Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, RappaR napisał:

Odpal Tindera albo wyjdź do sklepu. Większość tych alternatywek już tyra w Żabce.

A jeśli myślisz, że elity LA czy NY skończą jako blue collars to znak, że nie myślisz. 

Nope. Pisałem o Polsce. Zachód jest już stracony. We Wrocławiu tego nie widzę choc faktycznie w żabce rzadko bywam. 

43 minuty temu, RappaR napisał:

Odpal Tindera albo wyjdź do sklepu. Większość tych alternatywek już tyra w Żabce.

A jeśli myślisz, że elity LA czy NY skończą jako blue collars to znak, że nie myślisz. 

Nope. Pisałem o Polsce. Zachód jest już stracony. We Wrocławiu tego nie widzę choc faktycznie w żabce rzadko bywam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, rw30 napisał:

na ten moment nie, ale chętnie Ci znowu  doradzę jak zobaczę że masz problemy, także dawaj znaka jakby co

dobrze, ze są jeszcze na forum ludzie, na których można liczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, josephnba napisał:

Jeżeli faktycznie Komendant nie wydał decyzji o wstrzymaniu użytkowania obiektu a powinien to teraz niech się tłumaczy. Może bał się obrazić czyjeś uczucia religijne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sensacyjne i wstrząsające "Taśmy Amber Gold" ujawniły syna Tuska, dowiadującego się od ojca o "lipie". Warto docenić pana reżysera : aby dowiedzieć się czegoś, o czym wiedzą wszyscy zainteresowani polityką, potrzebował zaledwie 8 lat wysilonych zabiegów.

Pozostałe ujawnienia przypominają kocią muzykę : ktoś, gdzieś, z kimś, podobno, słyszałem, nie mogę za wiele powiedzieć, wiewiórki donoszą, czyli stek bezwartościowych knotów.

Ciekawsza była rozmowa po filmie, z udziałem etatowych lokajów PIS oraz jednej posłanki tej partii, od komisji śledczej dotyczącej w.op sprawy.

Oto pani posłanka Wasserman grzecznie punktuje nędznej jakości materiał pokazany przez pana reżysera : "Wy, publicyści, dziennikarze, możecie spekulować, interpretować, prowokować, ale my - pracownicy wymiaru sprawiedliwości - musimy opierać się na twardych dowodach, bez nich niczego nie osiągniemy".

Miny zrzedły całej bandzie oraz widowni, więc prowadząc natychmiast pospieszył z dobrą radę ku pokrzepieniu serc : "Dlatego potrzebujemy głębokiej reformy sądownictwa !".

Wtedy nikt nie będzie zaprzątał sobie głowy jakimiś głupimi "dowodami".

Drugi obrazek : z "Wiadomości".

Namiętnie oskarżając wszystkich poza sobą samymi, a więc siebie samych wybielając na albinosów, funkcjonariusze kilka razy powtarzają okrzyk zabójcy śp. Pawła Adamowicza : "Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego zginął Adamowicz !".

Według TVP : takim trybem sam zabójca podał przyczyny swojego działania i tym samym dowiódł, iż sugestie jakoby motywował się materiałami z mediów publicznych, są jawnym oszczerstwem.

W następnym zdaniu, "Wiadomości" podają informację o wydaniu dwóch opinii biegłych psychiatrów nt. mordercy, wedle których : w trakcie popełniania zbrodni był "niepoczytalny", względnie "miał ograniczoną świadomość swojego czynu".

Jeszcze komizm czy już groteska ?

Trzeci slajd.

"Wiadomości" cytują ostrą w tonacji wypowiedź posła Koalicji Obywatelskiej, atakującego słusznie "reżimowe media".

W odpowiedzi wypowiada się biznesmen, podający się za dziennikarza, Karnowski, i w te słowa uderza : "Nie wolno mediów publicznych w taki sposób traktować...".

Czyżby polubił rolę reżimowego kajtka czy może uznał zaprzeczanie takim określeniom za stratę czasu i powód do tym większego rozbawienia widowni ?

