Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ely3 napisał:

Ale to jest tożsame  niestety gdyż widzowie oceniają i aspekty wizualne i foniczne ,że się tak wyraże.  I ocenili występ jak ocenili. Tu nie ma się co obrażać na głos suwerena . A już tym bardziej zaklinać rzeczywistość

No właśnie regulamin Eurowizji jest taki że suweren nie mógł głosować;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

naprawdę NASI byli gorsi od nich ?

Nie jestem za bardzo na bieżąco ale czy Zenek lub Sławomir już na eurowizji byli? Chyba nie. Nie rozumiem czemu Kurski kisi te asy w rękawie. 

Najgorzej, że eurowizja w sobotę o 21 a amerykanom się coś poprzestawiało i pierwsze mecz PO zaczyna się o 20 😉

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

No właśnie regulamin Eurowizji jest taki że suweren nie mógł głosować;) 

Nie no ktoś głosował jak rozumiem... Więc jakiś suweren to był- mniej lub bardziej reprezentatywny ale na pewno nie były to tylko głosy z jednego kraju - a przynajmniej ja takie pamiętam konkursy Eurowizji oglądane jeszcze z mamą jakieś 25 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Nie no ktoś głosował jak rozumiem... Więc jakiś suweren to był- mniej lub bardziej reprezentatywny ale na pewno nie były to tylko głosy z jednego kraju - a przynajmniej ja takie pamiętam konkursy Eurowizji oglądane jeszcze z mamą jakieś 25 lat temu

Rany boskie, Brzozowski dał fatalny występ. Gorsze od niego wokalnie były chyba tylko z dwie ekipy z wczoraj a wizualnie wszystkie dziewuchy w napizdnikach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Widzę, że ta piosenka Rafała idzie na rekord dislike'ów na oficjalnym profilu Eurowizji (75%), mam nadzieję, że chociaż dobrze zarobił za to wszystko. 

Takie mamy czasy, cześć osób tak nienawidzi PiS że potrafi poświęcić swój czas na dislajkowanie wybranej przez TVP piosenki na Eurowizję. Jesteśmy już w tym miejscu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Takie mamy czasy, cześć osób tak nienawidzi PiS że potrafi poświęcić swój czas na dislajkowanie wybranej przez TVP piosenki na Eurowizję. Jesteśmy już w tym miejscu:) 

Trochę tak jest, a trochę jednak gość wystąpił ze szwedzką piosenką bez wcześniejszego konkursu tylko dlatego, że jest pracownikiem telewizji wybierającej uczestnika, w takich okolicznościach dobrze jednak byłoby umieć śpiewać, żeby dać trochę mniej powodów do hejtu. :) Aczkolwiek zrobiło mi się go trochę żal, bo skala antypatii przekracza skalę słabości tego występu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.