Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.01.2023 o 12:35, matek napisał:

Ogólnie jakąś strategię w PO chyba już zaczynają wdrażać - najpierw Sikorski, teraz ona. 

https://i.pl/media-radoslaw-sikorski-otrzymuje-rocznie-100-tys-dolarow-ze-zjednoczonych-emiratow-arabskich-jego-zachowanie-budzi-podejrzenia/ar/c1-17276295

To wiele wyjaśnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

On od 2017 dostał od nich 3 miliony. To nie są drobne

To zależy dla kogo Fluber. Dla mnie nie, dla Ciebie też nie. Ale on teraz jak poszedł do Brukseli to zaczął zarabiać mniej a przecież europosłowie zarabiają fajne pieniądze. 

I żeby nie było, cała sytuacja mało mnie śmieszy - uważam, że nie da się godzić jakiejkolwiek funkcji publicznej z byciem lobbystą. Prędzej czy później zawsze dojdzie do konfliktu interesów to raz a dwa, że skłania zwyczajnie do korupcji. Uważam, że Sikorski natychmiast powinien złożyć mandat. 

Natomiast wciąż będę twierdził, że dla niego to nie są jakieś ogromne pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał:

To zależy dla kogo Fluber. Dla mnie nie, dla Ciebie też nie. Ale on teraz jak poszedł do Brukseli to zaczął zarabiać mniej a przecież europosłowie zarabiają fajne pieniądze. 

I żeby nie było, cała sytuacja mało mnie śmieszy - uważam, że nie da się godzić jakiejkolwiek funkcji publicznej z byciem lobbystą. Prędzej czy później zawsze dojdzie do konfliktu interesów to raz a dwa, że skłania zwyczajnie do korupcji. Uważam, że Sikorski natychmiast powinien złożyć mandat. 

Natomiast wciąż będę twierdził, że dla niego to nie są jakieś ogromne pieniądze. 

Nawet jeżeli jego łączny majątek z wszystkich nieruchomości, oszczędności w różnych walutach, samochodów i kruszców to wg oświadczenia 10 milionów, to jednak 3 miliony to nie są drobne. To 30 procent jego całego majątku. 

A podejrzewam że 30 procent Twojego majątku to nie są drobne. Mojego też nie. Więc i w przypadku Sikorskiego też nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Nawet jeżeli jego łączny majątek z wszystkich nieruchomości, oszczędności w różnych walutach, samochodów i kruszców to wg oświadczenia 10 milionów, to jednak 3 miliony to nie są drobne. To 30 procent jego całego majątku. 

A podejrzewam że 30 procent Twojego majątku to nie są drobne. Mojego też nie. Więc i w przypadku Sikorskiego też nie. 

10 milionów ? To chyba jakaś słaba wycena, chyba, że mocno wydaje. Jeśli ma 10 mln to 3 mln to rzeczywiście sporo. Ale jak ma 10 milionów to żaden z niego "Pan" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sebastian napisał:

Myślę, że za takie drobne to raczej robi drobne rzeczy. To raczej majętny facet jest z majętną żoną.

Jeżeli uznamy, że głosowanie przeciwko ustawom godzącym w interesy arabów jest "drobną rzeczą". A głosuje tak od momentu arabskiego abonamentu :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, starYfaN napisał:

Jeżeli uznamy, że głosowanie przeciwko ustawom godzącym w interesy arabów jest "drobną rzeczą". A głosuje tak od momentu arabskiego abonamentu :) 

 

Nie odnosiłem się tu do faktu głosowania ale do samego wynagrodzenia. To co sądzę o samym lobbowaniu napisałem później. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Za Platformy asystent musiał zarabiać 140 procent płacy minimalnej. 

Przez 8 lat to wynagrodzenie wzrosło o 47 procent, gdy przeciętne wynagrodzenie o 78 procent. 

PIS ofiarą własnego sukcesu. Zawsze znajdzie się jakiś malkontent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS prawdziwi liberałowie - niech rynek weryfikuje. 

46 minut temu, RappaR napisał:

 

To jak mówić samochód ładniejszy od multipli 

Beka z multpli ale kilka lat temu wziąłem na wynajem w Hiszpanii i autko bardzo praktyczne, dużo miejsca w środku  i można spakować sporo rzeczy na plaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.