Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Koelner napisał:

1. Składnia języka polskiego u Ciebie Lolku ? Ech . Zajebałeś faceplama to teraz już wycieczki , będą memki nuda . 2. Takie jest uzasadnienie  sądu Piotra Emicha - jeśli uważasz , że to spisek to rozumiem dlaczego kłamiesz. I zastanów się naprawdę czy wykonywanie jakichkolwiek czynności przy 1.4 promila w miejscu publicznym do funkcjonariuszy Policji jest uzasadnione.  3. Przejdź się do Pani od języka polskiego z czytania ze zrozumieniem. Nadal się nie rozwijasz w tym punkcie .

1. dej gifa bo nie rozumiem 🤷‍♂️

2. ok - czyli jak będzie 'zeznanie świadka' (optymalnie policjanta co stał obok) że Nowacka krzyknęła w stronę policji 'wypierdalać' (częste hasło na tych prostestach) to będzie uzasadnienie żeby to ją ukarać? :) Ja nie wiem czy wykonywanie takich czynności jest uzasadnione (ja mam poważne wątpliwości co do zasadności istnienia czegoś takiego jak immunitet) - ja tylko zwracam uwagę na to jak złagodniała nam policja za PiSu (kiedyś interwencje zaczynały się od psikania gazem, dziś się na tym kończą).

3. aha - spróbuj z gifem pls

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, julekstep napisał:

1. dej gifa bo nie rozumiem 🤷‍♂️

2. ok - czyli jak będzie 'zeznanie świadka' (optymalnie policjanta co stał obok) że Nowacka krzyknęła w stronę policji 'wypierdalać' (częste hasło na tych prostestach) to będzie uzasadnienie żeby to ją ukarać? :) Ja nie wiem czy wykonywanie takich czynności jest uzasadnione (ja mam poważne wątpliwości co do zasadności istnienia czegoś takiego jak immunitet) - ja tylko zwracam uwagę na to jak złagodniała nam policja za PiSu (kiedyś interwencje zaczynały się od psikania gazem, dziś się na tym kończą).

3. aha - spróbuj z gifem pls

1. Ty jesteś gifem. 2. Sąd jest od wydawania wyroków a nie policjant lub świadek . Wow, wysuwać tezę , że policja złagodniała na podstawie tych dwóch przykładów to niezła beka ale to nic zaskakującego patrząc na Twoją działalność na forum 3. @julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Koelner napisał:

1. Ty jesteś gifem. 2. Sąd jest od wydawania wyroków a nie policjant lub świadek . Wow, wysuwać tezę , że policja złagodniała na podstawie tych dwóch przykładów to niezła beka ale to nic zaskakującego patrząc na Twoją działalność na forum 3. @julekstep

1. Nie zazdrość.

2. Przecież już tu na forum kilka razy o tym pisałem. To jest przykład na potwierdzenie tezy a nie przyczyna powstania tezy,

3. Patrz 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, julekstep napisał:

1. Nie zazdrość.

2. Przecież już tu na forum kilka razy o tym pisałem. To jest przykład na potwierdzenie tezy a nie przyczyna powstania tezy,

3. Patrz 1

aha 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, fluber napisał:

Za tego typu działania odpowiada pracownik. Jaki jest związek przyczynowo-skutkowy między tym że policjant w reakcji na wyciągnięcie mu przed nosem legitymacji użył gazu a wyrzuceniem z pracy jego szefa??? 

Nie wiedziałem że wszczął postępowanie wyjaśniające. Myślałem że nic się w tej sprawie nie działo ze strony policji. 

Godzinę temu, julekstep napisał:

no to Cieszę się że do pewnego stopnia się zgadzamy

choć jak dla mnie w ani jednej ani drugiej sytuacji nie powinni polecieć, ot jakaś dyscyplinarna akcja + przeprosiny poszkodowanego - większe ofc w przypadku Wiplerowym - generalnie za takie wywalanie za takie błahostki jest imho mało sensowne (raz że niedługo by się skończyły zasoby ludzkie w Policji, dwa Policjant nie może się wahać przy używaniu - nieszkodliwych przecież - środków przymusu bezpośredniego, gaz to nie pistolet lol)

Już któryś raz Policja pomimo wiedzy, że to posłowie interweniuje z użycie siły a teraz i gazu. Tak nie powinno być. Inna rzecz, że zachowanie posłów też często jest źle ale od tego są organy sejmowe które się tym powinny zająć. To że u nas teraz czy kiedyś coś zrobiono / robi się źle nie znaczy że mamy to tolerować. Błędy zawsze należy piętnować niezależnie od tego jaką strona je popelnia

Za tego typu działania odpowiada pracownik. Jaki jest związek przyczynowo-skutkowy między tym że policjant w reakcji na wyciągnięcie mu przed nosem legitymacji użył gazu a wyrzuceniem z pracy jego szefa??? 

