Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jack napisał:

Jak Bieńkowska mówiła, że za 6 tys. będzie pracował tylko idiota lub złodziej to się oburzali a teraz sami chcą zarabiać na tym samym stanowisku 17  tys. 

Polityków powinno być mniej, natomiast powinni zarabiać ZNACZNIE więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, julekstep napisał:

Ahh ta mentalność postępowych liberałów - NIE JESTEŚ W STU PROCENTACH Z NAMI WIĘC JESTEŚ PRZECIW NAM xDDD

 

Po co wspominać prominentnych pracowników TVN którzy przeszli do Polsatu jak Rymanowski, czy Janowicz (super świeża sprawa) - zatrudniliście kogoś kto miał związek z TVPiS, więc jesteście wrogami ludu! xDDD

Jeśli Ty utożsamiasz Vasqueza z postępowym liberałem to ......( tu brakuje mi dobrej puenty bo tak bardzo jest to poza moim tokiem rozumowania)

Vasquez to zwykły prowokator ,który myśli ,że się świetnie bawi . Coś Julek jakbyś patrzył w lustrzane odbicie kiedy z nim konwersujesz. Nawet czasem sprawdzam IP czy się Wam nie pokrywają

A co do metirum to z Polsatem jest ciekawa historia. Bo Solorz do swego banku wstawił tego prawnika o którego poszła afera korupcyjna na linii KNF -Czarnecki i od tego czasu Polsat zaczął mocniej sympatyzować z rządem czego apogeum było w kampanii prezydenckiej . Teraz jak Pisowi słupki poparcia lecą w dół to Solorz znowu zhardział i stał się bardziej neutralny. Jedyny plus Polsatu od zawsze to taki ,że nie bawią się w szukanie afer na siłe. Jak ktoś kogoś pobije to nie robią z tego zamachu stanu 

Polsat znowu da się oglądać jak te 2-3 lata temu . Ale ogólnie to uwierz mi Vasquez to zwykły dziwak . Co najwyżej antykościelny ale z liberałami to on nie ma nic wspólnego. A już z postępowymi tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ely3 napisał:

Jeśli Ty utożsamiasz Vasqueza z postępowym liberałem to ......( tu brakuje mi dobrej puenty bo tak bardzo jest to poza moim tokiem rozumowania)

Vasquez to zwykły prowokator ,który myśli ,że się świetnie bawi . Coś Julek jakbyś patrzył w lustrzane odbicie kiedy z nim konwersujesz. Nawet czasem sprawdzam IP czy się Wam nie pokrywają

A co do metirum to z Polsatem jest ciekawa historia. Bo Solorz do swego banku wstawił tego prawnika o którego poszła afera korupcyjna na linii KNF -Czarnecki i od tego czasu Polsat zaczął mocniej sympatyzować z rządem czego apogeum było w kampanii prezydenckiej . Teraz jak Pisowi słupki poparcia lecą w dół to Solorz znowu zhardział i stał się bardziej neutralny. Jedyny plus Polsatu od zawsze to taki ,że nie bawią się w szukanie afer na siłe. Jak ktoś kogoś pobije to nie robią z tego zamachu stanu 

Polsat znowu da się oglądać jak te 2-3 lata temu . Ale ogólnie to uwierz mi Vasquez to zwykły dziwak . Co najwyżej antykościelny ale z liberałami to on nie ma nic wspólnego. A już z postępowymi tym bardziej

Doceniam te szpileczki drogi delt....ely3! 😘

(ale ja tam do vasquiego czuję swego rodzaju sympatię więc w sumie średnio zakuło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Ale sugerujesz ,że mamy Ciebie spalić za Twoje prowokacje?

 

Co do Quevasa to myślę, że się bardzo mylisz. Jego prowokacją są wyrazem jakiejś życiowej frustracji, żalu do otaczającego świata. Ja tam między wierszami widzę dużo goryczy. Julek na pewno nie jest jego lustrzanym odbiciem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, quevas napisał:

85 % Polaków nienawidzi PIS

7,5 % nienawidzi, ale bardziej kocha socjal i nie widzi jak drugą ręką PIS drenuje im kieszeń, iloma to już ?, 50 nowymi opłatami, daninami i podatkami

7,5 % popiera : oni sami z rodzinami, ich nominaci z rodzinami, sieroty po Samoobronie i LPR, fiksaci smoleńscy oraz moherowa dewocja

 

EnNJ0ccW8AMGuGL.jpg

 

Brakuje mi % z przekory i w kontrze do antyPiS oraz „postępowych liberałów” czy lemingów ( czy jak tam zwą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

A ludzie na forum z tego https://businessinsider.com.pl/motoryzacja/niemcy-milardy-euro-na-wsparcie-elektromobilnosci-w-motoryzacji/n1p7e5s

Chociaż kurde wątpię niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.