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.01.2021 o 11:18, fluber napisał:

Poczucie wyższości ze strony elit po raz kolejny nadgoni PIS-owi gasnące sondaże, bo nic tak jak wywyższanie się i pogarda dla plebsu nie działa na osoby, które głosują na PIS

Oj nie doceniasz swojego obozu politycznego .A to sie okaże ,że dzieci Emilewicz jeździły sobie na nartach a jak się zrobiła afera to szybko zadzwoniła do koleżanki , która je dopisała na koniec listy jako sportowców bo jak wiadomo E jest na końcu alfabtu. Tylko ,że się okazało ,że wniosek o wydanie licencji wpłynął 7 stycznia czyli dzięń po zakończeniu obozu narciarskiego

Jeśli pycha elit ma działać niekorzystnie na elektorat PiS to sami sobie szkodzą 

Z innej beczki 

Otóż w pracy mam dwie osoby - jedna to żona właściciela DPS a druga ma siostrę pracującą w innym DPS ale obraz jest ten sam. Personel medyczny pracujący tam mimo zgłoszenia chęci szczepień nawet jeszcze nie zna terminu kiedy będą szczepieni. W obu też Domach Urząd Wojewódzki jako organ nadzorczy zadzwonił i powiedział ,ze musza w ciągu tego samego dnia do 14 podać listę osób które wyrażają chęć szczepienia. Niby nie problem ale wiele osób 80+ jest w stanie wegetatywnym i trzeba w ciągu 3-4 godzin obdzownić opiekunów, rodzinę by uzyskać ich zgodę. Oczywiście brak jest informacji na temat szczepień. Czy ktoś do nich podjedzie . Czy odwrotnie to oni mają brać te chore osoby i wieźć do palcówki na wyznaczony dzień. Oczywiście może być tak ,że Wojewoda Wielkopolski jest tak niekompetentny i nie ogarnął tematu szczepiń DPS ( ba na pytanie a co się stanie jak nie dostarczymy listy albo ktoś się będzie chciał dopisać później bo zmieni zdanie odpowiedź brzmiała nie wiemy po prostu mamy otrzymać listy) . Ale na razie wygląda to kiepsko i możemy mieć bardzo niewydajne szczepeinie osób 80 i 70+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Solidarna Polska i pan Ziobro chcą zaprowadzać wolność słowa w internecie, za pomocą specjalnej Rady, złożonej z pięciu polityków wybranych spośród uczestników Sejmu.

Będą cenzurować cenzorów na portalach społecznościowych. Jedyną zatem wolnością będą się cieszyć tylko państwowi klawisze z nadania PIS.

Program Telewizji Polskiej Kurskiego wzorem dla wszystkich internetów !

Rada Warszawy nie chce powołać ulicy im. Lecha Kaczyńskiego.

Trudno się dziwić : w ciągu tygodnia od ogłoszenia decyzji i wywieszenia tabliczek ze stosowną informacją, PIS wraz z Ludem Smoleńskim postawiłby tam pierwsze znicze, następnie liczne krzyże, po nich miasteczko namiotowe, kościół, a wreszcie ogłosił nieszczęsną ulicę wraz z przyległościami za enklawę wyłączoną spod jurysdykcji ratusza i chronioną przez specjalnie desygnowane jednostki Wojsk Obrony Terytorialnej, policję, jak również Straż Narodową uzbrojoną w profesjonalne maczugi i szybkostrzelne proce.

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z ciekawości tylko spytam bez wdawania się w dyskusję.

On tak zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Eld napisał:

On tak zawsze?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Eld napisał:

On tak zawsze?

Dzięki niemu nie muszę oglądać Faktów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Eld napisał:

On tak zawsze?

Ostatnio mu się trochę pogłębiło 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Eld napisał:

On tak zawsze?

Widziałem początek posta Vaskiego i przejechałem dalej i przez chwile się zastanowiłem czy chodzi o Zbyszka Arenasa czy o Vaskiego...

