Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, josephnba napisał:

Poziom zaangażowania z jakim wspominasz gejów każe mi podejrzewać że coś ci w tej Irlandii się przydarzyło

Któryś cię rzucił?

Bo taka nienawiść u kobiet z reguły występuje po porzuceniu

Czyli wynika z tego, że dałem Ci kosza 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

Każde zacietrzewienie odbiera rozum.

Jednym PiS, drugim LGBT.

I tak to się kręci ❤️

 

Ja nawet nie mogę się zacietrzewic raz na miesiąc, bo już przybiegają jozki, jacki i kelnerki z wielkim dildo w ręku, żeby przylwalic nim w łeb. 

"daj im się odwiedzać w szpitalach". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Pożyteczna idiotka. Nie mieszkałaś zagranicą, nie oglądałaś tamtejszych mediów więc nie masz pojęcia. Twoich dzieci nie szykanowano w szkole za prawo do własnego zdania. 

 

A jak chce sobie pospacerować Krakowskim Przedmieściem i natykam się na tych nachalnych pedałów? 

Ja chcąc chodzić po krakowskim natykałem się na nachalnych solidarnych2010, zwolenników zamachu trotylu mgły i innych nawiedzonych krzyżowców 

Ale nie nawołuje do atakowania ich w co drugim poście

I muszę cię rozczarowac, mieszkałem za granicą przez rok, z mauzłmanami w jednym domu, z gejami i lesbijkami na ulicach i nigdy nikt mnie nie zaatakował, może dlatego że to dla mnie zwykli ludzie i patrząc na nich nie wysyłałem sygnałów świadczących iż mam ich za kogoś gorszego, nie posyłałem im znaczących spojrzeń itp 

Spróbuj, może przestaniesz być sściśnieniowany jak Rocco na urlopie 

 

 

 

 

 

 

3 godziny temu, RappaR napisał:

Czyli wynika z tego, że dałem Ci kosza 😕

Zdecydowanie lepiej biodro się od ciebie prezentował więc sobie zbyt wiele nie wyobrażaj

3 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Ale ty szukasz zaczepki koelner. Strasznie kłótliwa jesteś. 

Widzę że kolega wzorem feministek używa odmian żeńskich nawet tam gdzie to absolutnie nie jest wskazane 

Gratuluję, zawsze to jakiś krok do przodu 

Choć jednak ja nie jestem zwolennikiem tej feministycznej nowomowy

 

 

 

 

3 godziny temu, jack napisał:

Sam wyjechałeś czy cię deportowali? 

Uciekał przed prześladowaniem ;)

3 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Zdrowie pań.

Czekac tylko jak kilka panienek z tego forum zacznie nosić koszulki z podobizną pana margott. antypis totalnie odbiera rozum. 

A kto to jest ten Margot?

Były chłopak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż jakimś margotem martwić się powinniście faktem że rząd przypomniał sobie o covidzie, widać znów, po przerwie na wybory, zaczął być niebezpieczny...

Aż musiałem się wczytać o co taki hałas działacz @DeltaCenter robi

O mój Boże jakiś facet co chce być kobietą pobił jakiegoś faceta bo mu się obrazki nie podobały 

Na mazowieckiej dochodzi do takich akcji każdego wieczora 

Dwa dni temu wracając rowerem z pracy na arsenale widziałem ten prolife samochód i jako ojciec muszę przyznać że mnie to przerażało bardziej niż jakiś chuderlak co mu się siusiak z przodu nie podoba 

Czy naprawdę zdjęcia martwych płodów są lub czy powinny być bardziej tolerowane niż facet z dildosem na czole?

Media prawicowe, a jeszcze bardziej te "tradycyjne" krzyczą o przemocy w mediach, o przemocy w grach że nasze dzieci są narażane na sex i zabijanie w telewizji na ideologię LGBT na ulicach ale jednocześnie dają przyzwolenie na to aby jacyś nawiedzeni ludzie w przestrzeni publicznej pokazywali drastycznie zdjęcia z zabiegów, mówili że szczegółami o tym co jest przy aborcji robione itp 

Jak takie informacje wg Was drodzy konserwatywni userzy nie demoralizują, nie krzywdzą naszych dzieci?

Serio ktoś uważa że pokazując martwe zakrwawione płody jest lepszy od pana udającego homojednorożca? 

