Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, fluber napisał:

Jeżeli Maradona zasłużył sobie na piekło, to dupa.

Nie zmienia to faktu ze chrześcijańska Argentyna próbuje mu zapewnić po smierci lepsze traktowanie niż innym. Nie ma znaczenia czy to się uda czy nie, istotne jest to ze miliony argentyńczyków próbują coś załatwić Maradonie w życiu po śmierci, zupełnie tak samo jak próbuje się załatwiać  znajomym jakies bonusy za życia.

p.s. We wcześniejszym linku stało ze ksiądz Węgrzyniak rozwazał sensownośc modlitwy za zmarłych, a że jest mniej sprytny od Ciebie i nikt mu dał na pismie ze to jest to samo co korupcja to zabrnął tam gdzie nie powinien i według niego picowanie wyroków czyśccowych przez znajomych jest ok i tak powinno być bo to jest dobre. Zresztą daje przykłady na to ze sam Bóg namawia do tej swoistej korupcji:

https://wegrzyniak.com/ksiadz/kazania/37-po-co-zmarli

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

100% racji. Wpis o nienormalnych kobietach chcących mieć dzieci z podludźmi z PIS-u to jedno, ale lajki od @Koelner czy @josephnba to dowód na to, że to nie jest zjawisko indywidualne, a pewien stan umysłu:)

Ohoho a w Twoim stylu ( czyt pisu) szufladkowanie osób . wstydź się chociaż pewnie go nie masz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wiesz ilu osobom w Polsce prowincjał dominikanów musi odpisywać na skargi, że to nie są herezje?:)

No nie wiem. Oglądałem pewien jego film który mi się bardzo nie podobał. Moim zdaniem poszedł w złą stronę - mam wrażenie, że bardzo chce być popularny a to się zawsze źle kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

Nie zmienia to faktu ze chrześcijańska Argentyna próbuje mu zapewnić po smierci lepsze traktowanie niż innym. Nie ma znaczenia czy to się uda czy nie, istotne jest to ze miliony argentyńczyków próbują coś załatwić Maradonie w życiu po śmierci, zupełnie tak samo jak próbuje się załatwiać  znajomym jakies bonusy za życia.

 

Nom, bo Argentyńczycy mają wolną wolę:)

Teraz, Sebastian napisał:

No nie wiem. Oglądałem pewien jego film który mi się bardzo nie podobał. Moim zdaniem poszedł w złą stronę - mam wrażenie, że bardzo chce być popularny a to się zawsze źle kończy. 

Zgadza się, że kilka wypowiedzi musiał prostować, ale dla początkujących jest moim zdaniem spoko. Wiadomo, że bardzo wiele rzeczy upraszcza maksymalnie, ale sam widzisz, że przy takich osobach jak darkonza, czy inni ateiści, którzy jedyny kontakt z Biblią i Jezusem jaki mieli przez ostatnie 15 lat, to jak wykazać, że Biblia jest fałszywa, a Jezus nie istniał, trzeba zacząć od absolutnych podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał:

To nie są bzdury. Osobiście znam 

 

Heretyków to Ty nie wrzucaj stary..

Ale co nie jest bzdura. Gdyby był to efektem wprowadzanych ulepszeń to w końcu odczujemy poprawę i czas się skróci. Jeżeli tak nie będzie to wydłużenie jest efektem czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

Ohoho a w Twoim stylu ( czyt pisu) szufladkowanie osób . wstydź się chociaż pewnie go nie masz 🙂

Chętnie dowiem się dlaczego zdanie, że kobiety, które chcą dzieci z pisowskimi podludźmi są nienormalne, spotkało się z Twoją aprobatą. Niewykluczone, że się mylę:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Sądownictwo po reformie to ogromne wydłużenie czasu na rozpatrzenie spraw i to jest zwykły fakt..

Nikt tego nie neguje, padły jedynie powody.

17 minut temu, josephnba napisał:

A pomijając powyższe to wgniexsyndyk to trochę lepsze źródło wiarygodnych informacji niż jakieś forum o NBA.

Już Ci to kiedyś pisałem (zakładam że ciągle pracujesz w tym samym miejscu), że nie jestem dla Ciebie randomem :)

A już na pewno nie jest nim komendant.

