Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ely3 napisał:

A masz dowód na poparcue swojej tezy? Bo ja moge powiedzieć ,że się mocno zdziwiłem dziś rano jak dużo osób było w niedzielę z mojej pracy na marszu. 

U mnie tak samo. Niesamowite, że ludziom chciało się iść na takie pierdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reikai napisał:

Lol ale syndrom wyparcia. Zdziwiłbyś się ile było wkurwionych ludzi na władze z tych 500k obecnych.

Byłeś tam? 

Z tych 200-500 k to przecież wszyscy byli wkur**** na PiS!!!! Oni są tak samo wukrw**** na PiS od 25 października 2015 roku. Problemem opozycji jest to, że do siebie nigdy nie przekonają ludzi o konserwatywnych poglądach lub byłych wyborców PiS. Znam takich co klną na Kaczyńskiego za ostatnie 3 lata ale równocześnie zarzekają się że na Tuska i platfusów to nie zagłosują nigdy. 

12 minut temu, ely3 napisał:

Ale z chęcia przeczytam jaki masz dowód na to ,że nikt ze zwykłej pracy nie był na marszu. To Twój wymysł czy jednak potrafisz to udowodnić?

Sporo zwykłych osób było to na pewno, tylko że to wciąż ta sama antypisowska bańka od kilkunastu lat !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał:

Lol ale syndrom wyparcia. Zdziwiłbyś się ile było wkurwionych ludzi na władze z tych 500k obecnych.

Jak jesteś wkur......ny na władzę, to chodzisz w pochodach?

12 minut temu, jack napisał:

No to jest wręcz oczywiste

Myślę, że z tym "domniemaniem rzekomym" powinieneś zasięgnąć porady specjalisty. To kolejny raz, gdy widzisz coś, czego nie ma.

Nie wiem co ci zrobił pis, ale zakładam, że miało to większy wpływ, niż ci się wydaje.

15 minut temu, jack napisał:

A ty wyjątkowo często kłamiesz, gdy jest ci to potrzebne do poparcia swoich antysamorządowych tez 

Niby jakich tez i jakie kłamstwa? Że nowy "naczelnik" pozbywa się konkurencji z innej opcji?

6 minut temu, ely3 napisał:

Ale z chęcia przeczytam jaki masz dowód na to ,że nikt ze zwykłej pracy nie był na marszu. To Twój wymysł czy jednak potrafisz to udowodnić?

Wiadomo, że chodzi o większość. Ze zwykłej pracy, był też fotograf, operator kamery (zapewne kilkunastu). A ludzie z Twojej pracy mogą mieć zony, dzieci, kochanki w innej robocie, lub inne opcje.

Osobiście, bez względu na opcję, nie poświęciłbym minuty życia na słuchanie podobnych pierdół.

Na studiach leszek przejechał do nas z prelekcją (dość podobną do ostatniej). Po minucie megalomani, usłyszał "lechu zrób maturę" i prelekcja się zakończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

Znam takich co klną na Kaczyńskiego za ostatnie 3 lata ale równocześnie zarzekają się że na Tuska i platfusów to nie zagłosują nigdy. 

Przez lata tyle się nasłuchali, że Tusk to złodziej, że dla nich to typ na równi z Putinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał:

 

Sporo zwykłych osób było to na pewno, tylko że to wciąż ta sama antypisowska bańka od kilkunastu lat !!! :D

Wiesz u mnie pojechałi raczej ludzie między 20 a 30.. 

Więc ogólnie tak w Poznaniu czy Gnieźnie Pis ma wpływy ale jest od llat w opzycji a w Gnieźnie gdzie mieli władze przerąbali spektakularnie wybory samorządowe 4 lata temu. Więc możesz pisać ,że to bańka antypisowa od 20 lat ale na pewno nie są to ci sami ludzie

Godzinę temu, starYfaN napisał:

A ludzie z Twojej pracy mogą mieć zony, dzieci, kochanki w innej robocie, lub inne opcje.

Czyli zamiast dowodów otrzymuje kolejny błekjot? Naprawdę chcesz się zniząc do takich idiotyzmów? Wg Ciebie na marsz pojechali tylko ludzie z samorządów? I spółek miejskich?

ALe naprawde masz choc cień dowodu na to? Czy próbujesz zaklinać rzeczywistość ,ze to nie jest największa manifestacja od 30 lat i ,że tam było lekko te 0,5 mln.. I pewnie nie dostrzegasz jak Pis od miesiaca traci przewagę nad PO? To pewnie spisek tych samorządowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Wiesz u mnie pojechałi raczej ludzie między 20 a 30.. 

