Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, rw30 napisał:

mieszkałem 9 lat na tzw zachodzie, w dwóch różnych krajach, i rozczaruję Cię: raczej mało kto się tam Europą Wschodnią interesuje (nie żeby Polską jakoś mniej lub bardziej niż innymi krajami), więc nawet jeśli coś kiedyś przeleci w którejś TV to raczej nikomu snu z powiek nie spędza

Troche sie przebija, bo sa ludzie, ktorzy regularnie wrzucaja np. na reddita "podsumowania sytuacji w Polsce" itp. (wiadomo o jakim wydzwieku) i tam czesto lapie spore traction userow przerazonych tym co czytaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RappaR napisał:

Na Śląsku nazywamy to pedofilią, ale w sumie ekspert z TVN kazał akceptować inność, więc jeśli wam dobrze, to wszystkiego najlepszego

No cóż często Ślązacy mają kłopot ze zrozumieniem języka polskiego 

Nie wiem czy w języku Ślązaków słowa pedofil i ojciec brzmią podobnie, bo w języku polskim nie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał:

No cóż często Ślązacy mają kłopot ze zrozumieniem języka polskiego 

Nie wiem czy w języku Ślązaków słowa pedofil i ojciec brzmią podobnie, bo w języku polskim nie 

 

 

Wszystko z uśmiechem, Biodro się nie chwalił, ale cieszę się, że w końcu ktokolwiek Ciebie zechciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te protesty to dlatego ze aresztowano osobę z filmiku za pobicie oraz zdemolowanie samochodu? 

@DeltaCenter czytałem na Onet o tym że policja brutalnie pacyfikuje protesty. Siedzisz bardziej w temacie, ile osób już zginęło lub odniosło poważne obrażenia w efekcie tych brutalnych pacyfikacji? 

I generalnie to o co są te protesty? O całkowita bezkarność osób LGBT? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fluber napisał:
 

@DeltaCenter czytałem na Onet o tym że policja brutalnie pacyfikuje protesty. Siedzisz bardziej w temacie, ile osób już zginęło lub odniosło poważne obrażenia w efekcie tych brutalnych pacyfikacji? 

Nie siedzę w temacie tak jak niektórym się wydaje  wiem tylko, że ludzie, ludzie NIE IDEOLOGIA, znikają. Przerażające. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:
Te protesty to dlatego ze aresztowano osobę z filmiku za pobicie oraz zdemolowanie samochodu? 

No właśnie nie do końca. Odpalił się raczej mechanizm obrony osoby, która złamała prawo w obronie praw czy wartości. Państwo w nie zareagowało na samochód z oszczerczymi treściami więc obywatele zareagowali. Na co państwo zareagowało z całą stanowczością co spotkało się z protestem. A że wcale nie przypadkowo działania policji są tu zbieżne z linią partii rządzącej to i zadyma gotowa. Mam tylko nadzieję, że ten mechanizm nie jest planowym działaniem władzy obliczonym na dalsze polaryzowanie społeczeństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Pytałem o tę sytuację.

Ale ja nie bronię jakiejś Margo co jej nerwy puściły i dała kierowcy w lampę bo uważała, że to słuszne. Każdy niech odpowiada za swoje czyny. 

Ja wymagam tylko od państwa by przeciwdziałało takim zdarzeniom zamiast czerpać z niego polityczne korzyści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Ale ja nie bronię jakiejś Margo co jej nerwy puściły i dała kierowcy w lampę bo uważała, że to słuszne. Każdy niech odpowiada za swoje czyny. 

Atak na tę furgonetkę można bronić jeszcze, wrażliwi na punkcie swoich uczuć konserwatyści powinni przyklasnąć, reszty już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.