Nie wiedziałem że wszczął postępowanie wyjaśniające. Myślałem że nic się w tej sprawie nie działo ze strony policji. 

Godzinę temu, julekstep napisał:

no to Cieszę się że do pewnego stopnia się zgadzamy

choć jak dla mnie w ani jednej ani drugiej sytuacji nie powinni polecieć, ot jakaś dyscyplinarna akcja + przeprosiny poszkodowanego - większe ofc w przypadku Wiplerowym - generalnie za takie wywalanie za takie błahostki jest imho mało sensowne (raz że niedługo by się skończyły zasoby ludzkie w Policji, dwa Policjant nie może się wahać przy używaniu - nieszkodliwych przecież - środków przymusu bezpośredniego, gaz to nie pistolet lol)

Już któryś raz Policja pomimo wiedzy, że to posłowie interweniuje z użycie siły a teraz i gazu. Tak nie powinno być. Inna rzecz, że zachowanie posłów też często jest źle ale od tego są organy sejmowe które się tym powinny zająć. To że u nas teraz czy kiedyś coś zrobiono / robi się źle nie znaczy że mamy to tolerować. Błędy zawsze należy piętnować niezależnie od tego jaką strona je popelnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, blackmagic napisał:

Już któryś raz Policja pomimo wiedzy, że to posłowie  

Myślę że to błędne zalozenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, blackmagic napisał:

pomimo wiedzy, że to posłowie interweniuje z użycie siły a teraz i gazu

Ja tam mam nadzieje ze jak policja będzie pałować/gazować to i posła i mnie po równo, a nie że on pokaże legitymację i ma luz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, darkonza napisał:

Ja tam mam nadzieje ze jak policja będzie pałować/gazować to i posła i mnie po równo, a nie że on pokaże legitymację i ma luz.

No to głosuj za kims kto zmieni kodeks karny.

43 minuty temu, fluber napisał:

Myślę że to błędne zalozenie

Raz można było mówić że to przypadek ale teraz już wiadomo że tam jest pełno posłów i choćby z tego powodu powinni uważać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, blackmagic napisał:

Raz można było mówić że to przypadek ale teraz już wiadomo że tam jest pełno posłów i choćby z tego powodu powinni uważać 

Niby dlaczego? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, fluber napisał:

Niby dlaczego? :)

Niby dlaczego uważać czy niby dlaczego raz to mógł być przypadek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, blackmagic napisał:

Niby dlaczego uważać czy niby dlaczego raz to mógł być przypadek

Niby dlaczego w razie zagrozenia że strony napierajacego tłumu mają inaczej reagować w zależności od prawdopodobieństwa bycia w tym tłumie posła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, fluber napisał:

Miło by było gdyby potrafili też powiedzieć przepraszam. Tak bardziej po ludzku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miękkie faje. Ale z drugiej strony to w dzisiejszych czasach agresywnych mediów przyznanie się do winy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby dlaczego w razie zagrozenia że strony napierajacego tłumu mają inaczej reagować w zależności od prawdopodobieństwa bycia w tym tłumie posła. 

No było ryzyko żeby go zafleszowali na smierc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie są obawy ze poszłoby to wtedy i tak dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Premier Pedro Sanchez (Hiszpania ofkors) ogłosił, ze pomoc z UE w kwocie 72 mln eur trafi do czterech priorytetowych obszarów, wśród których jest feminizm. Ha ha ha ha. 🤑

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, polskignom napisał:

Premier Pedro Sanchez (Hiszpania ofkors) ogłosił, ze pomoc z UE w kwocie 72 mln eur trafi do czterech priorytetowych obszarów, wśród których jest feminizm. Ha ha ha ha. 🤑

I weź tu negocjuj. To tak jakbyś próbował dogadać się z małpą.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, polskignom napisał:

Ich kasa ich decyzja 

Dać na feminizm czy na TVP to dla mnie żadna różnica 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Sebastian napisał:

I weź tu negocjuj. To tak jakby miękka faja próbował dogadać się z małpą.. 

Poprawiłem, żeby się zgadzało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi