Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pie***** do czego doszliśmy, sprawdzamy wartość samochodów, pewne ten kto ma samochody za 90 tys to ukradł. K**** gdzie ja żyję ?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, Koelner napisał:

ten Obajtek to obrotny chłopak , szczególnie ostatni akapit mi się podoba - dba o swoich .

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/tasmy-daniela-obajtka-nowe-nagrania-udowadniaja-klamstwa-prezesa-orlenu/443hlxf,79cfc278

PIS i media gadzinowe bronią wójta Pcimia wynikami Orlenu, a tymczasem : za rządów pana Daniela O. : akcje spółki spadły z 107,9 zł do 58,8 zł, wartość zleciała z 46 mld do 25 mld, a dług doznał erekcji z 0,7 mld do 13 mld.

Sukces na miarę "1 do 27".

Gdyby PIS układał regulamin skoków narciarskich, najwięcej punktów by przyznawano za wywinięcie orła na progu.

Sądy zdecydowały : wreszcie chłopcy z ONR mogą legalnie nazywać się faszystami

Alleluja !

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, quevas napisał:

PIS i media gadzinowe bronią wójta Pcimia wynikami Orlenu, a tymczasem : za rządów pana Daniela O. : akcje spółki spadły z 107,9 zł do 58,8 zł, wartość zleciała z 46 mld do 25 mld, a dług doznał erekcji z 0,7 mld do 13 mld.

Sukces na miarę "1 do 27".

Czekamy na nacjonalizację dino i lpp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
56 minut temu, Koelner napisał:

Czekamy na nacjonalizację dino i lpp

jak przystało na wzorowych bolszewików : skonfiskują dla szczytnych celów walki ideologicznej

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sasin to by nawet Teslę i Bitcoina spierdolił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, julekstep napisał:

ISO (EMAS dopuszcza te normy jako system zarządzania)?

Najbanalniejsze audyty w jakich brałem udział tbh (w przeciwieństwie do audytów wewnętrznych, które są zmorą)

ISO to banał ale zrob sobie audyt CSTB, ATG czy rosyjski audyt.... Zmieniłbyś zdanie ,że audyty zewn. to pikuś. To jest masakryczna ochrona rynku wewnątrz Uni i naciąganie na kasę

No może teraz jest ciut łatwiej bo audyty sa online .I ktoś z firmy chodzi po firmie z włączonym laptopem a audytor sobie ogląda  izadaje pytanie ale normalnie poziom upierdliwości i dziwaczności wymagań jest niesamowity

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obajtek to mistrz. W roku 2017 kupił sobie dworek na Pomorzu. W 2018 podpisał umowę na nieodpłatne korzystanie przez 10 lat z Fundacją Pomocy i Więzi Polskiej "Kresy RP”. Fundacja za 800 tys. dotacji z Ministerstwa Kultury wyremontowała dach dworku. W 2020 Umowa została rozwiązana a Obajtek podpisał nową z fundacją Handicap Zakopane - sponsorowaną min. przez PZU i Tauron. Fundacja ma dokończyć remont. Ciekawe jak szybko po ukończeniu remontu Umowa z fundacją zostanie rozwiązana na prośbę samej fundacji 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś Eurostat pokazał dane jak sobie radzą rejony i smutne jest ,że w Polsce tylko 3 rejony w ogóle się odnajdują w UE i ciągną resztę Polski 

Warszawa ( choć i tak ze stolic Środkowej Europy radzi sobie najgorzej i robi tyle co Bukareszt) . Dolny Śląsk (80% średniej unijnej) i Wilekopolska ( 79%średniej unijnej) . Te dwa rejony są na poziomie 3/4 Francji a nawet czasem bogatsze

Możemy jeszcze dorzucić Pomorze do rejonów które sobie radzą w UE bo np Śląsk stoi w miesjcu . Jeszcze 10 lat był bogatszy od Wielkopolski a teraz zdecydowanie w tyle. 20 lat myślałem ,że Wschód szybciej się będzie rozwijał a dziś takie Lubelskie czy Mazury było najbiedniejszym rejonem Rumunii ( no prawie bo jest jeden biedniejszy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, jack napisał:

Obajtek to mistrz. W roku 2017 kupił sobie dworek na Pomorzu. W 2018 podpisał umowę na nieodpłatne korzystanie przez 10 lat z Fundacją Pomocy i Więzi Polskiej "Kresy RP”. Fundacja za 800 tys. dotacji z Ministerstwa Kultury wyremontowała dach dworku. W 2020 Umowa została rozwiązana a Obajtek podpisał nową z fundacją Handicap Zakopane - sponsorowaną min. przez PZU i Tauron. Fundacja ma dokończyć remont. Ciekawe jak szybko po ukończeniu remontu Umowa z fundacją zostanie rozwiązana na prośbę samej fundacji 😉

Obajtek w płaczliwej tonacji żąda przeprosin od Gazety za ujawnienie jego własnych słów oraz kompromitujących go faktów

stare dowcipy o Pcimiu wracają w wielkim stylu

Rząd i jego marionetkowe KRS oraz Izba Dyscyplinarna SN nie wykonują wyroków trybunałów unijnych, prokuratura PIS próbuje na siłę odwrócić postanowienie sądu i skazać chłopaka, w którego wjechała kolumna limuzyn premier Szydło, "Sieci" nie chcą wykonać wyroku w.s okładki z panem Lisem jako esesmanem, pan Pereira z TVP Info nie ma zamiaru zadośćuczynić sądowej decyzji i przeprosić pana posła Budkę, NSZZ Solidarność ma za nic karę nałożoną przez miasto Gdańsk za nielegalnie wywieszone banery, równolegle TVP pokazuje środkowy palec temuż miastu Gdańsk, pomimo nakazu zapłaty odszkodowania za pomówienie jego władz, a przykład idzie z góry : pan prezes Kaczyński od pół roku nic sobie nie robi z zasądzonych przeprosin na rzecz pana Sikorskiego, choć sąd przyznał mu tydzień na wykonanie wyroku.

Władza i jej lokaje z mediów oraz kleru specjalizują się wręcz w demonstracji pogardy dla własnego państwa, jednocześnie obnosząc się z jarmarcznym pseudopatriotyzmem, krzyżami i biało-czerwonymi flagami wpiętymi w klapy.

Zamiast spełniać swoje ustawowe obowiązki,  towarzystwo oszołomów spazmuje zajadle na okoliczność uznania przez sąd tęczowej "maryjki" za dozwoloną i nie godzącą w jakiejś urojone uczucia religijnie psychokatoli nadających z Wariatkowa.

Godzinę temu, fluber napisał:

rodem z krajów Trzeciego Świata głodowe zasiłki dla bezrobotnych działają motywująco na polskich białych murzynów walczących o miskę ryżu od panów z PIS

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, quevas napisał:

rodem z krajów Trzeciego Świata głodowe zasiłki dla bezrobotnych działają motywująco na polskich białych murzynów walczących o miskę ryżu od panów z PIS

no ale żeby niskie bezrobocie przedstawić jako zarzut wobec PiSu....

leonardo di caprio cheers GIF - Find & Share on GIPHY | Leonardo dicaprio,  Scottish people, Leonardo dicaprio movies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narzekaj przez 5 lat na socjal od PiSu ciągnięty przez nie pracujące pasożyty

Potem narzekaj na zbyt niski socjal przez który ludzie muszą pracować

XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, julekstep napisał:

no ale żeby niskie bezrobocie przedstawić jako zarzut wobec PiSu....

leonardo di caprio cheers GIF - Find & Share on GIPHY | Leonardo dicaprio,  Scottish people, Leonardo dicaprio movies

jak kosz dla rywala zawiesisz na wysokości 7 metrów, niechybnie zostaniesz najlepszym zespołem defensywnym w historii koszykówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, quevas napisał:

jak kosz dla rywala zawiesisz na wysokości 7 metrów, niechybnie zostaniesz najlepszym zespołem defensywnym w historii koszykówki

A jak na wysokości metra to najgorszym? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konto swoje czy w ZUS?

Zastanawia mnie dlaczego chcąc wejść do IKE mam pozbyć się 15% swojej kasy?

Przecież już raz mi fiskus zajumał kasę przy wypłacie, później rząd wziął sobie jeszcze połowę, a teraz kolejny chce mnie ograbić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, josephnba napisał:

Konto swoje czy w ZUS?

Zastanawia mnie dlaczego chcąc wejść do IKE mam pozbyć się 15% swojej kasy?

Przecież już raz mi fiskus zajumał kasę przy wypłacie, później rząd wziął sobie jeszcze połowę, a teraz kolejny chce mnie ograbić 

Masz się pozbyć 15% kasy bo rząd na tyle wyliczył swoją obsługę :) Ponadto jak weźmiesz do IKE to będzie Twoja kasa (przynajmniej w teorii - ludzie na Cyprze sądzili, że kasa w bankach jest ich :) ) a w drugi przypadku zostanie wtoczona do systemu i będzie na 14 emeryturę :)

Po nas choćby potop. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To trochę dziwne ale im więcej pieniędzy PIS pompuje w gospodarkę dotacjami i socjalami tym bardziej wyróżniamy się niskim bezrobociem, choć przecie dookoła mówią ze socjal rozleniwia i patologia rezygnuje z pracy by żyć z zasiłków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja śnię, to nie może być prawdziwe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, ely3 napisał:

Dziś Eurostat pokazał dane jak sobie radzą rejony i smutne jest ,że w Polsce tylko 3 rejony w ogóle się odnajdują w UE i ciągną resztę Polski 

Warszawa ( choć i tak ze stolic Środkowej Europy radzi sobie najgorzej i robi tyle co Bukareszt) . Dolny Śląsk (80% średniej unijnej) i Wilekopolska ( 79%średniej unijnej) . Te dwa rejony są na poziomie 3/4 Francji a nawet czasem bogatsze

Możemy jeszcze dorzucić Pomorze do rejonów które sobie radzą w UE bo np Śląsk stoi w miesjcu . Jeszcze 10 lat był bogatszy od Wielkopolski a teraz zdecydowanie w tyle. 20 lat myślałem ,że Wschód szybciej się będzie rozwijał a dziś takie Lubelskie czy Mazury było najbiedniejszym rejonem Rumunii ( no prawie bo jest jeden biedniejszy)

Zależy pod jakim względem. Jeśli chodzi o długość zycia to w 2019 roku wśród mężczyzn i kobiet góruje Podkarpacie. Jak prezentują się inne wskaźniki typu szczęście tego nie wiem. Mam porównanie jak żyje się we Wrocławiu, Warszawie i Rzeszowie. Czy tylko cyferki na payslipie są takie ważne? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi