Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, airmax napisał:

czy ktoś może przyjechać bo nas atakują?

A co one złego zrobiły, że zostały fizycznie zaatakowane przez kilka osób i wyrzucone z kościoła? Znicze chciały położyć? Weszły do kościoła? Serio pytam, prawa nie złamały z tego co widać a została naruszona ich nietykalność fizyczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

A co one złego zrobiły, że zostały fizycznie zaatakowane przez kilka osób i wyrzucone z kościoła? Znicze chciały położyć? Weszły do kościoła? Serio pytam, prawa nie złamały z tego co widać a została naruszona ich nietykalność fizyczna. 

nieważne co zrobiły -> ważne że jest świetny content w internatach

to nie o to chodzi w tych protestach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

A co one złego zrobiły, że zostały fizycznie zaatakowane przez kilka osób i wyrzucone z kościoła? Znicze chciały położyć? Weszły do kościoła? Serio pytam, prawa nie złamały z tego co widać a została naruszona ich nietykalność fizyczna. 

Nie wiem, niestety filmik nie pokazuje zajścia od momentu kiedy wchodzą do kościoła. Natomiast to co jest zarejestrowane na filmiku można spokojnie podciągnąć chociażby pod obrazę uczuć religijnych 

Dodaj do tego, że w Polsce miały już miejsce akty dewastacji kościołów, także reakcja ludzi chyba zrozumiała. I co też warto zauważyć, kobiety zostały wyprowadzone siłą i nic poza tym, to one były agresorem w tym zajściu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, airmax napisał:

spokojnie podciągnąć chociażby pod obrazę uczuć religijnych

Rozwiń proszę, jestem ciekaw czym dokładnie - co widać na filmiku oczywiście. 

1 minutę temu, airmax napisał:

kobiety zostały wyprowadzone siłą i nic poza tym, to one były agresorem w tym zajściu

Na filmiku widać, że kobieta została zaatakowana przez grupę osób i siłą wyrzucona za drzwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ale nie ukrywajmy też, że bardzo duża liczba z grupy wiekowej powiedzmy 24y< wychodzi, bo z nudów wariuje w domach, a ma świetny pretekst do wyjścia i pobawienia się w grupie podczas pandemii.

No ja nie wiem - jak na razie popracie dla strajku wzrasta . Ostatnie sondaże pokazują ponad 60% poparcia a w grupie o której wspomniałeś jest sporo wyżej 

Myślę ,że nie doceniasz jak bardzo dzisiejsza młodzież jest niechętna tej decyzji Trybunału. A to ,że druga strona nie przebiera w środkach i wyzywa ich od swołoczy morderców tylko to wkurzenie podsyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Jak nie śledzi jak biega tam gdzie ten 1 procent każe przybiec? 

Przychodzi by pokazać swój sprzeciw przeciw decyzji TK ale jakoś nie biegnie demolować kościołów. Widziałeś gdzieś by fala protestujących wtargnęła do kościoł podczas marszu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Rozwiń proszę

To już pytanie do osób będących w kościele, tak jak napisałem nie zostało zarejestrowane całe zajście a tylko moment wyprowadzenia. 

Kościół nie jest miejscem do demonstracji. 

2 minuty temu, jack napisał:

została zaatakowana przez grupę osób i siłą wyrzucona za drzwi

W którym momencie została zaatakowana? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Przychodzi by pokazać swój sprzeciw przeciw decyzji TK ale jakoś nie biegnie demolować kościołów. Widziałeś gdzieś by fala protestujących wtargnęła do kościoł podczas marszu? 

 

Nie widzę najmniejszego związku między ośmieszającymi strajkujących postulatami przedstawionymi wczoraj, a demolowaniem kościołów. Przychodzą tam, gdzie Strajk Kobiet każe. Macie blokować główne ulice, to blokują, macie stać pod domem Jarka, stoicie, macie stać pod TVP, stoicie, macie stać na Nowogrodzkiej, stoicie. Nie słyszałem,, żeby Strajk Kobiet oficjalnie nawoływał do demolowania kościołów, więc nie widzę związku z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nie wiadomo, bo film nieprzypadkowo zaczyna się w momencie reakcji na to co robiły bez pokazania tego, co rzeczywiście robiły.

Nagrywających było wielu a widać niewiele. Wystarczyło by proboszcz zadzwonił po policję, której rolą jest dbanie o porządek i z dużą dozą prawdopodobieństwa skończyłoby się bez rękoczynów i szopki. Obywatelska interwencja nie była tu zupełnie potrzebna. Jeszcze brakowała by ta durna baba w obronie własnej wyciągnęła nóż i zaczęła nim dziadków chlastać. 

 

2 minuty temu, airmax napisał:

Jeżeli wyprowadzenie osób zakłócających modlitwę/awanturujących się nazywasz atakiem to ok

wątpię by modlitwy odbywały się w przedsionku a to tam rozegrała się "główna akcja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, january napisał:

Ale nie ukrywajmy też, że bardzo duża liczba z grupy wiekowej powiedzmy 24y< wychodzi, bo z nudów wariuje w domach, a ma świetny pretekst do wyjścia i pobawienia się w grupie podczas pandemii.

rozumiem, że możesz to podeprzeć jakimiś dowodami

Jeśli nie to ja twierdze że 100% obrońców kościoła, prolajfów i pisowców wychodzi z domu żeby zatruwać powietrze bo im sie nudzi na emeryturze rencie czy bezrobociu

I też nie mam na to dowodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.