Syndyk rzadko jest źródłem rzetelnych informacji.

14 minut temu, blackmagic napisał:

Czytam, ale gdyby chodziło tylko o reformę to chyba kiedyś jej wprowadzanie się kończy i zaczynają się efekty. Na co dzień współpracuje z działem prawnym i wiem co się dzieje w sądach i jest co raz gorzej zamiast co raz lepiej pod względem zarówno czasu jak i ogólnego burdelu jaki tam panuje

Ja akurat zwalniałem całe działy prawne. Kancelarie też.

Jak inżynierowie nie mają argumentów na poparcie tezy (bzdura) dociągają do  godz12 w pierwszym dniu, co jest z korzyścią dla wszystkich (nie ma sensu męczyć się z kimś , za kogo i tak trzeba wykonać całą pracę)

Dość podobnie kończy obsługa prawna o ile nie jest kompetentna, a narzeka zawsze, najczęściej kryjąc własną niekompetencję.

W ten sposób nie ma możliwości zrobienia burdelu.

Niestety w sądach nie da się tego zrobić :) 

 

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Chętnie dowiem się dlaczego zdanie, że kobiety, które chcą dzieci z pisowskimi podludźmi są nienormalne, spotkało się z Twoją aprobatą. Niewykluczone, że się mylę:)

Można lubić cześć postu - pisz winy do moderatorów :P

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, fluber napisał:

Bardzo upraszczając:

do nieba idą Ci co lubią wszystkich

do czyśćca Ci co nie lubią wszystkich, ale są zdolni ich polubić

do piekła idą Ci co nie lubią wszystkich i nie ma nadziei, że to się kiedykolwiek zmieni.

Jesli ktos ma zestaw negatywnych cech, ktore ktore wzbudzaja we mnie antypatie, to co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,  lubię czytać Wasze wymiany ciosów, złośliwości I argumentacji. Moglibyśmy jednak (bez spiny) dla klarownosci oddzielać terminy Chrześcijaństwo i Katolicyzm. Od około pół tysiąca to już nie są tożsame terminy. Mam wrażenie że w debacie I często tutaj używa się tych terminów wymiennie co jest mylące I nieprawdziwe.

Zwłaszcza np. biorąc pod uwagę dyskutowanie kwestii wygladu czyscca(już pomijając sam fakt istnienia I wiary w niego) w Katolicyzmie I Protestsntyzmie(już całkowicie abstrahując od podejścia do jego kwestii w różnych denominacjach protestanckich).

Dobrze by było tutaj to rozgraniczenie wprowadzic w prowadzonych dyskusjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nba2midnight napisał:

Panowie,  lubię czytać Wasze wymiany ciosów, złośliwości I argumentacji. Moglibyśmy jednak (bez spiny) dla klarownosci oddzielać terminy Chrześcijaństwo i Katolicyzm. Od około pół tysiąca to już nie są tożsame terminy. Mam wrażenie że w debacie I często tutaj używa się tych terminów wymiennie co jest mylące I nieprawdziwe.

Zwłaszcza np. biorąc pod uwagę dyskutowanie kwestii wygladu czyscca(już pomijając sam fakt istnienia I wiary w niego) w Katolicyzmie I Protestsntyzmie(już całkowicie abstrahując od podejścia do jego kwestii w różnych denominacjach protestanckich).

Dobrze by było tutaj to rozgraniczenie wprowadzic w prowadzonych dyskusjach.

Ja oczywiście w kontekście czyśćca i kultu świętych mówię cały czas o katolicyzmie izakladam za jest to domyślne:) 

1 minutę temu, starYfaN napisał:

A jak się nie dogadasz z samym sobą? :) 

 

To nie trafisz do czyśćca:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja oczywiście w kontekście czyśćca i kultu świętych mówię cały czas o katolicyzmie izakladam za jest to domyślne:) 

Spoko. Tylko mówię tak ogólnie, bo jak nawet temat cofnie parę stron to jedni mówią Katolicyzm, inni Chrześcijaństwo i pojawiła się np. chrzescijanska Argentyna ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.