Więc ogólnie tak w Poznaniu czy Gnieźnie Pis ma wpływy ale jest od llat w opzycji a w Gnieźnie gdzie mieli władze przerąbali spektakularnie wybory samorządowe 4 lata temu. Więc możesz pisać ,że to bańka antypisowa od 20 lat ale na pewno nie są to ci sami ludzie

Czyli zamiast dowodów otrzymuje kolejny błekjot? Naprawdę chcesz się zniząc do takich idiotyzmów? Wg Ciebie na marsz pojechali tylko ludzie z samorządów? I spółek miejskich?

ALe naprawde masz choc cień dowodu na to? Czy próbujesz zaklinać rzeczywistość ,ze to nie jest największa manifestacja od 30 lat i ,że tam było lekko te 0,5 mln.. I pewnie nie dostrzegasz jak Pis od miesiaca traci przewagę nad PO? To pewnie spisek tych samorządowców

Mam w du....e kto co traci, do kogo i ilu ludzi było na "manifestacji". Podobnie jak to, czy była to 1,2,.....czy 50 manifestacja. Tak samo jak marsze innych nacji.

A samorząd, to miejsce, które w sprzyjających okolicznościach ( czyt. po pozbyciu się innych opcji) pozwala na ustawienie się do końca życia. I nie ma znaczenia, czy będzie to pis, po czy inny korwin.

9 minut temu, ely3 napisał:

Czyli zamiast dowodów otrzymuje kolejny błekjot?

Ne wiem czym jest "błekjot", ale podnosisz tezę o dowodach na pracę 500 tyś osób, co jest absurdem. Wystarczy że w poszczególnych delegacjach, widać było znajome gęby obszczykołków partyjnych z miast gmin i powiatów, dla których to jedyna opcja na przyzwoite życie.

I nie mam złudzeń, że w innych partach jest dokładnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, starYfaN napisał:

Mam w du....e kto co traci,

Skoro masz to w D.... to po co tworzysz nieprawdziwe historie jakoby nikt ze zwykłej pracy nie był na tym pochodzie?

 

5 minut temu, starYfaN napisał:

ale podnosisz tezę o dowodach na pracę 500 tyś osób, co jest absurdem.

Absurdem to są Twoje tezy. I jak zwykle nie potrafisz podać choć cienia dowodu

 

6 minut temu, starYfaN napisał:

widać było znajome gęby obszczykołków partyjnych z miast gmin i powiatów, dla których to jedyna opcja na przyzwoite życie.

A czyli chcesz nam powiedzieć ,ze znasz 0,5 mln samoprządowców i wszystkich rozpoznałeś? Czy po prostu widziełś prezydentów miast z danej partii?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

A czyli chcesz nam powiedzieć ,ze znasz 0,5 mln samoprządowców i wszystkich rozpoznałeś? 

Pisałem z Tobą. Dlaczego zatem za każdym razem, dostaję "nam"? To sugerowanie, że reprezentujesz zdanie całego forum.

16 minut temu, ely3 napisał:

Absurdem to są Twoje tezy. I jak zwykle nie potrafisz podać choć cienia dowodu

Absurdem jest sugerowanie, że delegację tworzyła większość ludzi niezwiązanych i nieczerpiących korzyści z polityki.

Akurat z samorządów które znam, stawili się wszyscy działacze PO i niekoniecznie "dobrowolnie".

Mam po prostu wiarę w ludzi, którzy jak mniemam nie są kretynami, aby bez korzyści tłuc się w niedzielę, aby posłuchać, tego samego pier........nia co zawsze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Możesz podpytać ile płacili za miejsce w autokarze?

Podaj dowód ,że te 0,5 mln ludzi było opłaconych

Zamiast rzucać inynuacje po prostu pokaż dowód. ... 

Teraz, starYfaN napisał:

Absurdem jest sugerowanie, że delegację tworzyła większość ludzi niezwiązanych i nieczerpiących korzyści z polityki.

Ty pierwszy postawiłeś tezę. Poprosiłem Cię o dowód. To chyba nie jest trudne obronienie własnej tezy. No chyba ,że teza od początku jest jednym wielkim bzdetem..

Po prostu obroń swoją tezę bo inaczej wyjdziesz na kłamce i fantastę.. Rzucasz teze. Ktoś czyli ja prosze cie o dowód. I albo potrafisz taki wskazać albo lądujesz w zbiorze oszukistów jak mawia moja 5 letnia córka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze po znajomych jak wielu pojechało na ten manifest a żaden z nich nie należy do partrii. Piastują rózne stanowiska często są fizycznymi pracownikami. Nie pojechali za pieniądze tylko ze względu na wkurw. A kroplą goryczy była ta ustawa o komisji Tusk Lex. 

Możesz w to nie wierzyć ale to sam Pis nakręcił Platformie tłumy. Jeszce 10 dni temu Hołownia to chyba chciał świętować w Lesznie a nie Warszawie.. 

