Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qbajag napisał:

@DeltaCenter

@fluber nie masz pojęcia jakbym chciał by rząd wprowadził teraz stan wyjątkowy (którego jakoś nie mógł wprowadzić na wiosnę) i wyprowadził w piątek na nas wojsko na ulicę. Już tylko tego PiS-owi brakuje by całkowicie skopiować tak ukochany przez nich PRL i PZPR. 
Krótko tu jestem na forum, pojawiłem się głównie by "uczyć się" o koszykówce od osób, które o niej wiedzą więcej ode mnie, ale cieszę się, że po jakimś czasie trafiłem i na polityczne tematy, bo serio mam niezły ubaw jak czytam tutaj "prawackie" wypociny. :)

Watpue żeby to zrobili. Czekają nas ciężkie lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.10.2020 o 19:38, ignazz napisał:

i niedługo Kk sięgnie do sprzedaży swoich gruntów

Przecież to akurat sobie KK w Polsce regularnie robi. Sprzedaje grunt, przytula hajs, a potem zwraca się z wnioskiem o grunt za wartość 1% "bo nie mają" i go dostaje xD

Ciężko aż powiedzieć ile miliardów na przekrętach z komisją majątkową (bez protokołów... :D) zrobili. Ale dobry biznes.

2 minuty temu, fluber napisał:

Czekają nas ciężkie lata

Za 2-3 tygodnie będzie istna hekatomba po tych protestach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Qbajag napisał:

@DeltaCenter mnie też śmieszy gazeta wyborcza. Już od lat. Oderwali się totalnie od rzeczywistości. Ale Ty pisząc o "teatrzyku" jesteś dokładnie taki sam oderwany od rzeczywistości jak ta gazeta :)

@fluber

Nie oglądam tvn, TVP. Nie mam kablowki. Konto na fb skasowałem. Dziś sprawdziłem jedynie wpisy na tym forum, tweet Majewskiego oraz link do wyborczej podany przez vasqa. 

Więc po takim doborze źródeł (z wyjątkiem Majewskiego?) tak, jestem oderwany od rzeczywistości. 

Edytowane przez DeltaCenter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

łaaaaa - już jest u nas jak w ameryce! xDDd

a komentarze do tego zdarzenia pokazują jak bardzo narracja 'teraz to już prawie wszyscy są antypisem!' jest podkoloryzowana :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, DeltaCenter napisał:

Kim jest Okraska? 

Wygooglaj sobie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, january napisał:

Za 2-3 tygodnie będzie istna hekatomba po tych protestach.

Co się potężnie odbije na gospodarce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, fluber napisał:

Widzę aktualne obrazki z Warszawy i jeżeli w piątek ma serio się zlecieć 500 tysięcy ludzi na protesty, to w aktualnej sytuacji pandemicznej jedyną sensowną opcją jest wprowadzenie stanu wyjątkowego i wyprowadzenie wojska na ulicę. Ludzie mają już wyjebane na policję i wyjebane generalnie na wszystko. To się skończy jakąś regularną wojną na ulicach.

No tak

Jeśli znienawidzona władza użyje wojska przeciwko ludziom to faktycznie dojdzie do eskalacji 

Ktoś, nie pamiętam kto zasugerował że w obecnej sytuacji z pandemią dobrze byłoby z punktu widzenia rządu i społeczeństwa żeby tego wyroku nie publikować, przynajmniej do czasu aż sytuacja z wirusem zostanie opanowana na tyle na ile to będzie możliwe.

Jeśli PiSowi faktycznie zależy na spokoju a nie na przeniesieniu odpowiedzialności na ludzi za pogarszającą się sytuacje z covidem, powinien to poważnie rozważyć i nakazać swoim dupowłazom z TK takie rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, DeltaCenter napisał:

Już to zrobiłem. Według ciebie to jakiś członek think tanku PIS? 

Nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Bardziej niż zamykanie pubów, restauracji, basenów siłowni teatrów kin i pozostawienie otwartymi kościołów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, josephnba napisał:

Bardziej niż zamykanie pubów, restauracji, basenów siłowni teatrów kin i pozostawienie otwartymi kościołów?

Skutkiem tych protestów będzie dłuższe ich zamknięcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie w tym działaniu sens i logika? 

Ponad połowa lekko licząc ludzi z grupy ryzyka to ci regularnie odwiedzający kościoły

W siłowniach i basenach jest ich znikomy procent a wyniki pokazują że nie tam jest źródło problemu

PiS próbuje uwalić gospodarkę a teraz ma winowajcę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

Zobaczymy, raczej przymusowo idziemy w stadną, tylko wybije nam to całkiem sporo ludu.

Mniej emerytur do płacenia będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Lock down na wiosnę pokazał że to gówno daje, uratowała sytuacje pogoda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Istnieje taki termin jak prawactwo? 

tak -> tak samo jak lewactwo

2 minuty temu, josephnba napisał:

Ktoś, nie pamiętam kto zasugerował że w obecnej sytuacji z pandemią dobrze byłoby z punktu widzenia rządu i społeczeństwa żeby tego wyroku nie publikować, przynajmniej do czasu aż sytuacja z wirusem zostanie opanowana na tyle na ile to będzie możliwe.

yyy każdy o tym wie, że z punktu widzenia dobra Państwa powinni tak zrobić, więc albo:

1 - Jaro zgłupiał na starość / nie trzyma już partii tak silną ręką jak wcześniej

2 - Próbowali użyć sztandarowego tematu zastępczego RP, żeby przykryć c***nię z covidem i nie pykło

ew - Jaro może mieć jeszcze jakiegoś asa w rękawie jak prawdziwy geniusz zła...no ale średnio się na to zanosi :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Może dlatego kościoły trzymają otwarte.

Obyś się mylił 

Choć po tych ludziach naprawdę wszystkiego się już spodziewam

Ważne że Sasin sobie nagrodę wypłaci 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, fluber napisał:

Od wczoraj przekaz dnia w PiS - to kobiety i inni protestujący są winni rozszerzania się pandemii. :P Bo wcześniej się nie rozszerzała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi