Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Czyli nawet jak jest sądzony brat komendanta głównego policji, a decyzje podejmuje cisnący po pisie medialnie sędzia, to i tak wina pisu. Ty to masz życie

Ty to napisałeś. Ja tylko twierdze, że to co przedstawiłeś niczego nie dowodzi.

A jeśli ktokolwiek ma wierzyć, że w sprawie brata pisowskiego aparatczyka nikt z pis nie pociągnął za sznurki to chyba tylko Ty i starYfaN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Ty to napisałeś. Ja tylko twierdze, że to co przedstawiłeś niczego nie dowodzi.

A jeśli ktokolwiek ma wierzyć, że w sprawie brata pisowskiego aparatczyka nikt z pis nie pociągnął za sznurki to chyba tylko Ty i starYfaN

Oczywiście że nie da się udowodnić, że czegoś nie ma. 

Pewnie, jakby Jarek kurski robił przekręty to by go bronili do ostatniej kropli krwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

 Jako że nie chce wyjść na odklejonego, to czy nie stać Was na to żeby codziennie się umyć, czy Ringer Axel Springer trochę kłamie? 

Rok wyborczy się zaczyna, będzie wesoło

Ty to jesteś fajny :)

A Niemców nie stać na ogrzewanie i prezenty. To już szczera prawda.

I ktoś taki zajmuje się teologia. Manipulator i kłamca. 

28 minut temu, fluber napisał:

Czyli nawet jak jest sądzony brat komendanta głównego policji, a decyzje podejmuje cisnący po pisie medialnie sędzia, to i tak wina pisu. Ty to masz życie

A wiesz, że sędzia podejmuje decyzję w ramach materiałów prokuratura. Pewnie wiesz, tylko manipulujesz i kłamiesz. Katolik. A potem ta grupa ma taką opinię...

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ty to jesteś fajny :)

A Niemców nie stać na ogrzewanie i prezenty. To już szczera prawda.

I ktoś taki zajmuje się teologia. Manipulator i kłamca. 

W jaki sposób manipuluję? Artykuł ma tytuł: 

Cytat

Nad klasę średnią nadciąga ubóstwo. "Prysznic? Tylko od święta"

W pierwszym zdaniu jest napisane:

Cytat

39 proc. Europejczyków ma trudności z opłaceniem rachunków na koniec miesiąca

Wiem, że to przedruk z die Welt, dlatego nie napisałem o onecie, a o Ringer Axel Springer:

Cytat

Jako że nie chce wyjść na odklejonego, to czy nie stać Was na to żeby codziennie się umyć, czy Ringer Axel Springer trochę kłamie? 

Ty siedzisz w Niemczech, Reikai w UK, jest tu też kolega z Holandii, nawet mayor wrócił do Europy. Co jest złego w moim pytaniu? Gdzie jest kłamstwo? Gdzie manipulacja? Poza ilustrowaniem tego tekstu polskim paragonem przez onet, czego w oryginale nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Gdzie manipulacja?

o tu:

2 godziny temu, fluber napisał:

czy nie stać Was na to żeby codziennie się umyć, czy Ringer Axel Springer trochę kłamie?

rozumiem, że skoro nikt na tym forum nie ma aż takich problemów z opłaceniem rachunków, że nie stać go na codzienną kąpiel to oznacza, że stwierdzenie o 39% Europejczykach mających problemy z bieżącymi rachunkami jest kłamstwem? 

No chyba, że przyczepiłeś się clickbaitowego nagłówka ale skoro tak to faktycznie

2 godziny temu, fluber napisał:

chce wyjść na odklejonego

🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał:

 

A wiesz, że sędzia podejmuje decyzję w ramach materiałów prokuratura. Pewnie wiesz, tylko manipulujesz i kłamiesz. Katolik. A potem ta grupa ma taką opinię...

Brat komendanta został oskarżony

Prokuratora przygotowała wniosek o areszt

Sędzia, który prowadzi sprawę medialnie atakuje Zjednoczoną Prawicę

Ów sędzia decyduje, że ów brat komendanta nie powinien być aresztowany ze względu na sytuację rodzinną

Po wycofaniu odwołania przez prokuraturę, w tym miesiącu zacznie się właściwe postępowanie w tej sprawie.

To co napisałem powyżej to są FAKTY. Możesz je sprawdzić. Możesz zweryfikować ich prawdziwość.