Teraz, fluber napisał:

Ja serio pytam, po ile oni musieli płacić za miejsce w autokarze/pociagu ( ci co jechali)

A skąd ja mam wiedzieć bo nie znam nikogo kto jechał autokarem Ode mnie z pracy jechali albo PKP albo własnymi autami i podobno na autostradzie Poznań Warszaw było mega gęsto. Na bramkach korki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

A skąd ja mam wiedzieć bo nie znam nikogo kto jechał autokarem Ode mnie z pracy jechali albo PKP albo własnymi autami i podobno na autostradzie Poznań Warszaw było mega gęsto. Na bramkach korki

No dlatego napisałem żebyś zapytał.

Wiem że były transporty zorganizowane z dużych miast autokarami i pociągami i dlatego byłem ciekawy ile kosztowało miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Po prostu obroń swoją tezę bo inaczej wyjdziesz na kłamce i fantastę.. Rzucasz teze. Ktoś czyli ja prosze cie o dowód. I albo potrafisz taki wskazać albo lądujesz w zbiorze oszukistów jak mawia moja 5 letnia córka

Ale jakiej tezy mam bronić? Że kilku Twoich znajomych nie czerpie korzyści z polityki? Fotograf i kamerzysta też.

Na marszu miałeś delegacje regionalne, gdzie mogłeś znaleźć samych urzędników partyjnych.

Powiem więcej, lokalsi wrócili w takim stanie, że w powiecie, i 2 miastach zabraknie dzisiaj korniszonów i mineralnej w biedronce.

Zejdź na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No dlatego napisałem żebyś zapytał.

Wiem że były transporty zorganizowane z dużych miast autokarami i pociągami i dlatego byłem ciekawy ile kosztowało miejsce.

Nie pytałem się wszystkich co jechali ale oni jechali czasem całymi rodzinami autem i to często były decyzje ad hoc. Podjęte 3 dni temu . Tydzień temu. Mam wrażenie ,ze ludzie sie po prostu w.....li ostatnio. Decyzja Morawieckiego o powołaniu tejj komisji może być niedżwiedzią przysługą dla Pis. Bo po pierwsze wzmacnia PO kosztem opozycji . A na dodatek nastąpił mały odpływ wyborców Pis do PO

Po drugie ewidetnie zwiększył mobilizacje anty Pisu

2 minuty temu, starYfaN napisał:

Ale jakiej tezy mam bronić?

Takiej ,że nie jechał tam nikt z normalnej pracy a tylko znajomi królika. To była Twoja teza . Ja mówię ,byś ją udowodnił. To chyba dość proste nieprawdaż?

3 minuty temu, starYfaN napisał:

Na marszu miałeś delegacje regionalne, gdzie mogłeś znaleźć samych urzędników partyjnych.

Na marszu maiłeś ponad 0,5 mln ludzi. Twierdzenie ,że byly tam same delegacje partyjne jest nieprawdziwe.. Powtarzasz po prostu nieprawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Nie pytałem się wszystkich co jechali ale oni jechali czasem całymi rodzinami autem i to często były decyzje ad hoc. Podjęte 3 dni temu . Tydzień temu. Mam wrażenie ,ze ludzie sie po prostu w.....li ostatnio. Decyzja Morawieckiego o powołaniu tejj komisji może być niedżwiedzią przysługą dla Pis. Bo po pierwsze wzmacnia PO kosztem opozycji . A na dodatek nastąpił mały odpływ wyborców Pis do PO

Po drugie ewidetnie zwiększył mobilizacje anty Pisu

Z łódzkiego oficjalnie potwierdzili, że sama platforma puściła 90 pełnych autokarów, a inne partie i organizacje też organizowały przejazdy. Naprawdę nie ma u Ciebie w pracy nikogo kto pojechał zorganizowanym transportem? Popytaj jeszcze jak możesz. Przeciez to bez sensu jechać autem jak można autokarem 

Bo słyszałem plotkę , że autokary zwozily tylko tych ludzi o których pisze @starYfaN i chciałbym zweryfikować na większej próbce, skoro od Ciebie było dużo ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

Ty pierwszy postawiłeś tezę. Poprosiłem Cię o dowód. To chyba nie jest trudne obronienie własnej tezy. No chyba ,że teza od początku jest jednym wielkim bzdetem..

Po prostu obroń swoją tezę bo inaczej wyjdziesz na kłamce i fantastę.. Rzucasz teze. Ktoś czyli ja prosze cie o dowód. I albo potrafisz taki wskazać albo lądujesz w zbiorze oszukistów jak mawia moja 5 letnia córka

Nie oczekuj sensownego uzasadnienia. To jest typowe ważniakowanie. On tak uważa, a skoro tak uważa to tak jest. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.