Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, mayor napisał:

Szczerze powiedziawszy to komuna w Polsce dbała o zdrowie dzieci, w każdej szkole i przedszkolu był gabinet lekarski z lekarzem i pielęgniarką, w szkołach gabinety stomatologiczne .,Pamiętam że przeglądy były robione systematycznie -włosy, pazury, czyste ręce, szklanka mleka dla każdego ucznia, w przedszkolu przymusowa łycha tranu itp.Dzisiejsza władza ma na zdrowie dzieci wyjebane, religia ważniejsza 

https://orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/3297_u.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że jest ustawa jak nie jest egzekwowana, kiedy Twoje dzieci miały ostatni raz bilans, czy jakieś okresowe badania ? Moje od ponad 2 lat nie  miały ,a w szkole nie ma żadnego gabinetu, lekarza ,ani pielęgniarki jest prywatny ośrodek zdrowia i pewnie lekarze biorą za to kupę kasy z NFZ ale c***a robią i nawet jakby im więcej tej kasy dołożyć to podejrzewam ,że dalej  też nic by nie robili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał:

Co z tego, że jest ustawa jak nie jest egzekwowana, kiedy Twoje dzieci miały ostatni raz bilans, czy jakieś okresowe badania ? Moje od ponad 2 lat nie  miały ,a w szkole nie ma żadnego gabinetu, lekarza ,ani pielęgniarki jest prywatny ośrodek zdrowia i pewnie lekarze biorą za to kupę kasy z NFZ ale c***a robią i nawet jakby im więcej tej kasy dołożyć to podejrzewam ,że dalej  też nic by nie robili 

Fluber jak każdy prawdziwy bot nie ma dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, agresywnychomik napisał:

Fluber jak każdy prawdziwy bot nie ma dzieci.

Nawet jak nie ma to i tak jest forumowym ekspertem od wychowania, podobnie jak w przypadku większości tematów., Najzabawniejsze jest to ,że nie potrafi się wycofać z dyskusji kiedy widzi że do niej nie dorasta, tylko brnie dalej w swojej ignorancji wyszukując w Google jakiegoś koła ratunkowego dla swoich racji., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mayor napisał:

Nawet jak nie ma to i tak jest forumowym ekspertem od wychowania, podobnie jak w przypadku większości tematów., Najzabawniejsze jest to ,że nie potrafi się wycofać z dyskusji kiedy widzi że do niej nie dorasta, tylko brnie dalej w swojej ignorancji wyszukując w Google jakiegoś koła ratunkowego dla swoich racji., 

Jak tam doktorat twojego kolegi? Dopiero co zostałeś zezłomowany w dyskusji a dalej się rzucasz. 

Akurat PiS w kwestii badania dzieciaków realizuje program powrotu do czasów komuny od którego rzady po 89 roku odchodziły. 

2 godziny temu, mayor napisał:

Co z tego, że jest ustawa jak nie jest egzekwowana, kiedy Twoje dzieci miały ostatni raz bilans, czy jakieś okresowe badania ? Moje od ponad 2 lat nie  miały 

Dopiero co pisałeś o swoich wnukach i że masz 60 lat, a teraz się skarzysz że Twoim dzieciom nikt nie sprawdza wszy w szkole?  Skończ bredzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał:

Nie zobowiazywslem się do wrzucania tajnych dokumentów na forum. Wrzucilem dane liczbowe z jawnych artykułów prasowych

czyli wrzuciłeś nic. rozumiem że jesteś wierzący i wierzysz w to ale to nie jest żadna tajemnica jakie zostały podpisane warunki - tym bardziej że Obajtek powiedział NIKowi „wypierdalać”. popierasz anarchię i rządy nowoarystokracji - bardzo mi przykro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fluber napisał:

 

Przez ostatnie 20 lat w Polsce średnie pięcioletnie przeżycie przy nowotworze wzroslo o jakaś połowę vs szwagierka mi opowiadała, zaorać, to ruina itd. 

Ja rozumiem chęć reformy, ale to jest totalnie odklejony od statystyk populizm. 

Daj link do dokumentów bo ja mam przed sobą raport NIKu ale z 2018 i tam jest napisane, że mamy jedną z najgorszych sktuteczności w Europie.  

I onkologia to nie jest cała służba zdrowia o czym powinieneś wiedzieć.

https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Ile-trzeba-czekac-na-wizyte-do-specjalisty-Kolejki-wydluzyly-sie-srednio-az-o-ponad-miesiac,239724,1.html  - a pompujemy coraz więcej kasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

czyli wrzuciłeś nic. rozumiem że jesteś wierzący i wierzysz w to ale to nie jest żadna tajemnica jakie zostały podpisane warunki - tym bardziej że Obajtek powiedział NIKowi „wypierdalać”. popierasz anarchię i rządy nowoarystokracji - bardzo mi przykro. 

