Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Kołczu33 napisał:

Tldr. Syn prof. Matczaka jest raperem(mata) i nagrał piosenkę, jedną zwrotkę poświecił atakom tvp na jego ojca. Stary Matczak to ważna figura opozycji.

A zaraz.. to juz wiem to jest ten cI zrobil utwór o narkotykach i imprezach wśród bogatej młodzieży?  Pamietam artykuły o tym i udawane powszechne zdziwienie, szok i niedowierzanie :)

Widać chłopak ma parcie na szkło, wizyta u Wojewodzkiego pewna, kolacja ze Stuhrem również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

A zaraz.. to juz wiem to jest ten cI zrobil utwór o narkotykach i imprezach wśród bogatej młodzieży?  Pamietam artykuły o tym i udawane powszechne zdziwienie, szok i niedowierzanie :)

Widać chłopak ma parcie na szkło, wizyta u Wojewodzkiego pewna, kolacja ze Stuhrem również :)

Wojewódzkiego ma w teledysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

bardzo możliwe

podpieram się głównie statystykami oglądalności flagowego pancernika politycznej propagandy TVP, czyli "Wiadomości"

Może z okazji Prima Aprilis pociśniesz dzisiaj opozycję?:) Czy jednak Dorota Kania w zarządzie Polska Press będzie tematem dnia?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, quevas napisał:

 

a jako funkcjonariuszka w pionie propagandy sprawdzi się wybornie : tytuły Polska Press będą miały śladową czytalność, tak jak wszystkie inne medialne przedsięwzięcia o zabarwieniu politycznym PIS i jego cmokierów

Ja nie wiem jak pani Kania potrafi zachować powagę podczas wypowiedzi:) 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dorota-kania-zarzad-polska-press-orlen-kupno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2021 o 20:23, Kołczu33 napisał:

Młody Matczak odpowiedział  tvp :)

Dzisiaj czytałem, że gość konsultował tekst z ojcem, bo się bał pozwu xD. Wyobrażacie sobie np. Ice Cube'a, który przy pisaniu "No Vaseline" pyta się prawnika jakich słów może używać a jakich nie? Bo ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pepis21 napisał:

Dzisiaj czytałem, że gość konsultował tekst z ojcem, bo się bał pozwu xD. Wyobrażacie sobie np. Ice Cube'a, który przy pisaniu "No Vaseline" pyta się prawnika jakich słów może używać a jakich nie? Bo ja nie.

jaka opozycja tacy buntownicy ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, quevas napisał:

skoro PIS może w ten sposób wygrywać wybory polityczne, dlaczego inni biznesmeni mają być pozbawieni prawa robienia swoich skromnych interesów na jego elektoracie ?

 

 Tymi ludźmi władza się nie zajmuje, przecież oni nie głosują, a dodatkowo umierają w ciszy.

Jak widać w ujęciu jednego posta, można nad tymi samymi ludźmi rzewnie zapłakać, widząc ich niedolę, po czym o.....ć do gołej skarpety, w ramach skromnych prywatnych interesów (albo odwrotnie).

Sprawiedliwość na zasadzie nasz/nie nasz, jest zaiste godna uwiecznienia dla potomnych.

 

Cóż.... Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Pepis21 napisał:

Dzisiaj czytałem, że gość konsultował tekst z ojcem, bo się bał pozwu xD. Wyobrażacie sobie np. Ice Cube'a, który przy pisaniu "No Vaseline" pyta się prawnika jakich słów może używać a jakich nie? Bo ja nie.

Nie wszystko co napisane musi być prawdą 🙂

A biorąc pod uwagę za jakie głupoty są pozwy w Stanach to nie jest takie nierealne, że taki Ice Cube się konsultuje z prawnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, quevas napisał:

żaden biznesmen od polityki czy od dziurawych garnków nie robi interesów na ludziach żyjących poniżej progu ubóstwa

To dość ciekawa teoria. 

Jeszcze ciekawszy jest fakt, że dokładnie wszyscy przenoszą  produkcje do krajów, gdzie większość społeczeństwa jest poniżej progu ubóstwa.

A biznesmeni od polityki w krajach demoludów (lokalni oligarchowie), kroją dokładnie takie społeczeństwo bez grama litości.

Tak, że ... ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.