Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mayor napisał:

Tak dorabiasz ideologię i nieudolnie manipulujesz swoimi , a co gorsze cudzymi wpisami .,Napisałeś :" Mayor wrócił do Polski bo mu tu z różnych powodów lepiej " a takie stwierdzenie to manipulacja i dorabianie ideologii, gdyż niestety ale nigdzie tego nie twierdziłem.

Jedyna alternatywą byłoby że Cię serio z tych Stanów wyjebali wbrew własnej woli, więc to co napisałem to była zwykła oczywistość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jedyna alternatywą byłoby że Cię serio z tych Stanów wyjebali wbrew własnej woli, więc to co napisałem to była zwykła oczywistość. 

Niestety muszę Cię zmartwić -Nie wyjebali mnie z tych Stanów .,Napisałem wcześniej że powód mojego powrotu do Polski jest zbyt skomplikowany dla ludzi bezdzietnych ,dla których oczkiem w głowie i powodem do dumy jest bieżnia za 20 tysi i to w zasadzie powinno wystarczyć .Jeżeli mało i dalej masz problem ,to dawaj pisz następny donos do moderacji, żeby mnie zbanowali i będziesz mógł dalej spokojnie orać ten pisowski ugór propagandowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mayor napisał:

Niestety muszę Cię zmartwić -Nie wyjebali mnie z tych Stanów 

No przecież wiem, wyżej napisałem że to oczywiste, że tego nie zrobiono. 

1 minutę temu, mayor napisał:

,Napisałem wcześniej że powód mojego powrotu do Polski jest zbyt skomplikowany dla ludzi bezdzietnych ,dla których oczkiem w głowie i powodem do dumy jest bieżnia za 20 tysi i to w zasadzie powinno wystarczyć .Jeżeli mało i dalej masz problem ,to dawaj pisz następny donos do moderacji, żeby mnie zbanowali i będziesz mógł dalej spokojnie orać ten pisowski ugór propagandowy 

Alez nie jest. Twoje potomstwo chce mieszkać tutaj a Ty chcesz na stare lata mieszkać z nimi. To jest dość oczywiste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

No przecież wiem, wyżej napisałem że to oczywiste, że tego nie zrobiono. 

Alez nie jest. Twoje potomstwo chce mieszkać tutaj a Ty chcesz na stare lata mieszkać z nimi. To jest dość oczywiste. 

Trzeba być samolubnym c***em , żeby na stare lata  wpi*****ić się dzieciom na chatę i mieszkać z nimi., Zresztą stare lata to może już dopadły Dziadosława ,ja jeszcze jak mam czas to na dziewczyny wyskoczę ,a  jemu już chyba korniszonek całkiem usechł ,sądząc po tym jak typ nienawidzi kobiet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mayor napisał:

Trzeba być samolubnym c***em , żeby na stare lata  wpi*****ić się dzieciom na chatę i mieszkać z nimi., Zresztą stare lata to może już dopadły Dziadosława ,ja jeszcze jak mam czas to na dziewczyny wyskoczę ,a  jemu już chyba korniszonek całkiem usechł ,sądząc po tym jak typ nienawidzi kobiet 

Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Miałem na myśli "mieszkać z nimi w jednym kraju". Najpewniej na tyle blisko by mieć regularny kontakt z wnukami. 

Przeprowadziles się do kraju w którym służba zdrowia jest na takim poziomie że średnia długość życia mężczyzny wynosi 71 lat. I to bez uwzględniania dodatkowych czynników ryzyka jak palenie, czy praca fizyczna. 

Powtórzę, dla mnie jest oczywiste ze na pewnym etapie życia inne rzeczy są ważne i nie wiem czemu uważasz je za tak niezrozumiałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w hurcie PKN Orlen, ładnie na Orlen dymał na marży 

Benzyna bezołowiowa - Eurosuper 95

01-01-2022 5 106
31-12-2022 5 245
30-12-2022 5 936
29-12-2022 5 939
24-12-2022 5 838
23-12-2022 5 828
22-12-2022 5 828
21-12-2022 5 836

 

Olej Napędowy Ekodiesel

31-12-2022

6 057

30-12-2022 6 895
29-12-2022 6 900
24-12-2022 6 823
23-12-2022 6 789
22-12-2022 6 786
21-12-2022 6 797
20-12-2022 6 809
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jack napisał:

