Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Cardi napisał:

Co z prawem do szczęścia dziecka, które w wieku 10,12,15,17 lat nie będzie chciało być dzieckiem adopcyjnym pary homoseksualnej?

A skąd taki pogląd?

Myślisz że każde dziecko rodzi sie homofobem?

Ja przeciwnikiem posiadania dzieci przez pary jednopłciowe jestem tylko i wyłącznie z powodu ostracyzmu z którym taki małoletni się spotka właśnie od kolegów z rodzin wychowujących dzieci w przeswiadczeniu że pedały są złe i gwałco!

Gdybyśmy żyli w zdrowym społeczeństwie gdzie ludzie patrzą bardziej krytycznie na rodziny pijaków czy stosujących przemoc domowa niż na dwóch tatusiów którzy wychowują dziecko w przeświadczeniu że równość znaczy równość a nie zboczenie wówczas pewnie zmieniłbym zdanie

 

Z synem oglądam serial animowany Loud house, tam przyjaciel głównego bohatera ma dwóch tatusiów.

Syn ani razu nie zapytał mnie czy to normalne czy nie, bo w domu nie poruszamy takich tematów jako wątków negatywnych czy pozytywnych. Uczymy go ze dziecko ma być kochane i kochać rodziców a ci tatusiowie kochają swojego czarnoskórego synka (są biali)

Antek kompletnie tego nie zauważa, nie dlatego że nie rozumie, bo kiedyś mówiliśmy mu że ludzie różnych kolorów skóry mogą tworzyć zwiazek tak jak ludzie tej samej płci i dla niego to po prostu akceptowany fakt

8 minut temu, Cardi napisał:

Czyli jesteś z tej grupy, dla której każdy ksiądz i każdy premier Belgii lubi młodych chłopców? 

Nie, tylko ci z UE

3 minuty temu, Mrtio napisał:

Zawsze są dwa.

Ten z UE i Ruski?

;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cardi

Każdy premier Belgii? AKurat chodziło o jednego, który przyznawał się do 16-letnich chłopców. W podanej przez ciebie grupie wiekowej mieści się.

14 minut temu, josephnba napisał:

Lepiej ssać europejski cyc i jednocześnie tego cyca się brzydzić 

Rozumiemy 

Ooooo wróciło.

5 minut temu, josephnba napisał:

Gdybyśmy żeby w zdrowym społeczeństwie gdzie ludzie patrzą bardziej krytycznie na rodziny pijaków czy stosujących przemoc domowa niż na dwóch tatusiów którzy wychowują dziecko w przeświadczeniu że równość znaczy równość a nie zboczenie wówczas pewnie zmieniłbym zdanie

Typwe dla przeżuwacza przekazów. Na jednej szali pijacka patologia, na drugiej szczęśliwa para homo jak z amerykańskich filmów. Ty z tych co to obejrzeli scenkę "modlitwy Polaków" z filmu "Dzień Świra, po czym przytaknęli i powtórzyli - prawda! ??? Wesoło tam u was, w okolicach Czajki

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

A skąd taki pogląd?

Myślisz że każde dziecko rodzi sie homofobem?

Nie, dlatego napisałem 10,12,15~, ale nawet nie musi być homofobem, wystarczy fakt, że koledzy będą piętnować.

10 minut temu, josephnba napisał:

Ja przeciwnikiem posiadania dzieci przez pary jednopłciowe jestem tylko i wyłącznie z powodu ostracyzmu z którym taki małoletni się spotka właśnie od kolegów z rodzin wychowujących dzieci w przesiąść dniu że pedały są złe i gwałco!

Niekoniecznie że gwałcą, ale dogryzanie wśród dzieci ma wiele twarzy. Serio.

10 minut temu, josephnba napisał:

Gdybyśmy żeby w zdrowym społeczeństwie gdzie ludzie patrzą bardziej krytycznie na rodziny pijaków czy stosujących przemoc domowa niż na dwóch tatusiów którzy wychowują dziecko w przeświadczeniu że równość znaczy równość a nie zboczenie wówczas pewnie zmieniłbym zdanie

Skąd przeświadczenie, że na pijaków czy stosujących przemoc domową patrzą mniej krytycznie? Wydaje mi się, że facet (rzadziej kobieta) alkoholik lub lejący domowników odczuwa najwyższy poziom odrzucenia społecznego wykluczając "kolegów".

No i o tej równości. Homoseksualiści i fani adopcji przez nich dzieci powiedzą, że równością jest gdy para homoseksualna ma te same prawa co para heteroseksualna. Przeciwnicy powiedzą, że dwóch facetów homoseksualnych nie może adoptować dziecka, ale dwóch facetów heteroseksualnych też nie może, więc jest równo. To są dwie równości? 

10 minut temu, josephnba napisał:

Uczymy go ze dziecko ma być kochane i kochać rodziców a ci tatusiowie kochają swojego czarnoskórego synka (są biali)

Rodzic i dziecko posiadają wspólnego przodka - są spokrewnieni, gejowska para adoptująca dziecko nie może być dla niego rodzicami z definicji, ale rozumiem uproszczenie dla umysłu dziecka. Nie czepiam się.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le tekst tak żałosny że nie wiem jak mam na ten wpis o czajce zareagować? Tym bardziej że czajka jest na Tarchominie a ja na zielonej Białołęce mam dom którego ty z socjalna sobie raczej nie kupisz

No ale c***

Mieszkam na śmierdzącej Białołęce z lasami i dzikimi zwierzętami posilajacymi się w ogromnym sadzie obok mojej działki

Głupi ja sprzedałem mieszkanie w betonowym osiedlu na rzecz ciszy, wygody i zieleni

I jeszcze misiem dopłacić zamiast siedzieć w bloku otoczonym obsranumii trawnikami 

Tak, zazdroszczę ci że masz daleko do czajki ze swojego slamsiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DeltaCenter napisał:

Każdy premier Belgii? AKurat chodziło o jednego, który przyznawał się do 16-letnich chłopców. W podanej przez ciebie grupie wiekowej mieści się.

Nie wiem jakie jest prawo w Belgii, ale w polskich przepisach to raczej pederastia niż pedofilia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Ja pi****le tekst tak żałosny że nie wiem jak mam na ten wpis o czajce zareagować? Tym bardziej że czajka jest na Tarchominie a ja na zielonej Białołęce mam dom którego ty z socjalna sobie raczej nie kupisz

No ale c***

Mieszkam na śmierdzącej Białołęce z lasami i dzikimi zwierzętami posilajacymi się w ogromnym sadzie obok mojej działki

Głupi ja sprzedałem mieszkanie w betonowym osiedlu na rzecz ciszy, wygody i zieleni

I jeszcze misiem dopłacić zamiast siedzieć w bloku otoczonym obsranumii trawnikami 

Tak, zazdroszczę ci że masz daleko do czajki ze swojego slamsiku

Rozumie, że dwudziesty z rzędu tekst o jakimś ssaniu cyca z UE to według ciebie klasa? Czy może ten o Jolce Rosiak? Z socjala nigdy nie żyje i nigdy nie żyłem, nawet w krajach Unii Europejskiej, którą ty znasz tylko z obrazków z telewizji. W bliskiej odległości Czajki naprawdę śmierdzi. Mieszkańcy Tarchomina nie mają najlepszego zdania o czereśniakach z Białołęki, tak słyszałem, ale mnie te warszawskie wojeneczki nie rajcują. Masz dom, pozbyłeś się mieszkania w betonowym bloku. Jeśli ci to pomoże w samoocenie to gratuluję. W domach mieszkałem, nie podoba mi się.

Jeżeli pytasz o mój slamsik w którym pomieszkuje, to jest to też Białołęka. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Cardi napisał:

1.

Nie, dlatego napisałem 10,12,15~, ale nawet nie musi być homofobem, wystarczy fakt, że koledzy będą piętnować.

Niekoniecznie że gwałcą, ale dogryzanie wśród dzieci ma wiele twarzy. Serio.

2.

Skąd przeświadczenie, że na pijaków czy stosujących przemoc domową patrzą mniej krytycznie? 

3.

No i o tej równości. Homoseksualiści i fani adopcji przez nich dzieci powiedzą, że równością jest gdy para homoseksualna ma te same prawa co para heteroseksualna. Przeciwnicy powiedzą, że dwóch facetów homoseksualnych nie może adoptować dziecka, ale dwóch facetów heteroseksualnych też nie może, więc jest równo. To są dwie równości? 

4.

Rodzic i dziecko posiadają wspólnego przodka - są spokrewnieni, gejowska para adoptująca dziecko nie może być dla niego rodzicami z definicji, ale rozumiem uproszczenie dla umysłu dziecka. Nie czepiam się.

1

Właśnie dlatego w obecnej sytuacji nie jestem zwolennikiem adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Co już napisałem 

Nie lękam się że każdy rodzic gej zgwałci dziecko albo że każde dziecko wychowane przez gejów będzie gejem.

(Bo geje rodzą się przecież głównie albo przede wszystkim w parach hetero, więc nie ma takiej zależności)

 

2.

Nie twierdzę że Ty tak klasufikujesz ludzi. Delta już nie raz pisał o zdziczeniu UE i gwałtach.

Piszę o ogólnym przyzwoleniu na przemoc domową czy nasza kulturę picia,

Są ona zdecydowanie bardziej akceptowalne społecznie niż homoseksualiści 

 

3. 

Praw takich samych mniejszości w naturalny sposób mieć nie będą bo są mniejszością, a my wciąż jesteśmy demokracją

Tyle

 

4. 

Dziecko adoptowane przez parę heteroseksualną też nie ma tych samych korzeni i przodków.

To żaden argument, bo jest bronią obusieczną

 

A kończąc wywód- spodziewam się za chwilę wpisu w stylu

Jestem przeciwko homo bo oni krzyczą że chcą więcej praw 

Tak sobie kiedyś nad tym myślałem i doszedłem do wniosku że to współczesna wersja "co było pierwsze jajko czy kura"

Nie dojdziemy kto zaczął te wojenkę światopoglądową bo każda ze stron ma swoje za uszami i każda ze stron ma swoje (celne) argumenty

A ja jak zwykle idę sobie pomiędzy skrajnościami i czuję się dobrze 

 

@DeltaCenter

Skoro mieszkasz w bloku na Białołęce to bliżej ci do czajki niż mi to raz

Wsiokiem z Białołęki moge być skoro ci to pozwala czuć się lepszym. Ja mam to gdzieś 

W UE spędziłem dość czasu żeby wyrobić sobie pogląd. Przykro mi że inny niż twoj

Nie, jednak nie jest mi przykro 

 

Wprawdzie nie byłem tam tak długo jak ty, bo wolałem dorabiać budżet swojego kraju a jako dobremu pracownikowi płacono mi tu wystarczająco dobrze żebym nie musiał szukać kasy w pracy poniżej kwalifikacji za granicą 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem. 
@josephnba w dosyć fajny sposób opisał powody dla których ma takie a nie inne podejście a i tak @DeltaCenter chyba z przydziału się doyebales. To już nie można bez ataków dyskutować?  Cieszy mnie w tej dyskusji ze obaj mieszkacie blisko siebie. Może to wyjaśnicie sobie na spacerze. 

Ogolnie może spróbujecie sił z nami w zabawach koszykarskich bo tam was zero a byłaby okazja pokazać kto jaki kozak. 

Na początek begm akurat odradzam bo z wojowniczym nastawieniem możecie nie dać rady dobrze zaparkować. Ale są różne fantasy świetne dla Was. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, josephnba napisał:

Delta już nie raz pisał o zdziczeniu UE i gwałtach.

Zdziczeniu? Gwałtach? Coś ci się pomyliło. Za dużo tekstów o cycach, Jolce i dziwkach.

Resztę pominę  -szkoda czasu.

19 minut temu, josephnba napisał:

W UE spędziłem dość czasu żeby wyrobić sobie pogląd. 

Unia Europejska to nie tylko Warszawa i dwudniowa wycieczka do Berlina

11 minut temu, ignazz napisał:

Ogolnie może spróbujecie sił z nami w zabawach koszykarskich bo tam was zero a byłaby okazja pokazać kto jaki kozak. 

Na początek begm akurat odradzam bo z wojowniczym nastawieniem możecie nie dać rady dobrze zaparkować. Ale są różne fantasy świetne dla Was. 

Dziękuje. Wolę boisko i piłkę. Taki prawdziwy basket. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, josephnba napisał:

Właśnie dlatego w obecnej sytuacji nie jestem zwolennikiem adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Co już napisałem 

Nie lękam się że każdy rodzic gej zgwałci dziecko albo że każde dziecko wychowane przez gejów będzie gejem.

(Bo geje rodzą się przecież głównie albo przede wszystkim w parach hetero, więc nie ma takiej zależności)

 

46 minut temu, Cardi napisał:

Nie, dlatego napisałem 10,12,15~, ale nawet nie musi być homofobem, wystarczy fakt, że koledzy będą piętnować.

w polsce około 50k dzieci jest wychowywanych przez osoby tej samej płci.

1 godzinę temu, DeltaCenter napisał:

O Jarosławie Kaczyńskim - tym, który bez poparcia wielkich mediów zbudował partię, która kilkukrotnie wygrała wybory, miała dwóch prezydentów i rządzi już łącznie 7 lat?

miał poparcie czegoś większego niż media - kościoła.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lorak napisał:

miał poparcie czegoś większego niż media - kościoła.

Przed 2005 rokiem? Gdy Tusk pił herbatkę z biskupem Gocłowskim, a Giertych przesiadywał non stop w Toruniu u ojca Rydzyka?

15 minut temu, lorak napisał:

w polsce około 50k dzieci jest wychowywanych przez osoby tej samej płci.

Dane z 2014 roku ?

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

Ale prowadzący debatę expose pierdolnął. Nieźle

Ile godności mają ci słudzy partyjni w TVP bo dziennikarzami ich nie można nazwać i czy w ogóle coś z tej godności zostało.Wyobrażam sobie człowieka który stracił wszystko ale jest w stanie spojrzeć na siebie w lustrze i powiedzieć że żyłem na własnych zasadach, poniosłem porażkę ale mam godność a u tych ludzi nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić.Co do debaty to jest tak jak się spodziewałem, kandydaci z układu wygłaszający same banały i tak niemal od początku tzn. wolności w naszym kraju.Zastanawiam się tylko ile lat jeszcze będziemy przez to przechodzić z takimi ,,elitami'' :) Świat idzie do przodu, pojawiają się zupełnie inne problemy cywilizacyjne a my stoimy smutne to wszystko powiem wam tak szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez niespodzianek. Hołownia najlepiej mimo wpadki z powołaniem przez Dudę członka komisji ds. pedofilii. Potem peleton Bosak, Trzaskowski, Kamysz, Bronisław Duda i wreszcie żwawszy Biedroń. Za peletonem trochę z premedytacją Tanajno a dalej Jakubiak i reszta kosmitów.

Nudy. Jedynie menelowe+, budka z lodami i podwajanie muzułmanów trochę ożywienia wprowadziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.