Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mrtio napisał:

Cardi gdzie jesteś 😁

Donald nawet zaczął lizać. 

Cardi czy kilku tutaj z Konfederacji to chyba jeszcze w podstawówce byli jak startował Marsz Niepodległości. Nie pamiętają. Ta część Konfy to ta przekupna. Za niższe podatki można poświęcić wiele? :)

Tekst Bosaka z wieczoru powyborczego o trzeciej sile politycznej mocno zabawny.Był już taki jeden co to samo mówił dwa lata temu.

23 minuty temu, Camelus napisał:

(bo obie opcje po nich jechały, dla jednych faszyści, dla drugich ruscy agenci).
 

Nie widzisz różnicy między "jechaniem" słownym w jakimś wywiadzie, a gazowaniem, pałowaniem, inwigilacją, próbami delegalizacji, nasyłaniem lewackich bojówkarzy ku uciesze całej medialnej machiny? Prawda jest taka, że jak PiS doszedł do władzy nagle skończyły się zadymy na MN.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Camelus napisał:

Nie no fluber, proszę Cię... Ty tak poważnie? Ja rozumiem emocje, ale bez przesady...

 

Poza tym - każdy z kandydatów będzie teraz chciał robić laskę tym którzy już odpadli, to było pewne. Nie wiem czemu w ogóle to kogoś dziwi.
 

Przecież Bosak nie zmienił poglądów. Kiedy 6 lat temu manifestował swoje poglądy za rządów PO to policja go zgarnęła z ulicy. Teraz szef tamtej partii twierdzi, że to PIS chce go zniszczyć. Przecież to jest szczyt szczytów, żeby tak twierdzić, skoro chyba wszyscy pamiętamy jak było.

Powtórzę. PIS dla Konfy to fałszywy przyjaciel, PO dla Konfy to prawdziwy wróg. Konfa nie powinna popierać nikogo, jeśli nie chce skończyć tak, jak skończy Hołownia za to dzisiejsze lizanie Trzaskowskiego po stopach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Koelner napisał:

Ten ostatni to oczywiście ;)

Przechwytywanie.JPG

Stawiasz mocną tezę o jakiejś "wyższości" chłopów z Ziem Zachodnich, mimo że po 1945 64% tamtejszej ludności nie miało nic wspólnego z tymi ziemiami. A A A na dowód wklejasz mapkę z siecią dróg kolejowych, wielkością gospodarstw i tę taką głupkowatą. Wybroniłeś się. Winszuję. ;)

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

Nie tylko śmieszny jest na memach 🤣

2E5F5B4B-9ED1-466C-8C2F-4E41FD77A832.jpeg

Co raz mniejszy w moich oczach ten pan się staje chociaż nie sądziłem, że to możliwe. Od początku w tej całej wyborczej szopce, kłamstwach wszystkich kandydatów, podlizywaniu się kolejnym grupom wyborców jedyne co mnie interesowała to prawdziwa debata. Szczyci się, że jako jedyny przed pierwszą runda brał udział w debatach, ale to nie miało wiele wspólnego z debata. Przypominało bardziej przepytywanie przez nauczyciela po kolei grupy uczniów gdzie jego wyraźny pupilek znał odpowiedzi na pytania. 

Nawet jak przyjąć jego retorykę, że to byly debaty to skoro dwie zorganizowała tvo czemy teraz też musi? słabe, słabe i mogą sobie teraz manipulować i ściemniać jak chcą, ale widać, że boją się niewygodnych pytań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DeltaCenter napisał:

Stawiasz mocną tezę o jakiejś "wyższości" chłopów z Ziem Zachodnich, mimo że po 1945 64% tamtejszej ludności nie miało nic wspólnego z tymi ziemiami. A A A na dowód wklejasz mapkę z siecią dróg kolejowych, wielkością gospodarstw i tę taką głupkowatą. Wybroniłeś się. Winszuję. ;)

Aaaaa o to Ci chodzi . nie znam się na chłopach , akurat tutaj mapka z gospodarstwami pasuje , od pewnej wielkości rolnik zamienia się w biznesmena . A i Ci zza Buga przeprowadzali się z chałup gdzie dach to słoma , ściany drewno , kibel za szopą do gospodarstw gdzie był dach z blachy , ściany z czerwonej a kibel możliwe że w domu z elektryką przecież o tych różnicach nie muszę Ci pisać 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Van napisał:

Jest zakazane żeby telewizja prywatna przeprowadziła debatę? Jak jest taki zapis to przepraszam nie wiedziałem 

Nie, prywatna telewizja może zorganizować dodatkową debatę. TVP musi. Zazwyczaj rozwiązywano ten problem tak, że debata była organizowana wspólnie przez TVP, TVN i Polsat, żeby obowiązek ustawowy został zrealizowany, a prywatne telewizje nie czuły się pokrzywdzone. Mam nadzieję, że tym razem również uda się w ten sposób dogadać.

30 minut temu, jack napisał:

Ufff, no to luzik 

Serio, o co kaman? 

Osoba A ma zakaz zbliżania się do osoby B. Osoba B prosi o to, żeby znieść osobie A zakaz zbliżania. Sąd wydaje w tej sprawie pozytywną opinię, ale ostateczna decyzja należy do Prezydenta. Prezydent zgadza się z prośbą osoby B i cofa zakaz zbliżania się osoby A do osoby B.