Ceny w hurcie PKN Orlen, ładnie na Orlen dymał na marży 

Benzyna bezołowiowa - Eurosuper 95

01-01-2022 5 106
31-12-2022 5 245
30-12-2022 5 936
29-12-2022 5 939
24-12-2022 5 838
23-12-2022 5 828
22-12-2022 5 828
21-12-2022 5 836

 

Olej Napędowy Ekodiesel

31-12-2022

6 057

30-12-2022 6 895
29-12-2022 6 900
24-12-2022 6 823
23-12-2022 6 789
22-12-2022 6 786
21-12-2022 6 797
20-12-2022 6 809

Czy my nie mamy jakiejś ustawy antymonopolowej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Czy my nie mamy jakiejś ustawy antymonopolowej? 

Monopol jest wtedy gdy robi go firma prywatna. Gdy robi to Orlen to jest konsolidacja i umacnianie :) Pamiętacie co pisaliście tutaj jak Orlen się łączył z Lotosem a później z PGNiG ?

A przecież wiadomo było, że tak to się skończy. W Polsce gaz pochodzi w 99,8% z magazynów PGNiG, nie wiem jak jest z paliwami płynnymi ale myślę, że bardzo podobnie. 

Gdyby rzadzili nami ludzie przyzwoici to do takich sytuacji by nie dochodziło. Ale pamiętajcie, że teraz mamy PiS a w kolejce czeka PO z Lewicą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Sebastian napisał:

Monopol jest wtedy gdy robi go firma prywatna. Gdy robi to Orlen to jest konsolidacja i umacnianie :) Pamiętacie co pisaliście tutaj jak Orlen się łączył z Lotosem a później z PGNiG ?

A potem czytasz jaki to z Obajtka doskonały menadżer, który rekordowe zyski wypracował. Tfu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał:

No ale jaka w tym ideologia że napisałem że ktoś mieszka w Polsce bo chce mieszkać w Polsce? I przecież nie napisałem dlaczego, napisałem "z różnych powodów" bo nie chce się bawić w jakieś ideologie. Na temat powodów spekuluje Rappar, to Rappar dorabia ideologię do tego powrotu. 

Piszesz że nie chce Ci się szukać, bo nawet nie wiesz o co Ci chodzi. Czepiasz się dla samego czepiania. Jakbym chciał dorobić ideologię to bym napisał dlaczego, ale nie chcę. 

Dorabiasz ideologie, ze wrocil dla wartosci, ktorych tam nie ma a w Pl sa. Wiec przestan marnowac moj czas.

Jak Ty potrafisz pisac o niczym.

6 minut temu, julekstep napisał:

jprdl jaki cringe xD

#starzyludziewinternetach

Zgodnie z twoja teoria, Mayor wrocil do Pl za PIS , wiecw Pl musi byc lepiej. Wiec skomentuj fakt, dlaczego @RappaR chce wyjechac z Polski za PIS.

Ale sie wysil tak z sensem, bo ja to nie Konon, Ty to nie Major. 

A i Zenek spiewal z playbacku.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał:

Zgodnie z twoja teoria, Mayor wrocil do Pl za PIS , wiecw Pl musi byc lepiej. Wiec skomentuj fakt, dlaczego @RappaR chce wyjechac z Polski za PIS.

Czyny nie słowa

10 minut temu, Pablo81 napisał:

Ale sie wysil tak z sensem, bo ja to nie Konon, Ty to nie Major. 

no Ty taki bardziej Jan Łoś

10 minut temu, Pablo81 napisał:

A i Zenek spiewal z playbacku.

zawsze gardziłem koncertami Zenka (zawsze chałturzy z playbacku)

królem disco polo jest Marcin Miller mordko (jeden z najlepszych wykonawców 'na żywo' jakich widziałem a na kilku różnych koncertach byłem)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Czyny nie słowa

no Ty taki bardziej Jan Łoś

zawsze gardziłem koncertami Zenka (zawsze chałturzy z playbacku)

królem disco polo jest Marcin Miller mordko (jeden z najlepszych wykonawców 'na żywo' jakich widziałem a na kilku różnych koncertach byłem)

A tam. Przez 30s ogladalem hicior, gdzie panie byly przebrane za pszczoly, a on spiewal o Mai. Swietne to bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.