Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

Ot śmieszy mnie jak ktoś w tygodniu 1 pisze o tym jak to certyfikuje językowo swoje dzieci (czy coś w ten deseń -> nie chce mi się szukać), żeby w tygodniu 2 pisać o konieczności wprowadzania kontroli urodzeń bo na Ziemi brakuje miejsca :)

Raczej nic specjalnego w skali forum na którym przecież pełno jest wyjątkowych i ponadprzeciętnych osób ❤️ 

No.

Jednak większość stara się wykazać ponadprzeciętność w ujęciu merytorycznym :) 

Dzięki mnie, liczba ludności na Świecie nie wzrasta, więc kontrola urodzeń odbywa się na poziomie podstawowym. Więc nie trafiłeś.

 

Zły dzień miesiąca ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, starYfaN napisał:

No.

Jednak większość stara się wykazać ponadprzeciętność w ujęciu merytorycznym :) 

Wybacz ale nie rozumiem (ja z tych poniżej 🤷‍♂️)

2 minuty temu, starYfaN napisał:

Dzięki mnie, liczba ludności na Świecie nie wzrasta, więc kontrola urodzeń odbywa się na poziomie podstawowym. Więc nie trafiłeś.

Czyli nie szkodzisz, ale też nie pomagasz? 

3 minuty temu, starYfaN napisał:

Zły dzień miesiąca ? :) 

Średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Czyli nie szkodzisz, ale też nie pomagasz? 

Tyle wystarczy, abyś nie musiał inwestować w SpaceX i rosyjskie kosmodromy o  ile reszta zrobi to samo.

Niestety wszyscy(państwa) chcą mieć więcej dzieci (chociaż mają mniej), nie patrząc na konsekwencję (poza Chinami). 

3 minuty temu, julekstep napisał:

Średni.

Pocierpisz i przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, starYfaN napisał:

Na Ziemi brakuje miejsca, wody, gruntu pod uprawę, energii itd itp. Dzietność w imię potęgi, utrzymywania emerytów itd. doprowadzi wcześniej czy później do zagłady.

Jeżeli w Indiach, czy Chinach na skrawku ziemi mieszka populacja Afryki, to kontrola urodzeń jest wskazana. Gdyby nie cywilizacja, kontrola urodzeń miałaby charakter naturalny.

Dokładnie, ktoś będzie musiał klepać biedę z powodu ograniczenia zasobów. Zgłaszasz się na ochotnika?

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

biedę

To pojęcie względne, które w każdym miejscu oznacza co innego. Co innego oznacza dla np indyjskich dzieci/kobiet szyjących buty/jeansy, co innego dla otyłego społeczeństwa, które te buty/jeansy wyrzuca bo się nie sprzedały, a oddać za darmo się nie opłaca ze względu na przepisy.

Ile wody potrzeba do wyprodukowania 1 pary jeansów? A 1 kg mięsa? Teraz pomyśl jak używana jest woda w domu. A średni poziom gruntowych w Polsce spada w sposób niepohamowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście przerażały (nie wiem czy prawdziwe) historie, że chińskie rodziny topiły swoje córki z powodu regulacji urodzeń. 

Prawda jest, że ich tam się narobiło dużo za dużo.

Być może planują ekspansję na kraje ościenne, co niestety nie brzmi jak przyjemna perspektywa, ale jest cholera możliwe 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Deltuś napisał:

Polecam Ci lekturę sprawozdań ze zjazdów komunistycznej mlodziezy, ich prasę. Razem z q znaleźlibyście z nimi wspólny język :)

Czepiasz się tego, że wkleił film z przejazdu papieża ze święcenia święconek ? Ja uważam taki przejazd za bardzo kiepski pomysł. 4 samochody, radiowóz a najważniejszego czyli modlitwy i tak nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Deltuś napisał:

Tak w ogóle to co jest oburzającego w tym filmiku. 

Oburzającego ? Bardziej zabawnego -  przypominają mi się filmy o średniowieczu jak przez gród konno jedzie Pan i wszyscy dookoła klękają albo ..... jak LeBron klęczy w bańce 🤣

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, quevas napisał:

świetne wyjaśnienie faktu istnienia i przyczyn działania PIS

 

I tego, że jak zwykle byłeś w błędzie

6 minut temu, Koelner napisał:

Oburzającego ? Bardziej zabawnego -  przypominają mi się filmy o średniowieczu jak przez gród konno jedzie Pan i wszyscy dookoła klękają albo ..... jak LeBron klęczy w bańce 🤣

Śmierć George'a Floyda. Kilkuset poznaniaków położyło się na ziemi z rękoma  na plecach. Tajniacy tylko patrzyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Deltuś napisał:

 

Przed Najświętszym Sakramentem katolicy klękają. My przed Bogiem ty przed Floydem :) filmik chyba sprzed roku 

Nigdy nie klęknąłem przed Floydem a Ty klękasz 

 

31 minut temu, RappaR napisał:
 

Śmierć George'a Floyda. Kilkuset poznaniaków położyło się na ziemi z rękoma  na plecach. Tajniacy tylko patrzyli

Podobają Ci się tyłki tych osób czy był jakiś ukryty cel wstawienia tej fotki ?

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Deltuś napisał:

W "tym kraju" Artlana, Quervasa, Jacka przed meczem z Anglią polscy piłkarze klękaliby przepraszając za zabicie czarnego w USA. :D

Nie wiem tego 🙂 ale wiem , że nie trzeba przed nikim klękać i można mieć bekę z LeBrona jak i z ludzi klękających przed księdzem w szyberdachu 🙂

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.