Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Koelner napisał:

Idealnie spełniają swoją rolę. Przyjęli najbardziej medialne resorty i przyjmują cały hejt na swoje barki, w każdej chwili partia PiS może się od nich odciąć nie tracąc na tym politycznie a dzięki temu można na nich przenieść uwagę plebsu. Nawet jakby to groziło ich unicestwieniem to po jakimś czasie PiS przyjmie ich w swoje szeregi i rodziny nadal będą miały z czego żyć. Świetne zarządzanie i zarazem genialne. 

Te resorty są najbardziej medialne bo to oni nimi rządzą. Ilu ministrów Sprawiedliwości i nauki z kadencji po pamiętasz z głowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Mam słabą pamięć ale Hall i Kluzik czy sławnego Romana Giertycha pamiętam.

Giertych to przecież PiS. Hall i Kluzik nie byli ministrami nauki. 

Ja pamiętam Sikorskiego, Kopacz, czy Muchę a nie Hall czy Kluzik. 

A teraz kto jest ministrem spraw zagranicznych? Nie mam pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Giertych to przecież PiS. Hall i Kluzik nie byli ministrami nauki. 

Edukacji narodowej. Kaczyński i Tusk wiedzą bardzo dużo o polityce i zarządzali przez kryzys. Tusk miał Palikota, kiboli, dopalacze a Kaczyński Kurskiego Czarnka. Dopóki Tusk był w grze się kręciło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał:

Ty serio łapiesz się na to, że są jacyś obcy, źli i dobry PiS? Przecież Czarnek to ta sama linia zjebów co Tarczyński i Brudziński. 

a co takiego strasznego zrobił Tarczyński?

zawsze b.dobrze prezentuje się na wszelkich wywiadach zagranicznych a za akcję z Decapitated ma propsa na zawsze

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jack napisał:

Ty serio łapiesz się na to, że są jacyś obcy, źli i dobry PiS? Przecież Czarnek to ta sama linia zjebów co Tarczyński i Brudziński. 

Ja też nie widzę różnicy cała ta banda jednakowo pojebana,a ten ich groteskowy mini fuhrerek to zjeb do kwadratu.Nawet ta ich religijność jest tak słabo udawana ,że moim zdaniem są to ludzie zepsuci do szpiku i głęboko w sercu niewierzący cyniczni złodzieje .,Jeżeli któryś się wyróżnia pozytywnie w tym zasranym towarzystwie to chyba jedynie Dworczyk ,.W jego emailach widać że koleś jest ogarnięty i trzeźwo ocenia rzeczywistość 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, julekstep napisał:

a co takiego strasznego zrobił Tarczyński?

zawsze b.dobrze prezentuje się na wszelkich wywiadach zagranicznych a za akcję z Decapitated ma propsa na zawsze

Mówisz o Tarczyńskim w miejscu do którego Czarnek dopiero za zasługi trafi. Teraz Czarnek jest na etapie bezczelnego krzykacza biorącego wszystko na klatę i wygadującego najgorsze bzdury. W PISie doceniają takich walczaków zapewniając i miękkie lądowanie, gdy już mało kto będzie mógł patrzyć na nich bez obrzydzenia.

 

10 godzin temu, fluber napisał:

Faktem jest że za 3 najgorzej oceniane przez naukowców obszary w Polsce odpowiada solidarna polska

Tylko, że ich praca w tych obszarach to nie jest coś niezgodnego z kierunkiem PISu.

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał:

Mówisz o Tarczyńskim w miejscu do którego Czarnek dopiero za zasługi trafi. Teraz Czarnek jest na etapie bezczelnego krzykacza biorącego wszystko na klatę i wygadującego najgorsze bzdury. W PISie doceniają takich walczaków zapewniając i miękkie lądowanie, gdy już mało kto będzie mógł patrzyć na nich bez obrzydzenia.

aha

czyli bez konkretów

zaskoczyłeś mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Reikai napisał:

ja pi****le

 

Wczoraj to wrzucałem, ale to nie jest do końca jasna sytuacja bo ta kasa jeszcze nie poszła. Natomiast dość niefajne jest to, że NCBiR nie chce podać szczegółów. Jest to o tyle dziwne, że w przypadku innych dotacji te szczegóły zazwyczaj są jawne i klarowne. Zobaczymy jak się to rozwinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Wczoraj to wrzucałem, ale to nie jest do końca jasna sytuacja bo ta kasa jeszcze nie poszła. Natomiast dość niefajne jest to, że NCBiR nie chce podać szczegółów. Jest to o tyle dziwne, że w przypadku innych dotacji te szczegóły zazwyczaj są jawne i klarowne. Zobaczymy jak się to rozwinie. 

Dla mnie to jest niepojęte biorąc pod uwagę czego zwykle wymaga NCBiR w różnych konkursach i jak rygorystycznie je realizuje. To jest totalny przekręt jeżeli ta kasa tam pojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Dla mnie to jest niepojęte biorąc pod uwagę czego zwykle wymaga NCBiR w różnych konkursach i jak rygorystycznie je realizuje. To jest totalny przekręt jeżeli ta kasa tam pojdzie

Wczoraj myślałem podobnie - dziś już nie mam 100% pewności, że to jest przekręt. Śmierdzi mi to, że ukrywają szczegóły a mogliby przecież przeciąć spekulacje podając wszystkie informacje.

A co się dzieje z tym tematem  https://wyborcza.pl/7,75398,29356747,nawet-pfron-nie-wie-jaki-sprzet-kupiono-dla-niepelnosprawnych.html ? Niby jest coś takiego https://www.gov.pl/web/rodzina/ulatwiony-dostep-do-sprzetu-dla-osob-niepelnosprawnych ale prócz komunikatów szczegółów brak.

 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sebastian napisał:

Wczoraj to wrzucałem, ale to nie jest do końca jasna sytuacja bo ta kasa jeszcze nie poszła. Natomiast dość niefajne jest to, że NCBiR nie chce podać szczegółów. Jest to o tyle dziwne, że w przypadku innych dotacji te szczegóły zazwyczaj są jawne i klarowne. Zobaczymy jak się to rozwinie. 

Wiesz ale tam jest sporo dziwnych dotacji. Firmy zakładane przez zaprzyjaźnionych dziennikarzy tzn fundacje. I po 3 dniach dostaje miliony na konto w konkurse w którym gro punktów dostaje sie za doświadczenie. w ogóle tłumaczenie Morawieckiego a potem TVP pokazuje ,że temat jest ostro zamiatany pod dywan i nawet jawnie kłamią wbrew faktom ,że kasa idzie tylko do fundacji z doświadczeniem

Ba większosć tych dotacji miało opinie negatywną ale i tak dostały a fundacje z doświadczeniem w ochronie zdroiwa psychicznego mimo pozytywnych opinii pieniędzy finalnie nie dostały

Ta sprawa z daleka śmierdzi. I niekoniecznie korupcją tylko po prostu przewaleniem pieniędzy państwowych . Jakie to wiadomości sprawiły, że dla Ciebie nie jest dziwne otrzymania dużej dotacji dla fundacji założonej kilka dni wcześniej i nie posiadającej żadnego doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

ja pi****le

 

Tu 10 dni.

 

29 minut temu, ely3 napisał:

I po 3 dniach dostaje miliony na konto

Tu 3 dni.

Nie ma się co dziwić. Wyraźnie w nazwie programu piszą że to ,,szybka ścieżka". Taka innowacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.