Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

 

Godzinę temu, RappaR napisał:

Po c*** celowo tak chamsko i prostacko prowokujesz? Masz jakiś ból w okolicy lędźwiowej? Wyklecz się, podobno masz być lekarzem

Życzę sobie żeby któryś z nas przyjechał popatrzeć kiedy będzie ci się dom palił 

 

Jednostki OSP wczoraj i dziś do 5tej rano podjęły ok 400 interwencji w Warszawie

 

 

Ilu lekarzom postawiono zarzuty za korupcję, ilu policjantom, ilu sędziom, ilu przedsiębiorcom?

Żaden zawód nie jest wolny od zjebów

 

I nawet takie przypadki nie zmieniają pozycji straży w rankingu zaufania społecznego 

 

Żaden zawód nawet nie ma startu do tego jak ludzie nas postrzegają

6 godzin temu, fluber napisał:

ja sobie nie przypominam zeby jakies duze miasto w europie zalalo dwa razy w ciagu tygidnia.

i oczywiscie to wlasnie kraine trzaskowskiego nawiedzaja kataklizmy, jakich reszta Polski nigdy na oczy nie widziala;)

a jesli nawet to prawda, to moze Bog probuje nam cos dac do zrozumienia?;)

w szwecji socjalizm ma sie swietnie od 90 lat.

Ja rozumiem że frazes wina Tuska jest fajny ale za warunki atmosferyczne żaden polityk jeszcze nie ponosi odpowiedzialności

A nie przepraszam

Wg Antoniego za mgłę nad Smoleńskiem odpowiada właśnie Tusk 

Chcesz iść tą drogą?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:
Godzinę temu, RappaR napisał:

 

Po c*** celowo tak chamsko i prostacko prowokujesz? Masz jakiś ból w okolicy lędźwiowej? Wyklecz się, podobno masz być lekarzem

Życzę sobie żeby któryś z nas przyjechał popatrzeć kiedy będzie ci się dom palił 

 

Jest jakiś mod? Znowu niesprowokowany atak od tej "jednostki".

Ileż można?

8 minut temu, josephnba napisał:

I nawet takie przypadki nie zmieniają pozycji straży w rankingu zaufania społecznego 

 

OSP ma się do PSP ma się tak samo jak ratownik na basenie do ratownika w karetce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe czy Duda teraz stanie do debaty z Trzaskowskiem.Tylko mam nadzieję na debatę, zadawane pytania z różnych stron od mediów, jak również sobie nawzajem, a nie to coś co robiło tvp. 

Tak swoją drogą przez te parę tygodni odkąd Trzaskowski zaczął kandydować dość często dostawał niewygodne pytania z tvp, jam odpowiadał tak odpowiadał, ale nie bardzo przypominam sobie sytuację, w której Duda dostał jakieś niewygodne pytanie z tvn, na które coś odpowiedział chyba, że coś mnie ominęło. 

Wszystko wskazuje na zacięta walkę także naprawdę byłoby dobrze ich zobaczyć w prawdziwej debacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

 

Ja rozumiem że frazes wina Tuska jest fajny ale za warunki atmosferyczne żaden polityk jeszcze nie ponosi odpowiedzialności

A nie przepraszam

Wg Antoniego za mgłę nad Smoleńskiem odpowiada właśnie Tusk 

Chcesz iść tą drogą?

nie obwiniam trzaskowskiego. dopiero zaczal rzady w warszawie. obwiniam platforme bo rzadzi samodzielnie w warszawie od 15 lat.

i nie odpowiadaja za to ze spadl deszcz, tylko za to jakie skutki przynosi w warszawie taki opad. 

zwalanie na pogode, kiedy drugi raz w ciagu tygodnia zalewa miasto. albo 20 razy w roku i to rok w rok przelewa kanalizacje jest zenujace. tam jest cos powaznie spierdolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się częściowo zgadzam, choć nie przypominam sobie żeby za Kaczyńskiego temat poprawy kanalizacji był poruszany (ale wtedy jak już kiedyś pisałem byłem za krótko w Warszawie)

Choć nie bardzo wiem jak można poprawić drożność kanalizacji w starych dzielnicach, nie znam się na tym

Kanały burzowe są wielkie, drożne, studzienki w zdecydowanej większości (te które sam sprawdzałem) spełniają swoją funkcję, ale nie bez znaczenia jest ilość wody jaka spadła na miasto, ilość śmieci które odpływy deszczówki zatykały (maseczkami i rękawiczkami wyposażył bym kilka szpitali)

Co ciekawe te nowe osiedla są zdecydowanie lepiej przystosowane do podtopień 

Dlatego chyba odchodzi się od podpiwniczenia domów i bloków 

Tu mi się przypomina też sytuacja sprzed tydognia na Bemowie.

Zalana ulica, szukam odpływów, facet mi mówi że jest kanał laczący sieć deszczowa ze zbiornikiem 300m dalej ale jest od trzech lat zatkany

"Nie zgłaszaliśmy tego bo nie było ostatnio takich dużych opadów"

Tam są domki jednorodzinne, w 80% z nich piwnice zalane na metr

No i lament

Babka mi skacze do gardła bo "mają niespotykaną tragedię" każe dzwonić do dyspozytora i wymusić przysłanie wsparcia (na ulicy pracowały 4 zestepy, w sumie 15 pomp)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał:

Jest jakiś mod? Znowu niesprowokowany atak od tej "jednostki".

