Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Otóż prywatna służba zdrowia zadeklarowała przekazać 25% swoich łózek na walkę z pandemią a państwowa służba zdrowia w tym momencie przekazała ledwie 20%. Gołym okiem widać kto dał więcej :)

Prawda, że mam rację, Fluber ? Polskignom  ? :)

Wydaje mi się że faktyczne danie 20 procent to jednak więcej niż zadeklarowanie 25 procent:) 

2 minuty temu, Koelner napisał:

hahaha no tak członek samorządu na pewno ruchał na potęgę ale chyba w zemście frajerów 🤣🤣🤣

Gościu ma 28 nieruchomości, przy obajtku obaj jesteśmy frajerami, pogódź się z tym:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

 

Gościu ma 28 nieruchomości, przy obajtku obaj jesteśmy frajerami, pogódź się z tym:) 

Chyba Ty 🙂 mam jeszcze ponad dekadę do nadrobienia a możliwe że jest właścicielem nieruchomości na „papierze” a faktycznie są koledzy z CBŚ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Wydaje mi się że faktyczne danie 20 procent to jednak więcej niż zadeklarowanie 25 procent:) 

Nie, to jest dokładnie to samo. Stopień wykorzystania jest zależny od ilości zakażeń w danym regionie. Dla przykładu nie wykorzystujemy teraz tych 20% służby zdrowia. 

W każdym razie marnie wygląda te 20% państwowej służby zdrowia przy aż 25% prywatnych. Zupełnie inny poziom zaangażowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię wrzucać linków z Onetu ale tym razem muszę bo są tu już "myśli zebrane" pani Mai Staśko https://www.onet.pl/sport/onetsport/maja-stasko-zaatakowala-roberta-lewandowskiego-burza-na-twitterze-o-co-poszlo/p8kh6px,d87b6cc4

I w dupie tam mam większość jej wpisów na ten temat ale ten ostatni, że żaden człowiek nie wypracowuje miesięcznie kilku milionów, pokazuje jaki mamy obecnie poziom umysłowego spi****lenia. Ludzie gadają o rzeczach na których w ogóle się nie znają, gadają totalne bzdury i jeszcze dostają 1,6 tys polubień (bo chyba to oznacza serduszko) To oznacza, że jest przynajmniej 1600 tak samo umysłowo spierdolonych osób. Robi się groźnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sebastian napisał:

Nie lubię wrzucać linków z Onetu ale tym razem muszę bo są tu już "myśli zebrane" pani Mai Staśko https://www.onet.pl/sport/onetsport/maja-stasko-zaatakowala-roberta-lewandowskiego-burza-na-twitterze-o-co-poszlo/p8kh6px,d87b6cc4

I w dupie tam mam większość jej wpisów na ten temat ale ten ostatni, że żaden człowiek nie wypracowuje miesięcznie kilku milionów, pokazuje jaki mamy obecnie poziom umysłowego spi****lenia. Ludzie gadają o rzeczach na których w ogóle się nie znają, gadają totalne bzdury i jeszcze dostają 1,6 tys polubień (bo chyba to oznacza serduszko) To oznacza, że jest przynajmniej 1600 tak samo umysłowo spierdolonych osób. Robi się groźnie. 

tak jak to wielokrotnie pisałem, dopóki takie osoby mają głos w mainstreamie( a onet to mainstream) i w ogóle się dyskutuje o takich debilnych tezach jak ta tej feminazi zamiast ją wyśmiać to nie ma znaczenia czy rządzi pis czy razem. przydałoby się mieć dobre służby które by infiltrowały środowiska tych debili i je ośmieszały.

no i na wszelki wypadek powtórze jeszcze raz:

Nato, ONZ, Atlantic Council - OUT

NS2, niezależność UE w stosunku do Globalistycznego Imperium Amerykańskiego - IN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi którzy kompletnie nie znają się na tym, o czym piszą.

Rynek dezinformacji w tym kraju oscyluje średnio na poziomie 100 mln $

Lajki (serduszka, polubienia) pozwalają pozycjonować wpis. Mody z wupe, onetu itd, muszą na czymś dorabiać (chude udka, trojany).

Efektem jest 1600 (to taka graniczna liczba) lajków na dzień dobry (w 2,3 min, do momentu osiągnięcia pozycji za którą zapłacono).

Nikt nie lajkuje tego samego, pod innymi nickami, dzień w dzień, przez miesiące.

Tak więc co najwyżej, to jest 1600 sperdo.....ch ideologicznie botów, lakujących na dzień dobry, płatną propagandę.

To nie jest poziom "umysłowego s....a" , tylko dezinformacja i troling, za który płacą np. partie polityczne.

 

Po co to tłumaczę? Temat do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominali o tym wczoraj na Konferencji, czy coś przegapiłem?

Cytat

 

Nowe rozporządzenie wprowadza też istotną zmianę. Dotychczas zakazane było organizowanie zgromadzeń, które nie były wcześniej zgłoszone i nie wydano na nie zgody. Teraz zakazuje zarówno organizowania, jak i udziału w takich zgromadzeniach.

Do zgromadzeń, o których mowa w rozporządzeniu, zaliczają się imprezy, spotkania i zebrania. Należą do nich także spontaniczne protesty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.