Pisanie, że 

39 minut temu, jack napisał:

Jeśli chcieli wybronić swojaka to wystarczyło dostatecznie zaniedbać śledztwo, co świetnie wychodzi im nawet bez premedytacji, a sąd nie miał wyjścia bo działając w ramach swoich kompetencji musiał wniosek odrzucić. I poszło z góry, żeby odpuścić. Sprawa czysta i możesz teraz pisać to co piszesz. 

 

31 minut temu, jack napisał:

 

A jeśli ktokolwiek ma wierzyć, że w sprawie brata pisowskiego aparatczyka nikt z pis nie pociągnął za sznurki to chyba tylko Ty i starYfaN

To powyżej to są spekulacje @Pablo81 . Można je poznać po tym, że nie da się ich zweryfikować

Plus jest trochę Macierewiczowskiego pi****lenia o tym, że mimo iż fakty mówią jedno, to przecież jasne jest, że trotyl, że sztuczna mgła, że źle przygotowane materiały, że pociąganie za sznurki.

Więc mam prośbę. Zacytuj, w którym miejscu skłamałem w tym wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

W jaki sposób manipuluję? Artykuł ma tytuł: 

W pierwszym zdaniu jest napisane:

Wiem, że to przedruk z die Welt, dlatego nie napisałem o onecie, a o Ringer Axel Springer:

Ty siedzisz w Niemczech, Reikai w UK, jest tu też kolega z Holandii, nawet mayor wrócił do Europy. Co jest złego w moim pytaniu? Gdzie jest kłamstwo? Gdzie manipulacja? Poza ilustrowaniem tego tekstu polskim paragonem przez onet, czego w oryginale nie było?

Artykuły, które pasują do twojej narracji uznajesz za prawdziwe (marznący Niemcy), które nie pasują uznajesz za kłamstwo (prysznic Polaków).

Jesteś manipulatorem. Nawet jeśli to część jakiegoś eksperymentu, to powinna stać w opozycji z twoją wiarą.

A co do kampanii wyborczej, to pis notorycznie urządza ja z kasy podatników emitując w ogromnej liczbie (praktycznie co drugi blok reklamowy) "ogłoszenia społeczne* wychwalające politykę pisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

 

rozumiem, że skoro nikt na tym forum nie ma aż takich problemów z opłaceniem rachunków, że nie stać go na codzienną kąpiel to oznacza, że stwierdzenie o 39% Europejczykach mających problemy z bieżącymi rachunkami jest kłamstwem? 

Ze statystycznego punktu widzenia, jeżeli nikt na forum nie ma takich problemów, to jest to niemal na 100% pewne. Nie chce mi się teraz dokładnie liczyć.

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Artykuły, które pasują do twojej narracji uznajesz za prawdziwe (marznący Niemcy), które nie pasują uznajesz za kłamstwo (prysznic Polaków).

W którym miejscu napisałem, że artykuł o prysznicu Polaków to kłamstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Brat komendanta został oskarżony

Prokuratora przygotowała wniosek o areszt

Sędzia, który prowadzi sprawę medialnie atakuje Zjednoczoną Prawicę

Ów sędzia decyduje, że ów brat komendanta nie powinien być aresztowany ze względu na sytuację rodzinną

Po wycofaniu odwołania przez prokuraturę, w tym miesiącu zacznie się właściwe postępowanie w tej sprawie.

To co napisałem powyżej to są FAKTY. Możesz je sprawdzić. Możesz zweryfikować ich prawdziwość.

Pisanie, że 

 

To powyżej to są spekulacje @Pablo81 .

Jakie fakty? Znasz materiał przygotowany przez prokuraturę? Nie. I to jest fakt. Nie wiesz, czy został właściwie przygotowany, czy tak, aby sędzia musiał go odrzucić. Manipulujesz. Znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ze statystycznego punktu widzenia, jeżeli nikt na forum nie ma takich problemów, to jest to niemal na 100% pewne. Nie chce mi się teraz dokładnie liczyć.

uczestnicy forum nie są reprezentatywnym przekrojem europejskiego społeczeństwa, powinieneś mieć tego świadomość schodząc ze swojej bieżni za 20.000,00 zł 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

 

W którym miejscu napisałem, że artykuł o prysznicu Polaków to kłamstwo?

To, że myślisz, że zadanie retorycznego pytania sugerującego odpowiedz jest mistrzostwem zawoalowania, to już nie mój problem. Codziennie spotykam taki zabieg na O2.

