Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RappaR napisał:

Też już odkryłem że idealizm na nic się wskóra, zmiany są nieuniknione. Po prostu trzeba jak najlepiej się ustawić, by nic nie żałować i tyle. Starać się i by sumienie nie kłuło, i by nie było żal swojej sytuacji życiowej. Tyle. Sam wiem że rozpad PiSu jest nieunikniony i po nim sam wstępuje do polityki do najbliższej partii centrowej.

Masz mój głos. 

1 minutę temu, julekstep napisał:

ale by była inba na politycznym jakby @RappaR został posłem xDDDD

Ministrem Zdrowia i oczywiście Ministrem Gospodarki i w sumie Rolnictwa też k**** jego mać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Masz mój głos. 

Znaczy jeśli nie uda mi się nostryfikacja. Siedzę w Kolumbii teraz i zdecydowałem. Nie chcę żyć w Polsce. Nie, bo ludzie, nie, bo zarobki, nie, bo polityka. 

Ale k**** jak się siedzi dwa tygodnie w pięknie pogodzie, piękne widoki i się widzi jak ludzie sobie siedzą po pracy na dworze. 

No nie c***a, USA wygrywa bo jako jedyne na sensowne zarobki, albo jakby mi dali chcoiaz z 5k$ miesięcznie w Kolumbii, to bym tylko poprosił mamę o przysłanie mi kota tutaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

Znaczy jeśli nie uda mi się nostryfikacja. Siedzę w Kolumbii teraz i zdecydowałem. Nie chcę żyć w Polsce. Nie, bo ludzie, nie, bo zarobki, nie, bo polityka. 

Ale k**** jak się siedzi dwa tygodnie w pięknie pogodzie, piękne widoki i się widzi jak ludzie sobie siedzą po pracy na dworze. 

No nie c***a, USA wygrywa bo jako jedyne na sensowne zarobki, albo jakby mi dali chcoiaz z 5k$ miesięcznie w Kolumbii, to bym tylko poprosił mamę o przysłanie mi kota tutaj 

Ruszyłeś trochę dupę w świat i zmieniła się perspektywa 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Reikai napisał:

I co proponujesz zrobic, skoro nie ma zadnej partii na ktora mozna zaglosowac bez bolu w serduszku? Bo latwo jest rzucac ogolnikami o obudzeniu sie, trudniej jest zaproponowac wyjscie z rzadow c***owych politykow, kiedy lepszych nie ma.

Kukiz i JOWy to był całkiem rozsądny pomysł

 

Edit: ale ogólnie to całkiem spoko w tej Polsce, także ten

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jack napisał:

Do tej pory pisałeś o partii a nie samorządzie. 

Czyli u Ciebie na prowincji samorząd z jakiejś tam partii łamie prawo co tuszuje komendant policji a Ty i Twoi ziomkowie w ramach podzięki wybieracie ich w wyborach. Nieźle. 

Ta partia to Platforma Obywatelska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mayor napisał:

Policja podlega Komendantowi Głównemu Szymczykowi mianowanemu przez PiS -temu który strzelił z granatnika dla zabawy, a on podlega Ministrowi Spraw Wewnętrznych Kamińskiemu -temu ,który był skazany na 3 lata bezwzględnego więzienia i 10 letni zakaz pełnienia funkcji państwowych, a został mimo tego obsadzony przez PiS., Samorządy żadnego wpływu na Policje  nie mają 

Taaaaa. A poseł jest głosem wyborców a nie szefa partii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

A co marzy ci się granatnik? 

 Co ty na to betonie? 

2 godziny temu, jack napisał:

Agituj dalej betonie, już i tak wszyscy wiedzą 

1 godzinę temu, jack napisał:

Partii czy samorządu? A chodził do kościoła bo wtedy mógł być jeszcze człowiekiem czarnej mafii 🙆

Albo mieć ból d...y, że w wodociągach zatrudnili żonę.

52 minuty temu, jack napisał:

Czyli u Ciebie na prowincji samorząd z jakiejś tam partii łamie prawo co tuszuje komendant policji a Ty i Twoi ziomkowie w ramach podzięki wybieracie ich w wyborach. Nieźle. 

Wygląda na to, że nieświadomie sprawiłem Ci przykrość.

