Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, starYfaN napisał:

Ale to by Ci rudego zamknął w piwnicy na półtorej dekady, jako niemieckiego aktywistę :)

Przecież zrobili z niego potomka żołnierza wermachtu 

Ci sami ludzie teraz rządzą Polską i z tym walczą młodzi idealiści których między innymi reprezentuje ta dziewczyna

Można się nie zgadzać z jej zachowaniem, osobiście nie poszedłbym przeszkadzać komuś w modlitwie, ale na pewno prędzej poszedłbym w jednym szeregu z ludźmi będącymi pod tęczową flagą niż z kimś kto popiera radia Maryja i PiS 

 Nie po to żeby atakować, przeszkadzać w obrzędach, ale po to żeby wreszcie przestano finansować imperium tego złodzieja i krętacza, mającego coś na kształt sekty z moich pieniędzy

Ta babcia, niezależnie od jej wieku ma jeden wielki problem- popiera najbardziej dzielącą Polaków formację i radio mówiąc jednocześnie o niepolakach, którzy w jej czasach dzielili Polskę.

Teraz ktoś, kogo ona popiera Polskę dzieli.

Przeciwko temu ta dziewczyna protestuje. Chamsko, niegrzecznie, ale przeciwko radiu i Rydzykowi,nie przeciwko tej babci 

 

17 minut temu, Deltuś napisał:

🤣🤣🤣

Do Moczara to najbliżej środowisku Macieja Giertycha i jego przydupasom - Engelgardowi :)

A pamiętasz kto wpuścił do europarlamentu tego naziola, dal synkowi najważniejsze ministerstwo?

 Czy byłeś zajęty ssaniem kasy że znienawidzonej eu i płaczem jaka to ona niedobra dla ciebie pseudopatrioty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Deltuś napisał:
Cytat

"...przysięgam...stać nieugięcie na straży władzy ludowej...stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami..."

 

To chyba dobrze, że ślubowali stanie na straży pokoju :)

Lubię to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał:

Przecież zrobili z niego potomka żołnierza wermachtu 

Ci sami ludzie teraz rządzą Polską i z tym walczą młodzi idealiści których między innymi reprezentuje ta dziewczyna

Można się nie zgadzać z jej zachowaniem, osobiście nie poszedłbym przeszkadzać komuś w modlitwie, ale na pewno prędzej poszedłbym w jednym szeregu z ludźmi będącymi pod tęczową flagą niż z kimś kto popiera radia Maryja i PiS 

 Nie po to żeby atakować, przeszkadzać w obrzędach, ale po to żeby wreszcie przestano finansować imperium tego złodzieja i krętacza, mającego coś na kształt sekty z moich pieniędzy

Ta babcia, niezależnie od jej wieku ma jeden wielki problem- popiera najbardziej dzielącą Polaków formację i radio mówiąc jednocześnie o niepolakach, którzy w jej czasach dzielili Polskę.

Teraz ktoś, kogo ona popiera Polskę dzieli.

Przeciwko temu ta dziewczyna protestuje. Chamsko, niegrzecznie, ale przeciwko radiu i Rydzykowi,nie przeciwko tej babci 

Nie oglądałem Joseph klipu z babcią, więc nie wiem o co bijecie tutaj pianę :) Ogólnie to nie jestem ani za jednymi, ani za drugimi.

Ogólnie wolę jednak obecny stan, nawet jak mnie krew zalewa na finansowanie ojca dyrektora, niż finansowanie oligarchii po i mafii vatowskich.

Dali ciała z pandemią (nie sądzę aby niedobitki po psl, były w stanie ogarnąć chociaż tyle), ale z gospodarką radzą sobie znacznie lepiej.

A kradli i wk.....li wszyscy bez wyjątku. Więc co za różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Deltuś napisał:

Zajmuj się Panią Rostworowską do woli. Twoje hobby. Nic mi do tego

Nie mam zamiaru się nikim zajmować, pokazałem tylko ze katolicy też potrafią być i głupi i nieprzyjemni.

Nie wiem po co jakieś wymyki robić, a to  że źródło nie takie, że ja mam się ta Roztworowską zajmować itp. jakby to miało nagle zmienic że po obu stronach barykady znajdzie się różnych ludzi. Właściwie ja proponuje remis, a Ty chciałbyś (nie tylko Ty) teorii wedle której lewactwo to agresywne gnoje, a po prawej stronie mamy szlachetnych mądrych ludzi. Nie jest tak, nie było i nigdy nie będzie. Zawsze każda ze stron będzie miała swoich radykałów

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

 Niepolacy tłumili strajki siłą, prześladowali "swój" naród, wprowadzali stan wojenny. Morodowali AKowców, Popiełuszkę i górników z kopalnii Wujek. 

Czy dziś w USA w policji zabijajacej 1000 ludzi rocznie pracują "nieamerykanie"?