Za czyichkolwiek poprzednich rządów upubliczniano wszytkie umowy na strategiczne surowce?

Czy ta umowa nie musiała przejść przez Komisję Europejską?

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Daj link do dokumentów bo ja mam przed sobą raport NIKu ale z 2018 i tam jest napisane, że mamy jedną z najgorszych sktuteczności w Europie.  

I onkologia to nie jest cała służba zdrowia o czym powinieneś wiedzieć.

https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Ile-trzeba-czekac-na-wizyte-do-specjalisty-Kolejki-wydluzyly-sie-srednio-az-o-ponad-miesiac,239724,1.html  - a pompujemy coraz więcej kasy. 

A w tym samym raporcie nie masz informacji o tym, jak wyglądała ta skuteczność 20 lat temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Za czyichkolwiek poprzednich rządów upubliczniano wszytkie umowy na strategiczne surowce?

 

a Ty znowu swoje? nie jesteś na batalii na tt PiS vs antypis tylko miło po przyjacielsku-koleżeńsku chciałbym żebyś mnie oświecił. 

 

5 minut temu, fluber napisał:

Czy ta umowa nie musiała przejść przez Komisję Europejską?

A co to ma do rzeczy? w naszym kraju fuzje bankowe też idą przez knf ale czy blokują wtedy jak jeden dyma drugiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, fluber napisał:

Jak tam doktorat twojego kolegi? Dopiero co zostałeś zezłomowany w dyskusji a dalej się rzucasz. 

Akurat PiS w kwestii badania dzieciaków realizuje program powrotu do czasów komuny od którego rzady po 89 roku odchodziły. 

Dopiero co pisałeś o swoich wnukach i że masz 60 lat, a teraz się skarzysz że Twoim dzieciom nikt nie sprawdza wszy w szkole?  Skończ bredzić. 

Ty masz rzeczywiście pusto we łbie, chyba najlepiej Ci wychodzi pisanie donosów., No jak Ty nie jesteś zezłomowany to napisz kiedy Twoje dzieci miały badania ,zamiast wklejać jakieś durne linki do ustaw .,Moje wnuki w zasadzie są dla mnie jak dzieci ,  jestem ich opiekunem 24/7  ,gdyż nie mają w komplecie rodziców, głównie przez poziom leczenia onkologicznego w Polsce i ewidentne błędy lekarzy.Dlatego Ty skończ bredzić i weź się lepiej za donosy., BTW To jest jedyny powód mojego powrotu z US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mayor napisał:

Ty masz rzeczywiście pusto we łbie, chyba najlepiej Ci wychodzi pisanie donosów., No jak Ty nie jesteś zezłomowany to napisz kiedy Twoje dzieci miały badania ,zamiast wklejać jakieś durne linki do ustaw .,Moje wnuki w zasadzie są dla mnie jak dzieci ,  jestem ich opiekunem 24/7  ,gdyż nie mają w komplecie rodziców, głównie przez poziom leczenia onkologicznego w Polsce i ewidentne błędy lekarzy.Dlatego Ty skończ bredzić i weź się lepiej za donosy., BTW To jest jedyny powód mojego powrotu z US

Z tego kiedy czyjeś dzieci miały badania w żaden sposób nie wynika jak wygląda medycyna szkolna w całej Polsce. Wynika jedynie jak wygląda medycyna szkolna w gminie w której mieszkają czyjeś dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Z tego kiedy czyjeś dzieci miały badania w żaden sposób nie wynika jak wygląda medycyna szkolna w całej Polsce. Wynika jedynie jak wygląda medycyna szkolna w gminie w której mieszkają czyjeś dzieci. 

To napisz. Jaką opiekę medycyny szkolnej mają. Twoje dzieci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mayor napisał:

To napisz. Jaką opiekę medycyny szkolnej mają. Twoje dzieci 

Przecież ja nie mam dzieci! 

Wrzucilem Ci jak powinna wyglądać opieka medyczna Twoich dzieci zgodnie z ustawa. Zamiast podziękować, że Cię uświadomiłem, że osoby, które za to odpowiadają na terenie gdzie mieszkasz nie wywiązują się że swoich obowiązków i zacząć działać w tym temacie to jeszcze mnie obrażasz. Kierujesz swoją frustrację pod zły adres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.