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Jakie fakty? Znasz materiał przygotowany przez prokuraturę? Nie. I to jest fakt. Nie wiesz, czy został właściwie przygotowany, czy tak, aby sędzia musiał go odrzucić. Manipulujesz. Znowu.

Jeżeli to co napisałem nie jest faktem, to wyjaśnij dlaczego nie jest faktem. 

Wiem, że prokurator odrzucił wniosek nie z powodu tego, że został źle przygotowany tylko ze względu na sytuację oskarżonego.

5 minut temu, jack napisał:

uczestnicy forum nie są reprezentatywnym przekrojem europejskiego społeczeństwa, powinieneś mieć tego świadomość schodząc ze swojej bieżni za 20.000,00 zł 😛

@Sebastian próbowałem...

W 2021 średnie zarobki w UE wynosiły 157 tysięcy złotych rocznie. Zakładam, że teraz to pewnie jakieś 170 tysięcy złotych rocznie. Uważasz, że jak bardzo uczestnicy forum przekraczają ten pułap?

6 minut temu, Pablo81 napisał:

To, że zadajesz retoryczne pytanie sugerujące odpowiedz jest mistrzostwem zawoalowania to już nie mój problem. Codziennie spotykam taki zabieg na O2.

 

Czyli nigdzie nie skłamałem i zwyzywałeś mnie od kłamców. Szkoda, że nie potrafisz tak łatwo się do tego przyznać, jak rzucać obraźliwymi tekstami w moją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

W 2021 średnie zarobki w UE wynosiły 157 tysięcy złotych rocznie. Zakładam, że teraz to pewnie jakieś 170 tysięcy złotych rocznie. Uważasz, że jak bardzo uczestnicy forum przekraczają ten pułap?

 

12 minut temu, jack napisał:

reprezentatywnym przekrojem

Wydatki, stałe obciążenia itd. 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

 

@Sebastian

Czyli nigdzie nie skłamałem

Taaak? A tu:

3 minuty temu, fluber napisał:

 

Wiem, że prokurator odrzucił wniosek nie z powodu tego, że został źle przygotowany tylko ze względu na sytuację oskarżonego.

@Sebastian 

Prokurator odrzucił? Czy sędzia?

Klamczuch. :)

5 minut temu, fluber napisał:

 

@Sebastian próbowałem...

W 2021 średnie zarobki w UE wynosiły 157 tysięcy złotych rocznie. Zakładam, że teraz to pewnie jakieś 170 tysięcy złotych rocznie. Uważasz, że jak bardzo uczestnicy forum przekraczają ten pułap?

Średnie zarobki porównaj do średnich cen w UE i w PL.

Manipulator też :)

Czyli kłamca i manipulator :)

Ja już podziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał:

 

Wydatki, stałe obciążenia itd. 

 

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Taaak? A tu:

Prokurator odrzucił? Czy sędzia?

Klamczuch. :)

Średnie zarobki porównaj do średnich cen w UE i w PL.

Manipulator też :)

Czyli kłamca i manipulator :)

Ja już podziękuję.

Ja też. Wystarczy godzinka napierdalania prętem po klatce i już piszecie jak się nam zajebiscie żyje w 8 roku rządów pis w stosunku do przeciętnego europejczyka i jakie mamy niskie koszty życia i nawet nie wiecie, jak się dobrze przy tym bawię. 

Buziaczki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

 

Ja też. Wystarczy godzinka napierdalania prętem po klatce i już piszecie jak się nam zajebiscie żyje w 8 roku rządów pis w stosunku do przeciętnego europejczyka i jakie mamy niskie koszty życia i nawet nie wiecie, jak się dobrze przy tym bawię. 

Buziaczki! 

Jak się odniesiesz do swoich kłamstw jeszcze? Przeprosisz? Uderzysz się w pierś?

Ja Ci wybaczam. Idź i nie kłam i nie manipuluj więcej.

Ps.

Gratuluję nowego członka drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja też. Wystarczy godzinka napierdalania prętem po klatce i już piszecie jak się nam zajebiscie żyje w 8 roku rządów pis w stosunku do przeciętnego europejczyka i jakie mamy niskie koszty życia i nawet nie wiecie, jak się dobrze przy tym bawię. 

Buziaczki! 

Jasne, 25% głosujących na PIS to lekarze, 25% ma bieżnie za 20.000,00 zł, 25% pracuje w korpo. Zajebiście w tej Polsce!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.