Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fluber napisał:

Minister zdrowia stwierdził, że szpitale "ukrywają łóżka", więc do każdej placówki zostanie skierowany żołnierz

To żart czy naprawdę?

Ps A o co chodzi z tym pomaganiem staruszkom bo gdzieś mi się obiło o uszy ,że Morawiecki poszedł tylko jak idzie po schodach to siatek nie ma. JAk wchodzi do domu to nie ma a potem pod drzwiami są. Co jak co ale myślałem ,że propagadnę to mają dopracowaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

To żart czy naprawdę?

Ps A o co chodzi z tym pomaganiem staruszkom bo gdzieś mi się obiło o uszy ,że Morawiecki poszedł tylko jak idzie po schodach to siatek nie ma. JAk wchodzi do domu to nie ma a potem pod drzwiami są. Co jak co ale myślałem ,że propagadnę to mają dopracowaną

Masz kilka/naście postów wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jan.kowalski napisał:

Hasło ,,Margot" na angielskiej wikipedii to czyste złoto:

Margot lives with Łania Madej and is in a polyamorous relationship with her and a trans man Lu. While detained, Margot went on a hunger strike and requested a New Testament, later stating that Christianity is too serious a matter to be left in Polish Catholics' hands. Margot also stated that she is a Christian.

I słusznie 

Ten chłopak to jakiś idiota

Słuchałem wywiadu i naprawdę nie kumam jak można pobierać bandytyzm, agresję i jeszcze twierdzić że jego przestępstwo jest lepsze niż "ich"

Bój ból jest większy niż twój

To samo ten Jasiu z linku Julka k**** mać, namawiać ludzi do ćpania i twierdzić że to jest lepsze niż alkohol, zioło rozumiem, sam używałem. Ale heroina?

 

2 godziny temu, jack napisał:

Przecież to jest takie prawdziwe. Premier idzie z niczym po schodach a potem daje babci prezenty. Tyle, że te prezenty nie są od niego a od nas. Rola premiera ogranicza się do lansu.  

Jak chce pomagać, dajcie mu namiar na mnie. 

Wyślę go do domu samotnej matki z moimi chłopakami malować albo do domu opieki ozonowac

Oczywiście nieodpłatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.