Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Genialne i ponadczasowe :) 

7 minut temu, Koelner napisał:

Polecam , dla elektoratu Samoobr.... znaczy się PiSu

Tu Ferency grał Kaczyńskich :) czyli Dziaduli (czy jakoś tak, bo oni długo w swetrach chodzili).

A ta amerykańczacka ambasador do Mosbacher podobna ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Kolejny antysystemowy Petru:) Szybko poszło:)

 

Wiceprzewodniczący PO o ponadpartyjnej prezydenturze. 😁 W rozmowie z podstawionym człowiekiem partii TVN u , zaprawdę ponadpartyjni odcięci  od rzeczywistości 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wojna PO-PIS trwa od lat, ale standardy w tej wojnie spadły już tak nisko, że nic nikogo nie rusza. 5 lat temu było olbrzymie oburzenie, kiedy Lis puścił ordynarnego fejka o córce Dudy. Teraz kłamstwa większego kalibru przechodzą bez mrugnięcia okiem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Niby wojna PO-PIS trwa od lat, ale standardy w tej wojnie spadły już tak nisko, że nic nikogo nie rusza. 5 lat temu było olbrzymie oburzenie, kiedy Lis puścił ordynarnego fejka o córce Dudy. Teraz kłamstwa większego kalibru przechodzą bez mrugnięcia okiem. 

 

i profilówka w koszulce IMAGINE THERE'S NO HATE

xDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Niby wojna PO-PIS trwa od lat, ale standardy w tej wojnie spadły już tak nisko, że nic nikogo nie rusza. 5 lat temu było olbrzymie oburzenie, kiedy Lis puścił ordynarnego fejka o córce Dudy. Teraz kłamstwa większego kalibru przechodzą bez mrugnięcia okiem. 

 

Nie jestem w temacie, co jest tym kłamstwem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mrtio napisał:

 

Zakaz zbliżania to jak rozumiem pozostała część kary dla tego pedofila? To, że pedofil mieszka ze swoją ofiarą mimo zakazu to ma być argument za zniesieniem zakazu? Raczej za dodatkową karą.

I jeszcze Duda pisze na Twitterze, że nie było gwałtu. Była jakaś inna kara i jeszcze wieloletni zakaz zbliżania a ten pisze, że to nic bo nie było gwałtu. Nawet nie chcę wiedzieć co Duda miał na myśli pisząc słowo gwałt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, jack napisał:

Zakaz zbliżania to jak rozumiem pozostała część kary dla tego pedofila? To, że pedofil mieszka ze swoją ofiarą mimo zakazu to ma być argument za zniesieniem zakazu? Raczej za dodatkową karą.

Zakaz zbliżania się jest prawdopodobnie dożywotni. Córka tego pedofila jest już dorosła, chce mieszkać z ojcem i poprosiła o zniesienie zakazu zbliżania się, bo ów zakaz sprawia, że nie może z tym ojcem legalnie mieszkać. Jak możesz bronić tego przekazu, który serwuje opozycja? 

47 minut temu, jack napisał:

 

I jeszcze Duda pisze na Twitterze, że nie było gwałtu. Była jakaś inna kara i jeszcze wieloletni zakaz zbliżania a ten pisze, że to nic bo nie było gwałtu. Nawet nie chcę wiedzieć co Duda miał na myśli pisząc słowo gwałt. 

Zapewne to samo, co kodeks karny, kiedy skazuje Cię za gwałt lub nie skazuje, w zależności od tego, czy sąd uzna, że dopuściłeś się gwałtu lub nie.

31 minut temu, Mrtio napisał:
Cardi gdzie jesteś 😁

Donald nawet zaczął lizać. 

Ci ludzie nie mają wstydu, sumienia ani kręgosłupa moralnego. Dla wygranej zrobią absolutnie wszystko. Przecież to nawet TVP nie robi tak z ludzi idiotów. Kto pałował MN, kto ich zabraniał, kto chciał zdelegalizować Narodowców, kto nazywa ich faszystami? PIS rządzi przez 4 lata niepodzielnie i w jaki niby sposób niszczy Konfederację? Do kogo ten przekaz jest w ogóle kierowany?

Konfederacja ma prosty wybór, jak mówi Bosak. Wybór jest między otwartym wrogiem, a fałszywym przyjacielem.

4 godziny temu, Mrtio napisał:

Wiceprzewodniczący PO o ponadpartyjnej prezydenturze. 😁 W rozmowie z podstawionym człowiekiem partii TVN u , zaprawdę ponadpartyjni odcięci  od rzeczywistości 😀.

 

34 minuty temu, Mrtio napisał:

 

Tak dla przypomnienia, co się działo z Bosakiem, jak rządziła Platforma. 

Liderzy narodowców zatrzymani i od razu wypuszczeni po awanturze ...

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Jak możesz bronić tego przekazu, który serwuje opozycja? 

Nie znam przekazu opozycji. Czytałem na ten temat tylko na stronie TVPinfo. Twitt Dudy jest jakiś od czapy. Zamiast wyjaśniać budzi jeszcze więcej wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Nie znam przekazu opozycji. Czytałem na ten temat tylko na stronie TVPinfo. Twitt Dudy jest jakiś od czapy. Zamiast wyjaśniać budzi jeszcze więcej wątpliwości. 

Przecież wrzuciłem twitta Pani Adamowicz.

Rafał Trzaskowski podczas rozmowy z Hołownią:

Cytat

Nie lubię słowa działacz. Nigdy nie byłem działaczem partyjnym

Kurde, kto jest wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej??? znowu problemy z pamiecia?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

Przecież to nawet TVP nie robi tak z ludzi idiotów.

Nie no fluber, proszę Cię... Ty tak poważnie? Ja rozumiem emocje, ale bez przesady...

 

Poza tym - każdy z kandydatów będzie teraz chciał robić laskę tym którzy już odpadli, to było pewne. Nie wiem czemu w ogóle to kogoś dziwi. Jak wrzuciłem wyżej - obie strony idą na rympał. I pisanie że Duda ma prawo uderzać do Konfederacji, a Trzaskowski już nie jest słabe (bo obie opcje po nich jechały, dla jednych faszyści, dla drugich ruscy agenci). Tak samo jak POwcy cisną do Hołowni - PiS też to będzie robił i nie będzie w tym żadnej niespodzianki. Tutaj nikt się nie będzie szczypał, miał wstydu i nikt nie będzie patrzył na kręgosłup moralny bo każda z dwóch opcji będzie chciała się sprzedać za głosy i zrobi wszystko.

Ja sobie spokojnie wyciągnąłem popcorn i obserwuję jak emocje buzują z obu stron :)

 

Ktoś już wrzucał tą grafikę, ale ponownie :)image.thumb.png.cbf42fb3ff80a7fef1bc8d02911bdc02.png
 

Edytowane przez Camelus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Mrtio napisał:

Cardi gdzie jesteś 😁

Donald nawet zaczął lizać. 

Konfederacja ma niezłe pole manewru , z jednej strony wiedzą , że przy ich elastyczności to maks 12% poparcia i bycie z kimś w koalicji . wejdziesz z Jarkiem , skończysz jak LPR i Samoobrona , pójdziesz z PO to może coś skubniesz . Winnicki na pewno pamięta podchody jak Andruszkiewicza PiS wyciągał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.