Rozważ odwyk od pisania, do momentu, aż ochłoniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

Ta partia to Platforma Obywatelska

Policjanci z Pruszkowa próbują wywieść nastolatki do lasu - > policja zawsze wiąże się w związki mafijne z samorządami - >  emerytowany komendant z fluberowej prowincji startował z listy PO w jakiś tam wyborach - >  Tusk stworzył struktury mafijne porywające nastolatki do lasu

Jakie to proste 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Policjanci z Pruszkowa próbują wywieść nastolatki do lasu ➡️ policja zawsze wiąże się w związki mafijne z samorządami ➡️  emerytowany komendant z fluberowej prowincji startował z listy PO w jakiś tam wyborach ➡️ Tusk stworzył struktury mafijne porywające nastolatki do lasu

Jakie to proste 

Wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Policjanci z Pruszkowa próbują wywieść nastolatki do lasu ➡️ policja zawsze wiąże się w związki mafijne z samorządami ➡️  emerytowany komendant z fluberowej prowincji startował z listy PO w jakiś tam wyborach ➡️ Tusk stworzył struktury mafijne porywające nastolatki do lasu

Jakie to proste 

:) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

I co proponujesz zrobic, skoro nie ma zadnej partii na ktora mozna zaglosowac bez bolu w serduszku? Bo latwo jest rzucac ogolnikami o obudzeniu sie, trudniej jest zaproponowac wyjscie z rzadow c***owych politykow, kiedy lepszych nie ma.

Pokojowo ? Pokojowo to zorganizować się ze znajomymi, kumplami, kolegami z pracy i spróbować zmian na szczeblu lokalnym. Wybrać takich ludzi, którzy w najgorszym razie będą patrzyli władzy na ręce a w najlepszym będą rządzić inaczej. 

A nie pokojowo ? Rozmawiać z ludźmi i zorganizować się i zebrać na protest jak w sprawie ACTA. Na pewno się da - Polacy mają w tych sprawach nieliche doświadczenie. 

A przede wszystkim mówić ludziom jak się sprawy mają. A z tego co widzę to tutaj jedni napierdalają na PiS a drudzy na PO tym samym potwierdzając układ i go legitymując. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sebastian napisał:

Pokojowo ? Pokojowo to zorganizować się ze znajomymi, kumplami, kolegami z pracy i spróbować zmian na szczeblu lokalnym. Wybrać takich ludzi, którzy w najgorszym razie będą patrzyli władzy na ręce a w najlepszym będą rządzić inaczej. 

A nie pokojowo ? Rozmawiać z ludźmi i zorganizować się i zebrać na protest jak w sprawie ACTA. Na pewno się da - Polacy mają w tych sprawach nieliche doświadczenie. 

A przede wszystkim mówić ludziom jak się sprawy mają. A z tego co widzę to tutaj jedni napierdalają na PiS a drudzy na PO tym samym potwierdzając układ i go legitymując. 

Daj znać od ilu lat realizujesz ten plan i jakie masz efekty i na kiedy oczekujesz zmian, jaki rok sobie dajesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sebastian napisał:

Pokojowo ? Pokojowo to zorganizować się ze znajomymi, kumplami, kolegami z pracy i spróbować zmian na szczeblu lokalnym. Wybrać takich ludzi, którzy w najgorszym razie będą patrzyli władzy na ręce a w najlepszym będą rządzić inaczej. 

A nie pokojowo ? Rozmawiać z ludźmi i zorganizować się i zebrać na protest jak w sprawie ACTA. Na pewno się da - Polacy mają w tych sprawach nieliche doświadczenie. 

A przede wszystkim mówić ludziom jak się sprawy mają. A z tego co widzę to tutaj jedni napierdalają na PiS a drudzy na PO tym samym potwierdzając układ i go legitymując. 

Apelujesz do ludzi, którzy są najbardziej sterowalni w całej Polsce - jak jest potrzeba to stoją w kilkukilometrowych kolejkach w strugach deszczu bo "darmo" dajo jakąś supermegamarvelowską szczepionkę, rok później krzyczą Slava Ukrainie, jutro będą drżeć z powodu - 4 stopni Celsjusza i opadów śniegu, a pojutrze jak w TV odpowiednio to opakują to będą chwalić chiński model trzymania za jaja, miasta 15minutowe, brak gotówki i czwartą rewolucję Schwaba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.