Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Deltuś napisał:

Aha, tylko dlatego, że zwróciłem ci uwagę, że na nagraniu nie odbywa się żadne święcenie pokarmów. 

Nie dlatego. Dlatego, że wypowiadasz się w sposób w jaki się wypowiadasz i ogólnie piszesz w oderwaniu od tego co ktoś pisze do Ciebie. Proponuję Ci lekturę Twoich postów z dwóch dni i ich analizę. 

58 minut temu, fluber napisał:

Ja pi****le, pojebało ich do reszty:) 

 

Widziałem to, mogę tylko napisać, że jest mi strasznie wstyd, dałem tym ludziom kredyt zaufania kiedyś, myślałem, że będą przynajmniej trochę lepsi niż poprzednicy i niestety myliłem się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

 

Widziałem to, mogę tylko napisać, że jest mi strasznie wstyd, dałem tym ludziom kredyt zaufania kiedyś, myślałem, że będą przynajmniej trochę lepsi niż poprzednicy i niestety myliłem się. 

Ja się ledwo powstrzymuje zeby nie wrzucic tu ośmiu gwiazdek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Deltuś napisał:

Pan Braun zostanie prezydentem Rzeszowia

Z jednej strony nie powinno się ludziom źle życzyć ale z drugiej Pan Braun jako prezydent miasta mógłby dostarczyć takie bezgraniczne  ilości darmowej rozrywki, że chyba zacząłbym oglądać serwisy informacyjne. 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

Uaaaaaa

Pani Klaudia jak zwykle ma problem z ogarnięciem, na której imprezie jest obecnie (lub kiedy impreza się kończy). Tutaj się chyba jeszcze nie miała okazji skończyć :) 

Naprawdę jestem pełen podziwu, kogo też rodacy jeszcze wybiorą do reprezentacji narodu.

Po Kukizie, Liroyu i Klaudii, postawiliby w końcu na dowcip wyższych lotów. Może Rewiński? Górski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, matek napisał:

1aILUvN.png

 

1 minutę temu, fluber napisał:

Ten dowcip miał miejsce 30 lat temu:)

Wiem,

Z ramienia polskiej partii przyjaciół piwa :) Chodzi o to, że się nie przyjął :)

4 minuty temu, Koelner napisał:

Dlaczego jesteś przeciw reprezentantom tego typu ? Sejm powinien być odzwierciedleniem społeczeństwa ( chyba ).

I jest. 

Jestem po prostu za tym, aby się nieco rozwinął :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, starYfaN napisał:

 

I jest. 

Jestem po prostu za tym, aby się nieco rozwinął :) 

Pełna zgoda . Zauważyłem , że przez pandemię nieco więcej się rozmawia z osobami przez tel i prowadzi się smalltalk ( nie wiem czy u Was też ale chyba przez ograniczony kontakt w realu ) i ku zaskoczeniu osoby , które powiedzmy oglądały bardziej „górnolotne” rozrywki śledzą obecnie fame mma , hotele big brother , królowe życia itp itd dla mnie ? ja chcę Najmana , Dagmarę , Temuciagnelam i Don Kasjo w sejmie . I tak głosują z klucza :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, quevas napisał:

Wskaźnik zgonów zakażonych na 100 tys. osób w naszym kraju jest wyższy nawet niż w Brazylii"

Nie, nie jest. Jest na poziomie Francji, Hiszpanii, poniżej UK, najniższy z grupy wyszehradzkiej.

Brazylia wychodzi z lata i jest powyżej naszej zimy.

Łap 

https://meteologix.com/pl/corona-virus/europe/covid19-deaths-per-mio/20210421-0000z.html

 

49 minut temu, quevas napisał:

nie "ja tak twierdzę", ale tak postanowiły nadrzędne wobec Izby Dyscyplinarnej trybunały europejskie [TSUE] i polski Sąd Najwyższy, nie ma wyższej instancji do określenia jej statusu, a w tej materii działa zasada hierarchiczności, z tego co się orientuję 

Ten sam Sąd Najwyższy z którym rudy zrobił dokładnie to samo co pis? Jak Kali ukraść krowa- wielkie szczęście, jak Kalemu, to na ratunek do Niemca i moskala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, matek napisał:

A ja w TV oglądam tylko sport, bajki i seriale, czym tutaj się podniecać :)

Zdjęli to zdjęli. 

A ja TVP Historię w Niedzielę w okolicy południa albo wieczorem tak jak wczoraj kiedy było program m.in o Hiroszimie. 

A no i mnie jeszcze kupili Dartsami na TVP Sport.

5 godzin temu, starYfaN napisał:

 

Naprawdę jestem pełen podziwu, kogo też rodacy jeszcze wybiorą do reprezentacji narodu.

Po Kukizie, Liroyu i Klaudii, postawiliby w końcu na dowcip wyższych lotów. Może Rewiński? Górski?

Siostry Godlewskie, Popek i Najman. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.