Takie zdjęcie dzis znalazłem znalazłem, nna jakims "forum rybacy" polskich studentów z 1971, pojechali sobie zwiedzac zsrr i złożyli kwiaty na grobach armii czerwonej, takich wycieczek nikt na siłe nie robił, sami z własnej woli sobie pojechali, no i pytanie powstaje czy Ci studenci zwiedzajacy takie atrakcje to niepolacy?

image.png.1a9cecc2bd34662f4ad0bbc3670c17ec.png

Pod zdjęciem anegdota, nabijaja sie z ruskich jak Pan Bóg przykazał

"dwóch weteranów przegląda swoje ordery.A to za co?Za Wołgograd!A kto ci go wręczał?Sam tow.Wołgow!!! "

Polacy czy niepolacy?

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

ależ pięknie są tu ludzie nauczeni nienawiści do określonych osób (lata artykułów i pompowania tematu nie poszły na marne)

Nie da się ukryć, że byłoby mi ciężko zareagować jak ta starsza pani, jest wiele racji w tym co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, julekstep napisał:

ależ pięknie są tu ludzie nauczeni nienawiści do określonych osób (lata artykułów i pompowania tematu nie poszły na marne)

łapcie zatem na majóweczkę!:

Inwestycja ojca Tadeusza Rydzyka wreszcie zostanie skończona? O co chodzi.  Zycie

 

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie da się ukryć, że byłoby mi ciężko zareagować jak ta starsza pani, jest wiele racji w tym co piszesz

Spotkaliście już jakiegoś ojca dyrektora w swoim życiu? Pytam serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

nie, ale na forum jest jeden ważniak

ciepło? ❤️ 

Czyli również tworzysz historię nie mając w tym względzie własnej autopsji ?

 

29 minut temu, julekstep napisał:

ależ pięknie są tu ludzie nauczeni nienawiści do określonych osób (lata artykułów i pompowania tematu nie poszły na marne)

łapcie zatem na majóweczkę!:

Inwestycja ojca Tadeusza Rydzyka wreszcie zostanie skończona? O co chodzi.  Zycie

Ja spotkałem kilku. I o ile czynni hierarchowie i emeryci są dość przyjemni, o tyle akurat to stanowisko (kuriozum) niespecjalnie przypada do gustu (nikomu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, starYfaN napisał:

Czyli również tworzysz historię nie mając w tym względzie własnej autopsji ?

tworzę historię w oparciu o cudzą autopsję

4 minuty temu, starYfaN napisał:

Ja spotkałem kilku. I o ile czynni hierarchowie i emeryci są dość przyjemni, o tyle akurat to stanowisko (kuriozum) niespecjalnie przypada do gustu (nikomu).

tego zdania niestety nie rozumiem więc się nie odniosę :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

tworzę historię w oparciu o cudzą autopsję

Przyznasz, że to niezbyt wiarygodne?

 

3 minuty temu, julekstep napisał:

tego zdania niestety nie rozumiem więc się nie odniosę :( 

Jest cała masa "ojców dyrektorów". To w nomenklaturze kościelnej GM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, starYfaN napisał:

Jest cała masa "ojców dyrektorów". To w nomenklaturze kościelnej GM :) 

no tak, kiedyś widziałem jakieś ARTYKUŁY PSYCHOLOGICZNE (lol) o tym że większość odnoszących sukcesy biznesmenów to socjopaci

ale co z tego?

dla mnie Rydzyk może być nawet diabłem wcielonym z najgorszymi zamiarami...ale póki jest tą siłą co zła pragnąc czyni masę dobra to mi to pasuje - a on tym zepchniętym na margines emerytom uczynił wiele dobra (tak tak - też bym wolał żeby ci emeryci mieszkali w willach, jeździli co chwila na wycieczki i grali w golfa -> ale na bezrybiu i rak ryba)

dodatkowo jak widać choćby na filmiku od którego zaczęła się ta inba (jeśli ktoś nie ma przykładów z AUTOPSJI) to ci emeryci pod jego wpływem nie zmieniają się nagle w jakichś fanatyków chcących ogniem wypalać żydostwo i lgbt

 

9 minut temu, starYfaN napisał:

Przyznasz, że to niezbyt wiarygodne?

przyznasz że bez sensu został użyty zwrot 'własna autopsja'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

przyznasz że bez sensu został użyty zwrot 'własna autopsja'?

To wyjmij własnej i zwróć uwagę na niejednoznaczność :) (autopsja jest własna o ile nie dotyczy sekcji lub przenośni do obcych doświadczeń).

