Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, jack napisał:

Kurz po dyskusji na temat debila już opadł więc Krystyna Pawłowicz raczyła przypomnieć, że w polityce istnieją jeszcze turbodebile. Swoje aspiracje zgłosił też Rzecznik Praw Dziecka. 

pierwsze lepsze badanie zdrowia psychicznego, skutkowałoby zapakowaniem 2/3 stanu osobowego PIS w kaftany bezpieczeństwa i umieszczeniem w pokojach bez klamek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
36 minut temu, julekstep napisał:

NIEZBĘDNE!

Wszak trzeba jakoś tworzyć rynek dla tych dziesiątek tysięcy psychologów xD

Rozumiem że wg ciebie pogarszająca się kondycja psychiczna społeczeństwa to lewackie brednie?

Sam po jednej z cięższych akcji w życiu korzystałem z porady psychologa i nie uważam tego za coś złego.

Czasy kiedy osoby idace po poradę traktowano jak debili czy chorych psychicznie dawno minęły (choć jak widać nie do końca, skoro lekarz z wykształcenia lajkuje twój post)

Edytowane przez josephnba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, josephnba napisał:

Rozumiem że wg ciebie pogarszająca się kondycja psychiczna społeczeństwa to lewackie brednie?

Sam po jednej z cięższych akcji w życiu korzystałem z porady psychologa i nie uważam tego za coś złego.

Trzeba było iść do kościoła i księdza! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Koelner napisał:

Akurat ja do księdza chodzę, bo to naprawdę mądry i uczciwy człowiek. 

Może nie w sprawach porad psychologa, ale jako jednostka terytorialna współpracujemy z Kościołem i akurat kontakty z naszym proboszczem sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, josephnba napisał:

Nie wiem czy to 'lewackie brednie', ale są na świecie takie 'zawody' których nadmierny rozwój nie wpływa korzystnie na społeczeństwo w tym obszarze w którym te zawody powinny pomagać.

Tak jak w USA mamy np coraz więcej absurdów prawnych ze względu na tamtejszy rozwój 'prawa' tak uważam że spadek kondycji psychicznej społeczeństw jest wprost proporcjonalny do liczby psychologów w tychże społeczeństwach.

Już nie wspominając że to w psychologii swoje korzenie mają wszelkiej maści kołczingi i tym podobne patologie.

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, BMF napisał:

Tożsamość płciowa kształtuje się we wczesnym dzieciństwie (argument co do 10-latka), zaś każdy psycholog (no dobra, pewnie nie każdy ;]) zgodzi się ze stwierdzeniem, że z perspektywy funkcjonowania osoby z zaburzeniami tożsamości płciowej, bardzo dobrze, że osoby w jej otoczeniu zwracają się do niej ''nowym'' imieniem, bo alternatywa (zwracanie się do momentu ew. korekty płci po 18. roku życia nieakceptowanym płciowo imieniem) jest gorsza i może pogłębiać problemy takiego dziecka. Co najwyżej można byłoby się zastanawiać nad reakcją jej rówieśników, ale, po pierwsze, muszą mieć zajebiste dzieciństwo jeżeli ich realnym problemem jest funkcjonowanie w otoczeniu osoby transpłciowej, po drugie, to kwestia edukacji i wychowania, by tego typu sytuacje były przez dzieci rozumiane. 

Nie jestem psychologiem i nie znam się na tych sprawach jak deltuś czy Julek więc nie mogę się wypowiedzieć. Napisałem tylko swoją subiektywną opinie na ten temat. 

2 minuty temu, julekstep napisał:

Nie wiem czy to 'lewackie brednie', ale są na świecie takie 'zawody' których nadmierny rozwój nie wpływa korzystnie na społeczeństwo w tym obszarze w którym te zawody powinny pomagać.

Tak jak w USA mamy np coraz więcej absurdów prawnych ze względu na tamtejszy rozwój 'prawa' tak uważam że spadek kondycji psychicznej społeczeństw jest wprost proporcjonalny do liczby psychologów w tychże społeczeństwach.

Czyli wg ciebie pandemia, lock down i idącą z tym w parze większa potrzeba społeczeństwa do udania się po poradę to wynik coraz liczniejszej grupy zawodowej pod nazwą psycholog?  

Większość znanych mi firm, firm gdzie pracują moi znajomi proponowało swoim pracownikom bezpłatne porady w tym ciężkim okresie. Rozumiem że to nie z troski o swoich, tylko żeby nabić kiesę tym złym psychologom.