Ileż można?

OSP ma się do PSP ma się tak samo jak ratownik na basenie do ratownika w karetce

Niespowokowany atak?

Czy ty się dobrze czujesz?

 

Widziałeś kiedyś działania OSP ich sprzęt? Wiesz że ok 30% ochotników to zawodowi strażacy ratownicy medyczni czy kierowcy karetek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

nie obwiniam trzaskowskiego. dopiero zaczal rzady w warszawie. obwiniam platforme bo rzadzi samodzielnie w warszawie od 15 lat.

i nie odpowiadaja za to ze spadl deszcz, tylko za to jakie skutki przynosi w warszawie taki opad. 

zwalanie na pogode, kiedy drugi raz w ciagu tygodnia zalewa miasto. albo 20 razy w roku i to rok w rok przelewa kanalizacje jest zenujace. tam jest cos powaznie spierdolone.

na podkarpaciu masz teraz podobnie. będziesz krytykował za to PiS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Niespowokowany atak?

Czy ty się dobrze czujesz?

Tak. To nie ja tutaj skutkuję prymitywne obrażanie innych, więc mam szczęście czuć się dobrze.

Naprawdę przydałby się moderator

2 minuty temu, lorak napisał:

na podkarpaciu masz teraz podobnie. będziesz krytykował za to PiS?

Zalane Podkarpacie i Warszawa.

Bóg chyba chciał Hołownię albo Bosaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

to zalezy czy w warszawie tez spadlo 160 litrow wody na metr jak na podkarpaciu.

Czyli krytykujesz Trzaskowskiego zanim się dowiedziałeś tak podstawowej informacji jak to, ile spadło wody?

Oj, nieładnie. Chyba nawiało powietrza z nad morza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

to zalezy czy w warszawie tez spadlo 160 litrow wody na metr jak na podkarpaciu.

No ale że PiS sukcesywnie tam obcina wydatki na walkę z podtopieniami to też wina tych 160 l wody?

Chłopie nie tylko Warszawę zalało, 

PiS ile już rządzi? Ile w tym czasie przy Wiśle powstało zbiorników retencyjnych? Ile wałów zmodernizowano? Dlaczego praktycznie każde niżej położone miasto nad Wisłą ogłasza stanu powodziowe?

To wina PO PiSu czy tego że nam klimat wariuje? 

 

Są bastiony PiSu gdzie zalewa rok w rok, ludzie są tak do tego już przyzwyczajeni, z gór spływa od zawsze i tam nikt z tego az takiej afery nie robi

Warszawa jest stolicą, jest w rękach PO, jest na świeczniku stąd te obrazki w telewizorni

Frekwencja na Białołęce wyniosła 7️⃣6️⃣,5️⃣5️⃣ %.
 
Wyniki głosowania w I turze na Białołęce:
 
Trzaskowski Rafał – 46,98 %
Duda Andrzej – 23,87 %
Hołownia Szymon – 16,60 %
Bosak Krzysztof – 6,52 %
Biedroń Robert – 2,87 %
Kosiniak-Kamysz Władysław – 1,99 %
Jakubiak Marek – 0,32 %
Żółtek Stanisław- 0,30 %
Witkowski Waldemar – 0,25 %
Tanajno Paweł – 0,19 %
Piotrowski Mirosław – 0,10 %

 

Tak się głosuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Sprawdziłeś teraz czy wcześniej?

Po pytaniu loraka sprawdziłem oba:)

20 minut temu, RappaR napisał:

Czyli krytykujesz Trzaskowskiego

Nie krytykuję Trzaskowskiego, krytykuję 15 lat rządów Platformy w Warszawie, wyraźnie to napisałem:)

46 minut temu, fluber napisał:

nie obwiniam trzaskowskiego. dopiero zaczal rzady w warszawie. obwiniam platforme bo rzadzi samodzielnie w warszawie od 15 lat.

i nie odpowiadaja za to ze spadl deszcz, tylko za to jakie skutki przynosi w warszawie taki opad. 

zwalanie na pogode, kiedy drugi raz w ciagu tygodnia zalewa miasto. albo 20 razy w roku i to rok w rok przelewa kanalizacje jest zenujace. tam jest cos powaznie spierdolone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

160 to odnotowano w jednej stacji na podkarpaciu i jest to zdecydowanie najwyższy wynik. tylko że tutaj leje od ponad tygodnia i nie jest to reprezentatywna wartość dla całego województwa.

Bo przecież całe województwo podkarpackie jest pod wodą?:)

Przecież to 32 to też jest najwyższy wynik z jednej stacji z wczoraj:)

18 minut temu, josephnba napisał:

No ale że PiS sukcesywnie tam obcina wydatki na walkę z podtopieniami to też wina tych 160 l wody?

Chłopie nie tylko Warszawę zalało, 

Lepiej się poważnie zastanów, jak będzie wyglądać Warszawa, jak te 160 litrów, które spadło na Podkarpaciu, spadnie w Warszawie. Ale głosujcie tak dalej. Lubicie pływać w ściekach, Wasza sprawa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.