To jest aż tak proste. Ja nie mam problemu przyznać, że TVP robi ludziom wodę z mózgu. Nie wiem, czemu Ty masz problem z przyznaniem, że pisanie o Dudzie obrońca gwałcicieli, czy obrońca pedofili to perfidne kłamstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:

Nie, prywatna telewizja może zorganizować dodatkową debatę. TVP musi. Zazwyczaj rozwiązywano ten problem tak, że debata była organizowana wspólnie przez TVP, TVN i Polsat, żeby obowiązek ustawowy został zrealizowany, a prywatne telewizje nie czuły się pokrzywdzone. Mam nadzieję, że tym razem również uda się w ten sposób dogadać.

Nie miałbym nic przeciwko takiemu rozwiązaniu, ale mam wątpliwości czy do niego dojdzie. Dudzie ewidentnie nie jest na rękę odpowiadanie na trudne pytania więc zrobi się z tego ściemę jak to telewizje nie potrafiły się dogadać, a on był oczywiście chętny bo jest w debatach zaprawiony itd

Szkoda tak jak pisałem Trzaskowski w zasadzie co ma jakąś konferencje dostaje z dupy pytania od tvp i chciałbym zobaczyć Dudę w podobnej sytuacji jak by sobie poradził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Koelner napisał:

Aaaaa o to Ci chodzi . nie znam się na chłopach , akurat tutaj mapka z gospodarstwami pasuje , od pewnej wielkości rolnik zamienia się w biznesmena . A i Ci zza Buga przeprowadzali się z chałup gdzie dach to słoma , ściany drewno , kibel za szopą do gospodarstw gdzie był dach z blachy , ściany z czerwonej a kibel możliwe że w domu z elektryką przecież o tych różnicach nie muszę Ci pisać 

A co ma do tego uwłaszczenie chłopów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Zakaz zbliżania się jest prawdopodobnie dożywotni. Córka tego pedofila jest już dorosła, chce mieszkać z ojcem i poprosiła o zniesienie zakazu zbliżania się, bo ów zakaz sprawia, że nie może z tym ojcem legalnie mieszkać. Jak możesz bronić tego przekazu, który serwuje opozycja? 

Zapewne to samo, co kodeks karny, kiedy skazuje Cię za gwałt lub nie skazuje, w zależności od tego, czy sąd uzna, że dopuściłeś się gwałtu lub nie.

Ci ludzie nie mają wstydu, sumienia ani kręgosłupa moralnego. Dla wygranej zrobią absolutnie wszystko. Przecież to nawet TVP nie robi tak z ludzi idiotów. Kto pałował MN, kto ich zabraniał, kto chciał zdelegalizować Narodowców, kto nazywa ich faszystami? PIS rządzi przez 4 lata niepodzielnie i w jaki niby sposób niszczy Konfederację? Do kogo ten przekaz jest w ogóle kierowany?

Konfederacja ma prosty wybór, jak mówi Bosak. Wybór jest między otwartym wrogiem, a fałszywym przyjacielem.

 

Tak dla przypomnienia, co się działo z Bosakiem, jak rządziła Platforma. 

Liderzy narodowców zatrzymani i od razu wypuszczeni po awanturze ...

 

Znaczy PO jest zajebiście śmieszne z tymi swoimi tekstami w kierunku Konfederacji. Ale PiS jest akurat tak samo śmieszny - wystawienie Jakubiaka jako kontry dla Bosaka, ignorowanie  Konfederacji w  pisowskich mediach itd. 

Umizgi obu stron wskazują na to, że pobliski las to bardzo dobre rozwiązanie, satysfakcjonujące dla obywateli  :)

1 godzinę temu, Koelner napisał:

Konfederacja ma niezłe pole manewru , z jednej strony wiedzą , że przy ich elastyczności to maks 12% poparcia i bycie z kimś w koalicji . wejdziesz z Jarkiem , skończysz jak LPR i Samoobrona , pójdziesz z PO to może coś skubniesz . Winnicki na pewno pamięta podchody jak Andruszkiewicza PiS wyciągał 

Konfa nie powinna popierać nikogo tylko dalej "iść środkiem"- czyli popierać to co rozsądne i ganić to co głupie. No i do tego odciąć Korwina od mediów. 

Oczywiście to nie zapewni im medialnej popularności bo pewnie partyjne tv przestaną ich pokazywać wcale, ale może zapewnić stabilną pozycję w parlamencie co po  następnych wyborach parlamentarnych może oznaczać realizację choćby niektórych ich postulatów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o Pruskich chłopach non stop, tylko, że ich po 1945 na ZZ nie było albo byli w małych ilościach. Same ziemie nie czynią z ciebie w pełni uświadomionego obywatela. Duża liczba PGR-ów na ZZ nie jest przypadkowa. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, julekstep napisał:

ta bo pamiętam na kogo głosowałem 15 lat temu

ale nie wykluczam takiego scenariusza :) 

dodatkowo na wakacje wielokrotnie jeździłem na wieś gdzie nocowało się w akademiku technikum do którego uczęszczał Lepper -> więc był sentyment ❤️

Ja za to chciałbym zobaczyć kwik elektoratu PiS gdyby zabrano 500plus. To byłoby coś pięknego. ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.