W sumie to nawet zdziwiony nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prawdziwek - TVPiS z tego tygodnia :

MTY4MjcwYjU4VjtZTAxvIHsObwMKVWF2LBZ3SEw4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Koelner napisał:

ksiądz > psycholog

jak najbardziej (no bo przecież wizyta u psychologa to dla wielu osób nic innego jak świecki ekwiwalent spowiedzi)

a i stawki ma niższe :) 

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, quevas napisał:

prawdziwek - TVPiS z tego tygodnia :

MTY4MjcwYjU4VjtZTAxvIHsObwMKVWF2LBZ3SEw4

Bo go do SS nie chcieli 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, josephnba napisał:

Czyli wg ciebie to że pandemia, lock down i idącą z tym w parze większa potrzeba społeczeństwa do udania się po poradę to wynik coraz liczniejszej grupy zawodowej pod nazwą psycholog? 

W sumie to nawet zdziwiony nie jestem.

Nie wiem jak z mojej wypowiedzi doszedłeś do wniosków około-pandemicznych.

W sumie to nawet nie chcę wiedzieć lol.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

ksiądz > psycholog

jak najbardziej (no bo przecież wizyta u psychologa to dla wielu osób nic innego jak świecki ekwiwalent spowiedzi)

wódka tańsza  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Koelner napisał:

Bo go do SS nie chcieli 

Odgrzewany kotlet, ciekawe czy równie świeży po tylu latach co te z maca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Koelner napisał:

Bo go do SS nie chcieli 

otóż to

Tusk junior próbuje wyrobić normę za siebie i ojca

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, quevas napisał:

otóż to

Tusk junior próbuje wyrobić normę za siebie i ojca

Jest jeszcze junior juniora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

Nie wiem jak z mojej wypowiedzi doszedłeś do wniosków około-pandemicznych.

W sumie to nawet nie chcę wiedzieć lol.

Z twojej wypowiedzi można wywnioskować, że jesteś lekko nieczuły na problemy społeczeństwa, może przez wychowanie, może przez to co spotkało cię już jako osobę "dorosłą", choć dorosły nie musi oznaczać dojrzały. Twoje dziecinne komentarze, lolowanie wszystkiego może świadczyć o pewnej niedojrzałości, o braku gotowości do radzenia sobie z problemami dnia codziennego.

Zasugerował bym wizyte u specjalisty, ale jak już zauważyłem, nie jest ci to (wg ciebie) potrzebne. 

Mam tylko nadzieję, że jednak rodzice tego zaatakowanego przez Pawłowicz dziecka myślą trochę bardziej nowocześnie niż ty i jeśli ich dziecko będzie potrzebowało pomocy, udzielą mu jej. 

Swoją drogą to budujące, że są na świecie rodzice, którzy w takich sytuacjach wspierają swoje dzieci a nie wyrzucają z domów lub na siłę próbują je "wyleczyć".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, josephnba napisał:

Z twojej wypowiedzi można wywnioskować, że jesteś lekko nieczuły na problemy społeczeństwa, może przez wychowanie, może przez to co spotkało cię już jako osobę "dorosłą", choć dorosły nie musi oznaczać dojrzały. Twoje dziecinne komentarze, lolowanie wszystkiego może świadczyć o pewnej niedojrzałości, o braku gotowości do radzenia sobie z problemami dnia codziennego.

Zasugerował bym wizyte u specjalisty, ale jak już zauważyłem, nie jest ci to (wg ciebie) potrzebne. 

Mam tylko nadzieję, że jednak rodzice tego zaatakowanego przez Pawłowicz dziecka myślą trochę bardziej nowocześnie niż ty i jeśli ich dziecko będzie potrzebowało pomocy, udzielą mu jej. 

Swoją drogą to budujące, że są na świecie rodzice, którzy w takich sytuacjach wspierają swoje dzieci a nie wyrzucają z domów lub na siłę próbują je "wyleczyć".

całkiem przyzwoity trolling

mocna trója!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, julekstep napisał:

całkiem przyzwoity trolling

mocna trója!

Z ust mistrza to chyba komplement.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, julekstep napisał:

ksiądz > psycholog

Zgadzam się, ludzie odchodzą od kościoła, zastępują spowiedz psychologami i liczba problemów psychicznych się powiększa. Wnioski są dość oczywiste. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, fluber napisał:

Zgadzam się, ludzie odchodzą od kościoła, zastępują spowiedz psychologami i liczba problemów psychicznych się powiększa. Wnioski są dość oczywiste. 

Naprawdę nie wiem jak mam to skomentować. 

Co ma spowiedź do porady psychologa? 

Ksiądz by mi nie pomógł w sytuacji kiedy zobaczyłem główkę dziecka wystającą z wraku auta zgniecionego między dwoma tirami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi