Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Pablo81 napisał:

Próbowałeś coś z tym zrobić?

Sam pomagasz ludziom z nałogami, prawda?

Szewc bez butów chodzi...

13 minut temu, LAF napisał:

No, ale można przecież na rzutniku obejrzeć czyż nie ? 
 

Pewnie, z ostatniej ławki widać dokładnie tak samo jak na ekranie przed nosem i do tego na rzutniku sam możesz obracać i oglądać z dowolnej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Pytanie co drugoklasistom możemy przekazać wirtualnie, nie mogąc przekazać tego w realu?

można ich np. nauczyć poprawnie simować simkę żeby nie mieć wyników rozbieżnych z prawdziwymi! xDDDDDD

58 minut temu, LAF napisał:

A to na plastyce będą rysować w Paint ? Myślałem , że takie rzeczy na informatyce 

nauka różnych pierdół z szeroko pojętej grafiki komputerowej w ramach plastyki to akurat byłaby zajebista sprawa tbh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

xDDDDDD

Dostałeś jakichś spazmów, trzymając jeden palec na Shifcie, a drugi na "d"? Wszystko już ok?

39 minut temu, fluber napisał:

Szewc bez butów chodzi...

 

Przyjacielu, dziwię się, iż jako specjalista zadowalasz się tak mierną wymówką - "szkoła by mnie nauczyła"... Każdy nałóg wymówkami jest wybrukowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Dostałeś jakichś spazmów, trzymając jeden palec na Shifcie, a drugi na "d"? Wszystko już ok?

Xd się stopniuje

xd" pisane małymi literami oznacza, że coś nas tylko trochę śmieszy, "xD" oznacza, że coś jest śmieszne, zabawne, "XD", że coś jest na serio bardzo śmieszne, "XDDDDD" z kilkoma "D" oznacza, że dusimy się ze śmiechu

7 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Przyjacielu, dziwię się, iż jako specjalista zadowalasz się tak mierną wymówką - "szkoła by mnie nauczyła"... Każdy nałóg wymówkami jest wybrukowany.

Bo ja jestem typem nalogowca wysokofunkcjonującego.

27 minut temu, julekstep napisał:

 

nauka różnych pierdół z szeroko pojętej grafiki komputerowej w ramach plastyki to akurat byłaby zajebista sprawa tbh

A nie lepiej żeby coś porzezbili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Xd się stopniuje

xd" pisane małymi literami oznacza, że coś nas tylko trochę śmieszy, "xD" oznacza, że coś jest śmieszne, zabawne, "XD", że coś jest na serio bardzo śmieszne, "XDDDDD" z kilkoma "D" oznacza, że dusimy się ze śmiechu

Przyjacielu, jako dziecko pisałem długopisem, a reakcję widziałem na twarzach kolegów, a nie w literkach i znaczkach, to nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Chyba w najnowszym Ant-Manie w jednej scence wyśmiali to traktowanie zwierząt na równi z ludźmi. 

To prawda. Ja Ciebie tez traktuje jak człowiek a inni użytkownicy tego forum to wyśmiejwają

37 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Dla posła i i jego żony tylko psychiatryk 

Jeśli dla Ciebie miłość do zwierząt nadaje się do psychiatryka to Tobie już nic nie pomoże. Budzisz takie politowanie swoimi wpisami. Na kazdym kroku wylewa się z Ciebie frustracja

Nie wiem co powoduje ale to na szczęscie mało mnie obchodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ely3 napisał:

Jeśli dla Ciebie miłość do zwierząt nadaje się do psychiatryka to Tobie już nic nie pomoże.

Behawioryści zgadzają się, że uczłowieczanie psa i traktowanie psa jak dziecko to niezbyt dobre podejście. 

Jeśli utożsamiasz robienie żywemu stworzeniu krzywdy z 'miłością' to Tobie też może być ciężko pomóc tbh :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.