7 minut temu, julekstep napisał:

no tak, kiedyś widziałem jakieś ARTYKUŁY PSYCHOLOGICZNE (lol) o tym że większość odnoszących sukcesy biznesmenów to socjopaci

ale co z tego?

dla mnie Rydzyk może być nawet diabłem wcielonym z najgorszymi zamiarami...ale póki jest tą siłą co zła pragnąc czyni masę dobra to mi to pasuje - a on tym zepchniętym na margines emerytom uczynił wiele dobra (tak tak - też bym wolał żeby ci emeryci mieszkali w willach, jeździli co chwila na wycieczki i grali w golfa -> ale na bezrybiu i rak ryba)

dodatkowo jak widać choćby na filmiku od którego zaczęła się ta inba (jeśli ktoś nie ma przykładów z AUTOPSJI) to ci emeryci pod jego wpływem nie zmieniają się nagle w jakichś fanatyków chcących ogniem wypalać żydostwo i lgbt

To Ty piszesz o Rydzyku. Ja o przysłowiowym "ojcu dyrektorze". A uwierz, że jest ich od ........ i jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, starYfaN napisał:

To wyjmij własnej i zwróć uwagę na niejednoznaczność :) (autopsja jest własna o ile nie dotyczy sekcji lub przenośni do obcych doświadczeń).

podstawowa kwestia semantyczna - brzydko jest wyjmować słowa z kontekstu zdaniowego (ale dzięki za info że autopsja może też oznaczać sekcję zwłok lol, to wspaniała informacja Poruczniku Rysiu!)

16 minut temu, starYfaN napisał:

To wyjmij własnej i zwróć uwagę na niejednoznaczność :) (autopsja jest własna o ile nie dotyczy sekcji lub przenośni do obcych doświadczeń).

To Ty piszesz o Rydzyku. Ja o przysłowiowym "ojcu dyrektorze". A uwierz, że jest ich od ........ i jeszcze trochę.

afaik od kilku stron dyskusja toczy się wokół Rydzyka a nie 'przysłowiowego ojca dyrektora' - ale to ciekawe że uzurpujesz sobie prawo do bezbłędnego rozumowania indukcyjnego w tym (i chyba nie tylko tym :)) zakresie - 'poznałem kilku = znam wszystkich, tacy oni są!'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Spotkaliście już jakiegoś ojca dyrektora w swoim życiu? Pytam serio.

Ja gadałem z Rydzykiem, spotkany przypadkiem w Toruniu. Byłem zaskoczony, że to taki luzak. Bardzo sympatyczny gość. 

Jego mediów nie znam, ale Rydzyk w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, starYfaN napisał:

 

Ja spotkałem kilku. I o ile czynni hierarchowie i emeryci są dość przyjemni, o tyle akurat to stanowisko (kuriozum) niespecjalnie przypada do gustu (nikomu).

Jezeli się właśnie zacząłeś zastanawiac czy ktoś Cię nie zaczyna oceniać jako zarozumiałego madrale to spóźniłeś się o jakieś dwa tygodnie:) 

Serio, jakieś 3 razy dziennie mam ochotę wrzucać mema z Captain obvious:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, julekstep napisał:

podstawowa kwestia semantyczna - brzydko jest wyjmować słowa z kontekstu zdaniowego (ale dzięki za info że autopsja może też oznaczać sekcję zwłok lol, to wspaniała informacja Poruczniku Rysiu!)

afaik od kilku stron dyskusja toczy się wokół Rydzyka a nie 'przysłowiowego ojca dyrektora' - ale to ciekawe że uzurpujesz sobie prawo do bezbłędnego rozumowania indukcyjnego w tym (i chyba nie tylko tym :)) zakresie - 'poznałem kilku = znam wszystkich, tacy oni są!'

To nie wyjmuj, wtedy semantycznie wszystko się zgadza. Twoja dyskusja toczy się wokół Rydzyka. Moja nie.

16 minut temu, matek napisał:

Ja gadałem z Rydzykiem, spotkany przypadkiem w Toruniu. Byłem zaskoczony, że to taki luzak. Bardzo sympatyczny gość. 

Jego mediów nie znam, ale Rydzyk w porządku. 

Nie wiem, nigdy nie poznałem osobiście. Nie znam też mediów. Bardzo możliwe, ale nie mam odniesienia, bo "nie na żywo" też raczej unikam.

9 minut temu, fluber napisał:

Jezeli się właśnie zacząłeś zastanawiac czy ktoś Cię nie zaczyna oceniać jako zarozumiałego madrale to spóźniłeś się o jakieś dwa tygodnie:) 

Serio, jakieś 3 razy dziennie mam ochotę wrzucać mema z Captain obvious:) 

Doprawdy? Zająłem Ci miejsce? Zastanów się ile razy Tobie zwracano na to uwagę bez używania memów. Słabo Ci wychodzi wk.........e, czyli to co lubisz najbardziej w politycznym?

Wybacz, że sprawiłem Ci taką przykrość.

 

Podrapaliście się wzajemnie w swędzących miejscach z Julkiem? To zjedzcie snickersa i jutro od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, starYfaN napisał:

 

 Słabo Ci wychodzi wk.........e, czyli to co lubisz najbardziej w politycznym?

Wybacz, że sprawiłem Ci taką przykrość.

 

Podrapaliście się wzajemnie w swędzących miejscach z Julkiem? To zjedzcie snickersa i jutro od nowa.

Tym razem chyba mi wyszło;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.