Wg mnie to wypacza umysł dziecka w takim samym stopniu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, josephnba napisał:

 

 

55 minut temu, josephnba napisał:

1. Ja chcąc chodzić po krakowskim natykałem się na nachalnych solidarnych2010, zwolenników zamachu trotylu mgły i innych nawiedzonych krzyżowców 

2. Ale nie nawołuje do atakowania ich w co drugim poście

3. I muszę cię rozczarowac, mieszkałem za granicą przez rok, z mauzłmanami w jednym domu, z gejami i lesbijkami na ulicach i nigdy nikt mnie nie zaatakował, może dlatego że to dla mnie zwykli ludzie

4. i patrząc na nich nie wysyłałem sygnałów świadczących iż mam ich za kogoś gorszego, nie posyłałem im znaczących spojrzeń itp 

5. Spróbuj, może przestaniesz być sściśnieniowany jak Rocco na urlopie 

6. Widzę że kolega wzorem feministek używa odmian żeńskich nawet tam gdzie to absolutnie nie jest wskazane 

7. Uciekał przed prześladowaniem ;)

8. A kto to jest ten Margot?

Były chłopak?

1. A gdzie jest teraz Ewa Stankiewicz i Solidarni 2010? Ktoś urządza protesty w ich obronie? Wychodzi Lichocka i blokuje przejazd radiowozu? 

2. Ktoś tu nawołuje? I to w co drugim poście? 

3. Słodka historia. 

4. Kogo to obchodzi? 

5. Nie wiem kto to Rocco.

6. Koleżanko, słuchaj. Nie chcę obrazić twoich uczuć, więc asekuracyjnie zwracam się do ciebie jak do kobiety. Nie wiem z jaką płcią się utożsamiasz. 

7. Dużo mitów, podsmie**ujek z waszej strony, ale wszystko sprowadza się do wykonania planu. 

8. Moze w przyszłości seksualny edukator twoich dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, quevas napisał:

zdjęcia z Warszawy idą w świat, zaraz obok materiałów z Białorusi.

 

Główne wydania Sky News połowa materiału, a w pubach w Liverpoolu dyskutują tylko o Polsce. Salah-passe, Margot na topie.  To, że w Polsce ktoś napisze tweeta po angielsku i opatrzy go jednym zdjęciem nic nie znaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

1. A gdzie jest teraz Ewa Stankiewicz i Solidarni 2010? Ktoś urządza protesty w ich obronie? Wychodzi Lichocka i blokuje przejazd radiowozu? 

2. Ktoś tu nawołuje? I to w co drugim poście? 

3. Słodka historia. 

4. Kogo to obchodzi? 

5. Nie wiem kto to Rocco.

6. Koleżanko, słuchaj. Nie chcę obrazić twoich uczuć, więc asekuracyjnie zwracam się do ciebie jak do kobiety. Nie wiem z jaką płcią się utożsamiasz. 

7. Dużo mitów, podsmie**ujek z waszej strony, ale wszystko sprowadza się do wykonania planu. 

8. Moze w przyszłości seksualny edukator twoich dzieci?

1

Byli przez 10 lat teraz pora na "pedałów"

2. 

Ty 

3.

Twoja jest tvpowska 

4. 

Tę drugą część społeczeństwa 

5. 

Miałeś zablokowany internet, więc nie moja wina że nie wiesz

6.

Ja z żadną płcią nie mam potrzeby się utożsamiać, widać kim jestem i nikogo innego nie zamierzam udawać , jestem facetem i umrę jako facet. Nie przeszkadza mi jednak jeśli ktoś chce zmienić płeć, byle nie robił wokół tego szumu i nie chciał tego narzucać innym. 

Analogicznie nie obchodzi mnie kto ma jakie poglądy o ile j.w.

7. 

I Vice versa

8. 

Nie wiedziałem kto to dopóki nie zacząłeś mu robić reklamy na forum

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quevas napisał:

zdjęcia z Warszawy idą w świat, zaraz obok materiałów z Białorusi.

 

mieszkałem 9 lat na tzw zachodzie, w dwóch różnych krajach, i rozczaruję Cię: raczej mało kto się tam Europą Wschodnią interesuje (nie żeby Polską jakoś mniej lub bardziej niż innymi krajami), więc nawet jeśli coś kiedyś przeleci w którejś TV to raczej nikomu snu z powiek nie spędza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, rw30 napisał:

mieszkałem 9 lat na tzw zachodzie, w dwóch różnych krajach, i rozczaruję Cię: raczej mało kto się tam Europą Wschodnią interesuje (nie żeby Polską jakoś mniej lub bardziej niż innymi krajami), więc nawet jeśli coś kiedyś przeleci w którejś TV to raczej nikomu snu z powiek nie spędza

Piszesz to człowiekowi, który o zachodzie dowiaduje się z czołówek Wyborczej. W jego mniemaniu 1/3 ludzi w Europie wie kto to Tusk i Timmermans.

Teraz, josephnba napisał:

Uważaj, popcorn z uwagi na nadmiar soli jest szkodliwy 

Może marchewkę młodą sobie schrup

 

Jesteś taką malucieńką kłamczuszką. Łżesz pani jak media z których czerpiesz wiedzę o świecie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.