodobnie jesteś uzależniony:) setki razy słyszałem, przepraszam ale muszę się napić kawy, ale nigdy przepraszam, chce się napić kawy:) nałogowi kawosze bez porannej kawy funkcjonują jak zombie:) 

Godzinę temu, Sebastian napisał:

@fluber Widzę, że komisja sejmowa w trybie pilnym zabrała się za przestępstwa Banasia (dziwne bo jego poprzednik im nie przeszkadzał a przecież mial przestępstwo udowodnione) Głównym motywem są kłamstwa w zeznaniacg majątkowych. To dobrze ze ich nurtują takie sprawy. Rozumiem ze Daniel i Helena - jako nie chronieni immunitetem mogą sie spodziewac wizyty CBA w kazdej chwil?

E tam, darowizny między dziećmi i rodzicami są bez podatku więc to akurat pierdoły w porównaniu do całości:)

Gowin out, czyli PiS ma większość przy lex TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, matek napisał:

To poproszę. 

Okropny zapach, okropny smak. Nigdy nie piłem. To samo fajki. 

Ja nie pije bo tak jak i ciebie brzydzi mnie zapach/smak ale jeszcze jakby były tego jakieś benefity jak już muszę się pobudzić kupię raz na jakiś czas Red bulla i tyle 

A kawa dopierdala zęby, no i moi znajomi którzy regularnie pili kawę to kiedyś pili jedna dziennie teraz już 5 albo 6 bo jak wszystko tego typu na początku pobudza cię jedna potem dwie a potem trzy

Ogólnie takie funkcjonowanie ciągle na kofeinowym haju jak widzę wsrod prawie całego społeczeństwa jest bardzo modne

4 godziny temu, fluber napisał:

Pijesz 3 dziennie bo prawdopodobnie jesteś uzależniony:) setki razy słyszałem, przepraszam ale muszę się napić kawy, ale nigdy przepraszam, chce się napić kawy:) nałogowi kawosze bez porannej kawy funkcjonują jak zombie:) 

O o właśnie to złote słowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wy zawsze jak jest temat jakiegoś produktu musicie przechodzić na to czy to lubicie, czy nie, a zwłaszcza Ci którzy nie lubią zawsze muszą innym coś obrzydzić :) były już jajka w majonezie, teraz kawa. weźcie nie zaglądajcie mi i ignazzowi do kubka :). To nie jest forum dietetyczne ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

E tam, darowizny między dziećmi i rodzicami są bez podatku więc to akurat pierdoły w porównaniu do całości:)

To nie jest prawda. 

Aby tak było to taka darowizna musi zostać zgłoszona przed jej dokonaniem w urzędzie skarbowym. Urząd wtedy wie komu ubyło a komu przybyło i ile. Przy okazji może sprawdzić czy ktoś kto w swoim zeznaniu podatkowym napisał, że ma 300 tys zł oszczędności może podarować swojej mamie 800 tys zł..

Tak więc mylisz się, to nie są pierdoły :)  Ale zgadzam się, że w porównaniu z całym złodziejstwem PiSu i Nowym Polskim Wałem to jest jednak pikuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sebastian napisał:

To nie jest prawda. 

Aby tak było to taka darowizna musi zostać zgłoszona przed jej dokonaniem w urzędzie skarbowym. Urząd wtedy wie komu ubyło a komu przybyło i ile. Przy okazji może sprawdzić czy ktoś kto w swoim zeznaniu podatkowym napisał, że ma 300 tys zł oszczędności może podarować swojej mamie 800 tys zł..

Tak więc mylisz się, to nie są pierdoły :)  Ale zgadzam się, że w porównaniu z całym złodziejstwem PiSu i Nowym Polskim Wałem to jest jednak pikuś :)

Poniżej 9500 nie trzeba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Sebastian napisał:

Hitem u mnie było gdy podczas jednego z odbiorów wynajęty przez kupującego specjalista stwierdził, że padający deszcz będzie robił hałas padając na blaszany pochwyt balustrady - spytał co możemy z tym zrobić. Kierownik odpowiedział, że możemy tak wystroić żeby grało Chopina. Co wywołało ogólny uśmiech, ale sama sytuacja była idiotyczna.

Ogólnie stosowanie "blaszanych pochwytów balustrady" ma tyle samo sensu, co wypełnień balustrad z siatek.

Jeżeli pochwyt nie jest profilem zamkniętym, występuje (podobnie jak w drobnych wypełnieniach) oprócz korozji chemicznej(tu możemy stosować zabezpieczenia) korozja elektrochemiczna, która jest najbardziej agresywną formą korozji metali.

Tak więc, wykonawcy narzekają na okres gwarancji i w tym samym czasie wykonują elementy które będą im sprawiać problemy wcześniej.

A kierownik to czysty dzban, nie dość, że realizuje wadliwe założenia (do przełknięcia), to jeszcze jest arogancki przy kapitalizacji (nie do przełknięcia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.