Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał:

 

Potwierdzam. Nigdy nie wszedłbym do ekipy z przerzutem, konowałem z damskimi rączkami i forumową Gretą

:)

How dare you? 

39 minut temu, Pablo81 napisał:

Cenie, że nie chcesz dalej manipulować i odszedłeś od monitora. Serio.

Czy jeżeli zamiast wykonywać pracę za która mi ktoś płaci, siedzę i pisze na forum, to czy łamię 7 przykazanie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2023 o 19:37, Cardi napisał:

 

Z takim englando by nie dostał roboty u mnie w korpo, a chłop jest prezydentem.

Skrzywiony podczas odpowiedzi jak ja podczas słuchania tego dukania.

 

Jasny c***, odpowiedziałby po polsku, byłoby mniej wstydu.

Nie doceniasz dudexa. On jeno udaje głupka, a robi to zaprawdę przekonująco... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby beka z Dudexa ale facet jest II kadencję i przypomnę sobie Olka jak w czasie II kadencji tylko chodził najebany i jeździł na nartach

nie przepadam za tym, że reprezentuje takie a nie inne wartości oraz dla mnie nie jest nawet ponadprzeciętnie ogarnięty ale naprawdę nie jest z nim źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kcp78 napisał:

Nie doceniasz dudexa. On jeno udaje głupka, a robi to zaprawdę przekonująco... 

 

44 minuty temu, Koelner napisał:

niby beka z Dudexa ale facet jest II kadencję i przypomnę sobie Olka jak w czasie II kadencji tylko chodził najebany i jeździł na nartach

nie przepadam za tym, że reprezentuje takie a nie inne wartości oraz dla mnie nie jest nawet ponadprzeciętnie ogarnięty ale naprawdę nie jest z nim źle

Mi chodzi tylko i wyłącznie o to, że bez płynnego angielskiego próbuje się nim posługiwać, gdzie protokół dyplomatyczny jasno mówi, że głowy państw powinni się wypowiadać we własnym języku i zazwyczaj tak też robią. Nie wiem po co się Dudeł wysila znając ograniczenia swojej angielszczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Koelner napisał:

niby beka z Dudexa ale facet jest II kadencję i przypomnę sobie Olka jak w czasie II kadencji tylko chodził najebany i jeździł na nartach

nie przepadam za tym, że reprezentuje takie a nie inne wartości oraz dla mnie nie jest nawet ponadprzeciętnie ogarnięty ale naprawdę nie jest z nim źle

No tak, należy docenić, że Duda tylko na nartkach jeździ a mógł chodzić najebany 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te komunistyczne głupki z PiSu skończą pisać ustawę ograniczającą obrót mieszkaniami to okaże się, że nie można sobie kupić większego mieszkania..

https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-ograniczenia-w-handlu-mieszkaniami-szersze-ale-fikcyjne-rmf-,nId,6546361#crp_state=1

Ja pierdolę jakie to jest złe, jakie to jest czerwone, jaki to jest ukłon w stronę wszystkich roszczeniowych nierobów, którzy myślą, że jest im źle bo inni wszystkie okazje wyłapują.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

Jak te komunistyczne głupki z PiSu skończą pisać ustawę ograniczającą obrót mieszkaniami to okaże się, że nie można sobie kupić większego mieszkania..

https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-ograniczenia-w-handlu-mieszkaniami-szersze-ale-fikcyjne-rmf-,nId,6546361#crp_state=1

Ja pierdolę jakie to jest złe, jakie to jest czerwone, jaki to jest ukłon w stronę wszystkich roszczeniowych nierobów, którzy myślą, że jest im źle bo inni wszystkie okazje wyłapują.. 

Z tego co czytam to chodzi o mieszkania powyżej 315 metrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Z tego co czytam to chodzi o mieszkania powyżej 315 metrów. 

No nie. Mieszkania i inne lokale mieszkalne. Czyli tak jak napisali segmenty też. Są segmenty gdzie jeden ma 200 m2. Popi****leni są Ci z PiSu naprawdę. 

Ale to pikuś bo i tak będę kupował tyle ile będę chciał. Bardziej mi chodzi o uzasadnienie Morawieckiego - trzeba się przyjrzeć jak ktoś kupuje 7dme mieszkanie bo to osoba zamożna.. Jakie to jest słabe. Powszechna bieda programem PiS !

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

No nie. Mieszkania i inne lokale mieszkalne. Czyli tak jak napisali segmenty też. Są segmenty gdzie jeden ma 200 m2. Popi****leni są Ci z PiSu naprawdę. 

315 metrów to nie jest szokujący limit. Ja mam ogromny dom, a do 315 metrów troszke brakuje. Przecież to nie jest jakiś hardcorowy limit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

315 metrów to nie jest szokujący limit. Ja mam ogromny dom, a do 315 metrów troszke brakuje. Przecież to nie jest jakiś hardcorowy limit. 

Ja mam 270 metrów i jakbym teraz budował to większy bo paru pomieszczeń brakuje.

A przy tym limicie będziesz płacił podatek jak będziesz chciał drugi taki segment dla dzieci kupić. Ale dobrze, że domów nie liczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.