1 godzinę temu, jack napisał:

I nie kupować wyborczej za 7 zika...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I szybciej się strony w tym topicku "czyta" bo połowę się przewija

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli generalnie widzę, że opiniotwórczy z niego człowiek i lubiany w Waszym gronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czytam z ciekawością. To lepsze niż niektóre wypociny kolegów wyżej oczywiście z moimi włącznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^

dokładnie. Vasquez ma unikatowy styl, a że poglądowo jest skrzywiony w jedną stronę, to niech pierwszy rzuci kamieniem ten,  kto taki nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, lorak napisał:

^

dokładnie. Vasquez ma unikatowy styl, a że poglądowo jest skrzywiony w jedną stronę, to niech pierwszy rzuci kamieniem ten,  kto taki nie jest.

Kłopot w tym że nikt taki nie jest. 

Mamy swoje większe bądź mniejsze odchyły, ale V jest zwykłym rakiem 

Nie ważne co powiedzą lub zrobią w KO, dla niego to prawda objawiona 

Jest nudny, powtarzalny, 

Te początkowo mnie bawił jego styl, myślałem że ta ironia zaprawiona odrobiną poetyckich wywodów to oznaka dużego dystansu do siebie i innych 

Ale niestety 

Nie będę rapparem i nie nazwę go debilem, mało inteligentnym przedstawicielem najniższej klasy społecznej czy patolem 

Ale V powinien odejść 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lorak napisał:

^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, lorak napisał:

^

Ja. 

Ale kamieniami w niego rzucał nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szał pragnienia się zaszczepienia ogarnął naród, w związku z czym wychynął z krzaków łopianu znękany premier Morawiecki i zdumiony nagłym zwrotem akcji jął zachęcać, zapraszać, dopingować, reklamować, ale nie dla wzmożenia lawinowo rosnącego zainteresowania,  lecz celem obłudnego nadania sobie pozoru elementu sprawczego i poprawienia notowań na politycznej giełdzie, przemianowania kompletnej klęski w błyskotliwe zwycięstwo.

W końcu nikt kto ma Boga w sercu nie przypisze zasługi skompromitowanym aktorom, politykom i biznesmenom, biorącym szczepionki "spod lady" i tym samym, w oczach społeczeństwa, wyposażającym je w atrakcyjność rarytasu, niemal zrównując seksapilem ze sprawiedliwie nakręconym pętem kiełbasy zwyczajnej w czasach Polski Ludowej.

Pani Janda dostała już Złotą Palmę w Cannes, teraz zasłużyła co najmniej na Medal za Ofiarność i Odwagę.

A kiedy tak patrzę na krokodyle łzy, wylewane przez PIS nad tragicznym losem nieszczęsnego, amerykańskiego Donalda T., gwałtem zbiorowym odartego przez lewaków z podstawowych i najwyższych standardów godności przypisanych prawicowo pojmowanej istocie ludzkiej, czyli pozbawionego konta na Twitterze, dostrzegam równolegle błysk zazdrości nieposkromionej, ledwie tylko skrywanej w ich żółtych ślepiach gadzich : z jakąż rozkoszą dziecka wyrywającego muchom skrzydełka, w rytmie falującego ogona kota sadystycznie bawiącego się myszą oraz całym inkwizytorskim okrucieństwem świętego de Torquemady pod rękę z budzącą technologiczną grozę formą poczynań biskupa Delgado - PIS urządziłby taką krwawą łaźnię własnemu Donaldowi T., posługującemu się polskim paszportem agentowi niemieckiemu, aktualnie zbiegłemu do Brukseli.

wg DoRzeczy PIS ma 39 %,  wg CBOS - 35 % i dystansuje opozycję w bezpiecznych rejestrach.

Trzeba więc jeszcze dodatkowo nasilić atak na Jandę et consortes, aby zamazać ich zasługę w umożliwieniu rządowym gadzinówkom powrót na ścieżkę fałszowania rzeczywistości słono opłacanymi sondażami na podstawie wygodnych vel wiarygodnych argumentów.

20 godzin temu, jack napisał:

18 godzin temu, polskignom napisał:

I kupować wyborczej za 7 zika...

niestety, nie mogę pochwalić się podobnymi korzyściami z własnej kreciej roboty, jak Szanowni - przez moje główne źródło dezinformacji, czyli programy informacyjne TVP, przebrnąć bez strat własnych udaje mi się tylko dzięki kilku solidnym drinkom, na które wydaję istny majątek

w razie czego, polecam mój faworytny Ranigast z potrójnym lodem

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi