Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, lorak napisał:

^

dokładnie. Vasquez ma unikatowy styl, a że poglądowo jest skrzywiony w jedną stronę, to niech pierwszy rzuci kamieniem ten,  kto taki nie jest.

Kłopot w tym że nikt taki nie jest. 

Mamy swoje większe bądź mniejsze odchyły, ale V jest zwykłym rakiem 

Nie ważne co powiedzą lub zrobią w KO, dla niego to prawda objawiona 

Jest nudny, powtarzalny, 

Te początkowo mnie bawił jego styl, myślałem że ta ironia zaprawiona odrobiną poetyckich wywodów to oznaka dużego dystansu do siebie i innych 

Ale niestety 

Nie będę rapparem i nie nazwę go debilem, mało inteligentnym przedstawicielem najniższej klasy społecznej czy patolem 

Ale V powinien odejść 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, czym zasłużyła ŚP. Mama naszego ukochanego Kaisera Jarka na to, żeby poświęcać jej czas antenowy? Oczywiście oprócz tego, że od tak znienawidzonych komuchów dostała za darmo mieszkanie w świetnej lokalizacji :)

Mieszkanie, dzięki któremu do końca istnienia kapitalizmu rodzina Pana Jarosława nie musiałaby pracować :)

Mam nadzieję, że jutro nie będę leżał w gaciach na śniegu ale co tam, zaryzykuję

IMG_20210116_201959.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kołczu33 napisał:

Takie pytanie, czym zasłużyła ŚP. Mama naszego ukochanego Kaisera Jarka na to, żeby poświęcać jej czas antenowy? Oczywiście oprócz tego, że od tak znienawidzonych komuchów dostała za darmo mieszkanie w świetnej lokalizacji :)

Mieszkanie, dzięki któremu do końca istnienia kapitalizmu rodzina Pana Jarosława nie musiałaby pracować :)

Mam nadzieję, że jutro nie będę leżał w gaciach na śniegu ale co tam, zaryzykuję

IMG_20210116_201959.jpg

A miała dzbanek ? W Korei Płn dzbanek ojca Kim Ir Sena czyli Kim Hyong Jika jest otoczony kultem , brakuje dla tej sekty jakiegoś przedmioty bo krzyż z krakowskiego przedmieścia chyba zniknął .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kołczu33 napisał:

Takie pytanie, czym zasłużyła ŚP. Mama naszego ukochanego Kaisera Jarka na to, żeby poświęcać jej czas antenowy? Oczywiście oprócz tego, że od tak znienawidzonych komuchów dostała za darmo mieszkanie w świetnej lokalizacji :)

Niczym, po prostu jarosław wygłaszał tam kazanie i dlatego się przelaczyli;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

Oho, Vasquez 2 

Serio nie przeszkadza wam coś takiego w publicznej TV? Już odrzucając politykę, to, to że w publicznej TV transmitowana jest msza za zwykłego obywatela, i to robienie polityki na mszy za własną Matkę jest słabe. I pytania, czy to jest informacja warta własnej ramówki w głównych wiadomościach. 

Edytowane przez Kołczu33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kołczu33 napisał:

Zwykły kult jednostki, ale na bombelki dały

O bez kitu, nic mnie tak nie wkurwia jak rząd(nie tylko w Polsce) daje transfery socjalne czy też zniżki podatkowe dla rodzin z dziećmi, a kompletnie olewa singli takich jak ty czy ja, z duzych miast który nie mają czasu na rodzine i związki bo są into kariera, a w wolnym czasie wolimy podróżować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, the_secret napisał:

O bez kitu, nic mnie tak nie wkurwia jak rząd(nie tylko w Polsce) daje transfery socjalne czy też zniżki podatkowe dla rodzin z dziećmi, a kompletnie olewa singli takich jak ty czy ja, z duzych miast który nie mają czasu na rodzine i związki bo są into kariera, a w wolnym czasie wolimy podróżować

Nie przeszkadza mi polityka socjalna jeśli jest dobrze robiona. Kupowanie głosów najuboższych i najmniej wykształconych poprzez populistyczne rozdawnictwo rządu, kiedy służba zdrowia, edukacja i sytuacja mieszkaniowa młodych Polaków leży, to jest to co mnie najbardziej boli jeśli mówimy o gałęzi ekonomicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polskignom Nie, nie wiem jak to wywnioskowaleś. Zamiast tych 6000 wolałbym jakieś wykładziny gumowe w autobusach bo wkurza mnie to błoto, albo odśnieżone chodniki :) Ja 6000 od państwa nie potrzebuje na mieszkanie i wakacje raz do roku mam, ale są tacy, ludzie, którzy pracują u Janusza i nadal mieszkają z rodzicami, nawet po ślubie. 

 

Edytowane przez Kołczu33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kołczu33 napisał:

Serio nie przeszkadza wam coś takiego w publicznej TV? Już odrzucając politykę, to, to że w publicznej TV transmitowana jest msza za zwykłego obywatela, i to robienie polityki na mszy za własną Matkę jest słabe. I pytania, czy to jest informacja warta własnej ramówki w głównych wiadomościach. 

Nie przeszkadza w ogóle - ostatni raz TV oglądałem kilkanaście lat temu chyba.

Czy mi się podoba? Nie.

Czy zasługuje na porównanie do Korei? No k**** nie

2 godziny temu, Kołczu33 napisał:

Nie przeszkadza mi polityka socjalna jeśli jest dobrze robiona. Kupowanie głosów najuboższych i najmniej wykształconych poprzez populistyczne rozdawnictwo rządu, kiedy służba zdrowia, edukacja i sytuacja mieszkaniowa młodych Polaków leży, to jest to co mnie najbardziej boli jeśli mówimy o gałęzi ekonomicznej.

Skoro leży to jest na poziomie. A to dobrze dobrze :)

ogólnie drugi Vasquez, tylko mniej pustosłowia, więcej gołej treści z sokuzburaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kołczu33 napisał:

@polskignom Nie, nie wiem jak to wywnioskowaleś. Zamiast tych 6000 wolałbym jakieś wykładziny gumowe w autobusach bo wkurza mnie to błoto, albo odśnieżone chodniki :) Ja 6000 od państwa nie potrzebuje na mieszkanie i wakacje raz do roku mam, ale są tacy, ludzie, którzy pracują u Janusza i nadal mieszkają z rodzicami, nawet po ślubie. 

 

Mialem (nie)przyjemność w zeszłym tygodniu jechać autobusem komunikacji miejskiej we Wrocławiu ( wyjątkowo bo normalnie jezdze samochodem, ale uznalem że może raz zadbam o środowisko) . Zaplacilem 4,60 żeby być świadkiem tego jak menel zesikal się pod siebie na jednym z siedzeń.

Zmierzam do tego że nie rozumiem jak można postawić gumową wykladzine w autobusie nad dofinansowanie do dzieci... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.